Що росте на городі?

У цій книзі зібрано основну інформацію про базові овочі, які ростуть на городі Книга дасть малюкам загальне уявлення про те, що росте на городі.

Create your own book now!
Artwork from the book - Що росте на городі? by Поліна Бабій - Ourboox.com
About the Author
Поліна Бабій
Я студентка Київського університету ім. Б. Грінченка. Вчусь на факультеті "Дошкільна освіта". Я дуже люблю дітей і мені подобається з ними гратися, займатися, виховувати їх. Для дітей я готова робити…
Read More

Create your own free book now

Що росте на городі?

by Поліна Бабій
Copyright © 2017

Картопля

Найважливішою незерновою культурою вважається картопля. Батьківщина її – Південна Америка (Чілі). У Росію картопля була завезена Петром І на початку XVIII ст. Впроваджувалася ця культура дуже повільно і широке розповсюдження почалося з40 років XIX ст. З картотеки можна приготувати до 200 різних страв. Бульби містять крохмаль, білки, цукор, вітаміни. Картопля – важное вид сировини для багатьох галузей промисловості – з неї одержують крохмаль, глюкозу, патоку, ацетон, пластмаси, спирт. Культурні види картоплі розмножуються бульбами, а в селекционных работах роботизирования.

 

1

Капуста

З рослин родини хрестоцвітих в Україні найчастіше вирощують капусту, редис, редьку. Найбільше значення має капуста. Вона походить від диких форм городньої капусти. Як ніяка інша рослина, вона має багато різновидностей. Найчастіше вирощується головчаста, цвітна, кольрабі, брюссельська.

2

Морква

Рослини родини зонтичних: морква, петрушка, селера, кріп. Морква введена в культуру в країнах Середины’я понад 4000 років тому і вирощувалася спочатку як лікарська рослина, а пізніше як харчова і кормова Вона містить багато каротину (провітаміну А), ефірні масла, має важности значить в дієтическом харчуванні при авітамінозах і недокрів’ї , 

3

Огірок

Рослини родини гарбузових об’є предметть огірки, дині, гарбузи, кабачки, кавуни. У представникаів родины стебла мають органи прикріплення – вусики.

Батьківщина огірків – Індія. Стебла у рослини соковиті, ніж ні. На них розвиваються жіночі і чоловічі квітки, які запилюються бджолами. Плод використовуюся у зеленому вигляді, а для одержания нас в їх доводять до повязки стиглості.

4

Гарбуз

Поширинами рослинами родини гарбузових є гарбуз і різновидність гарбуза – кабачок. Целые россыпные звёзды, великие куймы, які мають багато пилку і запилюються бджолами и іншими комахами. Маса плодів може досягати 90 кг.

 

5

Помідор

Помідор – поширена в Україні культура. Походить з Південної Америки. Цю рослину називали томати (томати), але після введення культури в XVI ст. в Іспанії, Португалії її стали називати «золотим яблуком» (помпоро, звідси – помідор).

 

6

Окрім вже перерахованих овочей, існує багато інших про які ми ще не дізналися.

7

А зараз перевіримо ваші знання.

1.

8

2.

9

3.

10

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.