у світі спорту

Книга написана в 2017 році. Містить знання про спорт. цікаві новини в світі спорту. Книгу можна читати навіть дітям. В ній розписано детально про займання спортом та фізичними вправами.

Create your own book now!
Спорт- це сила!
About the Author
Зайцева Валерія Володимирівна
Студентка Київського університету ім.Бориса Грінченка. Народилась в смт.Чорнухи Полтавської області. Натхнеття до написання книг мала з дитинства.
Read More

Create your own free book now

у світі спорту

by Зайцева Валерія Володимирівна
Copyright © 2017

 

Ведення здорового способу життя поза всякими сумнівами приносить користь людині. При дотриманні простих принципів можна помітно зміцнити свій організм, що буде сприяти продовженню молодості й збільшенню тривалості життя. Ці правила містять у собі проходження режиму правильного й збалансованого харчування, наявність постійної фізичної активності, міцного сну й прогулянок на свіжому повітрі

Найбільшу роль у питанні підтримки й зміцнення здоров’я людини грає спорт. Саме регулярні заняття спортом підтримують гармонію в розвитку людини, найбільш важливу роль вони грають у юному віці.

 

 

1

Похожее изображение

2

Картинки по запросу картинки про спорт

3

Спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють укріпленню здоров’я. Навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.

Я завжди полюбляв активні розваги. Скільки себе пам’ятаю, завжди грав у всілякі рухливі ігри. І отримував від цього неймовірне задоволення. Тому батьки записали мене на настільний теніс. Це дуже цікавий вид спорту, в якому необхідно проявляти швидку реакцію, хорошу координацію рухів, сконцентрованість.

 

 

 

4

А ще заняття спортом дають відчути радість власних досягнень. От не виходило в тебе колись і м’ячик через сітку перекинути, а тепер – займаєш призові місця на змаганнях! І ти розумієш ціну докладених зусиль та праці над собою. А крім того, усвідомлюєш, що наполегливість добре допомагає в досягненні будь-яких цілей.

Не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате.

5

Картинки по запросу картинки про спорт

6

Активний спосіб життя сьогодні популярний серед дуже великої кількості людей, які стежать за своїм здоров’ям. Якщо є бажання домогтися значних успіхів і відбутися в якості професійного спортсмена, спортивне харчування стане тим ключовим елементом, який допоможе вибудувати здорове, сильне і натреноване тіло, готове до будь-яких випробувань. Пам’ятайте, що спортивне харчування – це здорове харчування! Ви можете купити спортивне харчування за доступними цінами. У нашому інтернет магазині представлені всесвітньо відомі марки харчування для спорту, перевірені часом!  Якщо ви вирішили придбати спортивне харчування, то зробити це неважко.

7

8

Картинки по запросу картинки про спорт

9

Картинки по запросу картинки про спорт

10

11

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.