Artwork from the book - { יומן אישי- מייס אבו עסבה } by Mais - Ourboox.com
Mar 2017
Member Since
2
Published Books

{ יומן אישי- מייס אבו עסבה }

by Mais

בתאריך 7.3.17 – יום לפני התחלת הסמסטר
בכל כוחי והתלהבותי קבלתי “מייל ” מקרן לגבי הקורס ומה מבקשים ממנו, מה להכין מה להביא איך להתארגן וכו’…הכל היה סבבה ובסדר גמור .פחות יותר יש לי רקע סטטיסטי איך שהוא מתחברת עם נושא הקורס לפני לדעת על מה מדובר בדיוק.

בתאריך 8.3.17 – יום ראשון בסמסטר ב בשנה א לתואר שני

נסעתי בבוקר לאוניברסיטה בשמחה גדולה נכון שהיתה הפעם הראשונה שקמה בבוקר כך שמתחילה הסמסטר בשעה 8:30 בהבדל לסמסטר הקודם שהייתי מתחילה ב 12:15 שיותר רגועה ובכיף אבל לא היה כל כך נורא.

נסעתי ונסעתי ועוד קצת נסיעה עד שהגעתי ! אופס !!! לקח לי המון זמן להגיע !!! איזה שיגעון היה לי במקום 40 ד’ לקח לי שעה וחצי עד להגיע בגלל הפקקים המעצבנים על הבוקר מה שירד לי את החשק ובנוסף לכך שכחתי שקבלתי מיל אפילו לגבי עדכון מספר החדר לקורס איך שפתחתי את המיל שכתוב לי מספר חדר שונה והלכתי על זה .

1

סוף סוף מצאתי את החדר , נכנסתי ,חייכתי , ישבתי , ושמעתי את ההרצאה כמעט 5 ד’ עם סימני שאלה!!!! , שם המרצה שכתוב לי הוא (זכר-גבר) ומולי שמדברת היא מרצה! טוב אז מה אני יכולה לעשות ? האמת שלא העדפתי לעצור אותה הייתה מדברת בהתלהבות גדולה עם עיניים מבריקות מתרגשת מאד ! אם עוצרת אותה בכדי לשאול אם אני במקום הנכון לא היה נעים .אז חיפשתי שם החברים שהם באותו קורס שכתוב לי במיל, היה לידי איש צעיר שפתאום פתחתי שיחה ושאלתי אותו איך קוראים לך ?? , כאשר אמר לי שקוראים לו דניאל והשם לא נמצא בטבלה אמרתי אויי מה אני עושה פה ! לקחתי כל החפצים שלי ויצאתי מהר !

חיפשתי ושאלתי , שאלתי וחיפשתי עדדדד ….

שהגעתי למקום הנכון ברוך השם :)

נכנסתי בשקט אבל עצר אותי במקום ” המרצה דני החמוד ” איך ששאל אותי את בקורס הכיייי קשה “עם חיוך גדול :) ” את בטוחה שרוצה להמשיך איתינו ? כך ידעתי שאני במקום הנכון . במשך ההרצאה התחברתי מאד לדיון כך שמעודד מחשבה ומקשר לחיינו הרבה , יצאתי עם תחושה מדהימה והתלהבות גדולה חוץ מבלבול ואי הבנה באתר ויקי .

2

 (: וסיימתי ההרצאה עם שם חדש שקוראים לו ניצן 

.דני החמוד -ו שתי הנפלאות קרן ומיכל, חברים שלי המקסימים נעים להכיר אותכם/ן

3

♦ בתאריך 15.3.17 – מפגש 2

לפני המפגש היה שבוע קשה , שנפטרה סבתא שלי וחזרתי לעבודה בבית ספר אחרי 3 ימים , איך שלא היה לי זמן לתרגל או לבדוק את העניינים בקורס גם כך לא הייתי שולטת בהרבה דברים קשורים לאתר ויקי .

כאשר הגעתי לשיעור באתי עם הרגשה לא טובה איך שפספסה לי את החוויה וההרגשה הנעימה שיצאתי ממנה במפגש הקודם.
היו דיונים שעצרו אותי כמו משפט שמתאר את חיינו ב 3 מילים :
1) נתונים       2) שונות        3) סיכוי

ממש הדיונים מאתגרות , יוצאים קצת מחוץ לקופסה זה מה שכל פעם מעודד אותנו לבקש ללמוד דברים חדשים עוד יותר טיפה .
בנוסף גם הכרתי תוכנת ה Tinkerplots ממש מדהימה מייצגת את הנתונים בצורה נפלאה שכשיו יש משמעות לסטטיסטיקה שעושים אותה באוכלוסייה או במדגם.
טיפ קטן , מעדיפה תמיד ללמוד למידה עצמית ואיך לשלוט באתר ויקי העדפתי שאם יהיה סרטון הדרכה וזה כמעט פותר הרבה בעיות מההתחלה .

♠ דרך אגב אני גם מהאנשים שניסו לשים תמונה פרופיל בהתחלה ומה שקרה שכל מי שלא שם תמונה הוא קבל תמונה שלי במקומה :)
הבנתי אחר כך מה הייתה הטעות שלי ותקנתי אותה .

4

To our wonderful community of readers:

The author has made this book available to you free of charge. We'd be really grateful if you'd consider one of the following:


  • Donating a dollar to the author

  • If you enjoyed the book, leave a like!

  • Write a few words of encouragement in the comments section below

  • Share it with your friends, you can use this shortlink:

Thanks for your generosity!
Mel, Ran, Shuli and the Ourboox team

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.

COMMENTS (0)

Leave a Reply