Artwork from the book - chekin by команда
Feb 2017
Member Since
2
Published Books

chekin

by команда "Smile"

Artwork: команда "Smile"

Франція

Економіка

Франція— високорозвинена індустріально-аграрна країна. За розмірами ВВП і обсягом промислового виробництва Франції, займає одне з провідних місць у західному світі.Провідна галузь промисловості — машинобудування. Розвинуті автобудування, суднобудування, тракторо- і авіабудування, електротехнічна і радіоелектронна промисловість, а також хімічна ,нафтопереробна і нафтохімічна промисловість. Експортне значення мають виробництво текстилю, одягу, галантереї, харчова промисловість і виноробство.

 

 

1

2

Історія

Територія Франції заселена людьми з найдавніших часів.Велика французька революція започаткувала нової історії Франції. Починаючи від цього наивеличайшего моменту падіння у історії цієї держави, маховик історії закрутився з неймовірної силою. Усього за століття Франція встигла пережити майже п’ять революцій. Монархія змінювалася республікою, республіка імперією, імперія монархією. Потім знову із широкого кола. Чотири рази Франція ставала республікою!

3

4

Архітектура

Найдавніші художні пам’ятки Франції ставляться до галло-римського періоду. Від цього часу у Франції до нас дійшли залишки кількох релігійних споруд, з яких найкраще зберігся храм коринфського стилю в Німі, відомий під назвою «Квадратний дім».Як і всі країни, які отримали християнство з Риму, Галлія запозичила тип перших церков від Італії, де з будівлі судового трибуналу утворилася старохристиянська базиліка. В епоху вторгнення франків в Галію в ній існувало багато базилік, але жодна з них не вціліла.

5

6

Мистецтво

Архітектура 18 сторіччя у Франції традиційно поділяється на два періоди, яким відповідають два архітектурні стилі: у першій половині 18 ст. Панівне становище займає рококо, в другій – неокласицизм. Ці стилі в усьому протилежні один одному, тому перехід від рококо до неокласицизму часто називають «бунтом».

7
Artwork from the book - chekin by команда "Smile" - Illustrated by команда "Smile" - Ourboox.com

Кулінарія

Франція по праву вважається країною дуже високої культури застілля. Історично саме у Франції кулінарні традиції були зведені в ранг мистецтва. Саме тут з’явилися страви, як вхідні в наше повсякденне меню, так і ті, що прикрашають карти кращих ресторанів світу. Розквіт французької кухні почався в XVI столітті. Меню французьких монархів вражало кількісним і екзотичним змістом, до обіду подавалися страви з павичів, лелек, журавлів – і це крім “традиційних” качок і перепелів! На одну персону належало кілька десятків різноманітних страв.

9

10

Італія

Архітектура

Італійська архітектура виникла і в прямому і в переносному значенні на руїнах Древнього Риму.

Провідна роль в архітектурі середньовічної Італії належала церковній архітектурі. Найпоширенішим типом будівлі цієї епохи була базиліка. Найбільш передовим, не тільки в Італії, але й в усій Західній Європі було зодчество Ломбардії.

 

11
Artwork from the book - chekin by команда "Smile" - Illustrated by команда "Smile" - Ourboox.com

Історія

Історія Італії була у всі часи дуже жорстокою. На її території постійно проходили різні війни, її ділили, «відривали» від неї частини, поливали кров’ю. Але держава Італія вистояло, і тепер є одним з головних культурних і релігійних центрів у світі.

 

13

14

Кулінарія

Італійська кухня традиційно відома в усьому світі як одна з найоригінальніших і артистичних. Однак по суті своїй місцева кулінарія являє собою багату і яскраву народну традицію, активно “переробну” кулінарами всього світу в щось, що має ярлик “італійська кухня”. У межах же самої країни “сучасна” кухня прижилася тільки в північних областях, що межують з Францією і Альпами, та у великих промислових містах. Всі інші регіони Італії продовжують використовувати ситну і досить просту народну кухню, побудовану на поєднанні морепродуктів, зелені, оливкового масла, овочів і вина.

15

16

Мистецтво

Мистецтво Італії — візуальні та витончені мистецтва, уславлена і важлива галузь історії і культури народів Аппенінського півострову.Мешканці Аппенін доісторичного періоду не мали культурної і етнічної спільності. На північ від річки По мешкали племена германців і галлів. В Сицілії і на Півдні — були численні колонії греків (так звана Велика Греція.) Єдиним автохтонним народом Аппенін були етруски. Культура Стародавнього Риму асимілювала і привласнила здобутки культур варварів, етрусків і грецьких колоній, виробивши з них власний варіант.

17

18

Економіка

Італія — високорозвинена індустріально-аграрна країна, яка за обсягом промислового виробництва на межі ХХ-XXI ст. входить у число 10 найрозвиненіших країн світу. Основні галузі економіки країни: машинобудівна, текстильна і швейна, залізо- і сталеварна, хімічна, харчова, моторобудівна, туризм. Найважливіший сектор економіки Італії — обробна промисловість.

19

20

Іспанія

Архітектура

Під архітектурою Іспанії маються на увазі архітектурні твори, наявні на сучасній іспанській території, а також створені іспанськими архітекторами в будь-якій точці світу. Внаслідок просторово-часового розмаху історії Іспанії, іспанське зодчество збагатилося безліччю різних впливів і різноманітних проявів.

 

21

22

Історія

Назва «Іспанія» — фінікійського походження. Римляни, які завоювали Іспанію у 2-1 ст. до н.е., використали її у множині (Hispaniae) для позначення всього Піренейського п-ова. У римські часи Іспанія складалася спочатку з двох, а потім з п’яти провінцій. Після розпаду Римської імперії вони були об’єднані під владою вестготів, а після нашестя маврів у 711 р. н.е. на Піренейському п-ові існували християнські і мусульманські держави. Іспанія як політично цілісне утворення виникла після об’єднання Кастилії і Арагону в 1474 році.

23
Artwork from the book - chekin by команда "Smile" - Illustrated by команда "Smile" - Ourboox.com

Кулінарія

Іспанська кухня – національна кухня Іспанії, що склалася на основі різноманіття кулінарних традицій її регіонів, обумовленого географічним положенням, кліматом і культурними особливостями.

25

26

Мистецтво

Більш жорстке, суворе втілення отримав стиль Бароко в Іспанії. До того часу Іспанія переживала свій “Золотий вік» у мистецтві, знаходячись при цьому в економічному і політичному занепаді. Це перша країна із закінченою формою абсолютної монархії з пануючим класом – земельною аристократією.

Для мистецтва Іспанії характерна декоративність, примхливість, витонченість форм, дуалізм ідеального і реального, тілесного і аскетичного, нагромадження і скупості, піднесеного і смішного.

27

28

Економіка

Іспанія — розвинена індустріально-аграрна країна. За обсягом промислової продукції в кінці ХХ ст. вона посідала 5-е місце в Європі і 8-е — у світі. Основні галузі промисловості: текстильна, харчова, метолообробна, хімічна, кораблебудування, машинобудування, туризм.

 

29

30

Великобританія

Архітектура

Архітектура Великої Британії — сучасні та історичні пам’ятки, що мають архітектурну та історичну значимість.Британська архітектура тісно пов’язана з історією країни. Часто провідні військово-політичні ініціативи йшли від її південно-східної і центральної області, відомої як Англія. Але на острові мешкали різні народи з різними культурами і мовами — Уельс, Шотландія, сусідній острів Ірландія.

31

32

Історія

Протягом середніх віків Англія часто воювала зі своїми сусідами. Проте в середині XVI століття Англія об’єдналася з Уельсом, а коли Шотландія в 1707 році приєдналася до цього союзу, утворилася держава, яке стало називатися Великобританія. З XVI століття Британія почала завоевніе заморських колоній і будувати величезну імперію. Досягнення англійських вчених та інженерів прискорило промисловий переворот, який до XVIII століття перетворив Великобританію з аграрної країни в саму високорозвинену індустріальну державу світу. У XX столітті Великобританія втратила колишнє панування у світовій політиці. Більшість британських колоній до 1960 року стали незалежними державами. У 1973 році Великобританія стала членом Європейського економічного співтовариства

33

34

Кулінарія

Британська кухня – практика і традиції приготування їжі в Великобританії . За британською кухнею утвердилася репутація не дуже витонченої, але приділяє увагу якості інгредієнтів, які зазвичай місцевого виробництва . Соуси і приправи традиційної британської кулінарії також порівняно прості і їх використовують щоб підкреслити природний смак їжі, а не змінити його. В епоху розквіту Великобританії як колоніальної держави, британська кухня зазнала сильного впливу кулінарії «заморських» країн, в першу чергу Індії .

35

36

Мистецтво

Перші зразки західноєвропейського мистецтва з’явились у Британії в добу давньоримської колонізації. Римські вояки прийшли разом із військовими інженерами, архітекторами, теслярами, скульпторами і ливарниками. В давньримських поселеннях були вибудовані фортеці і комплекс споруд, звичних для римлян — вілли, лазні, торгівельні майдани, принесена монетна справа, кам’яні надгробки тощо. Вілли були прикрашені фресками, а підлоги — мозаїками.

37

38

Економіка

Економіка Великої Британії – 9-та економіка в світі по об’єму ВВП по ПКС (на 2013 рік). Машинобудування та транспорт, промислові товари та хімікати є основними статтями експорту Великої Британії. Починаючи з 70-их років ХХ століття, видобуток нафти не тільки дозволив скоротити імпорт нафтопродуктів, але й принесла значний прибуток в зовнішній торгівлі. British Petroleum є не тільки найбільшою корпорацією Великої Британії, але посідає друге місце у Європі.

39
Artwork from the book - chekin by команда "Smile" - Illustrated by команда "Smile" - Ourboox.com

Німеччина

Архітектура

Замок Шарлоттенбург Палац або Замок Шарлоттенбург— один з найвишуканіших прикладів архітектури бароко в Німеччини. Розташований в однойменному районі Берліна. Палац був побудований за розпорядженням дружини Фрідріха I, королеви Софії Шарлотти. Головний вхід в замок має 48-метровий купол, увінчаний позолоченою статуєю Фортуни.

41

42

Історія

Уявлення про Німеччину як про окремий регіон в центральній Європі можна простежити до римського полководця Юлія Цезаря, який називав непідкорені на сході землі «Германія», аби відрізняти її від «Галії» (Франція), яку він підкорив. Перемога германських племен в битві в Тевтобурзькому лісі (9 р. н. е.) врятували їх від анексії Римською імперією. Після падіння Римської імперії франки підкорили решту західногерманських племен. Коли Франкська імперія була поділена в 843 році серед нащадків Карла Великого, східна частина стала Східним Франкським королівством. В 962 році Оттон Великий став першим імператором Священної Римської імперії, німецької держави в середньовіччі.

43

44

Кулінарія

Німецька кухня вирізняється великою різноманітністю страв зі свинини, телятини, яловичини, птиці, дичини, риби. Популярні різноманітні овочі, особливо капуста, картопля, найчастіше у відвареному вигляді. Широко розповсюджені кисломолочні продукти, бутерброди, страви з яєць.

Німці надають перевагу негострій їжі, прянощі й приправи закладаються в страви дуже помірно, в цілому німецька національна кухня проста, багата, відрізняється великою розмаїтістю страв з овочей, м’яса, риби, борошна.

45
Artwork from the book - chekin by команда "Smile" - Illustrated by команда "Smile" - Ourboox.com

Мистецтво

В добу раннього середньовіччя на нинішніх землях Німеччини склалися племенні об’єднання швабів (алеманів), франків, баварів, тюрингів, саксів, гессів тощо. Теріторії, де вони мешкали і отримали пізніше назви Швабія, Баварія, Тюрингія, Гессен тощо. Ці назви утримались і за феодальними князівствами, і в сучасних назвах федеральних земель Німеччини. Землі під військовим тиском франків поєднали у єдину державу Каролінгів, яка розвалилася у 843 р. Науковці лише з цього періоду ведуть відлік саме німецького мистецтва в межах Східно-франкського королівства.

47

48

Економіка

Німеччина — провідна економічна держава Європи. Провідне місце в економіці займає гірнича, металургійна, хімічна, машинобудівна, харчова, суднобудівна, текстильна, нафтопереробна пром-сть. Розвинені всі види сучасного транспорту. Мережа залізниць, автобанів, трубопровідного тр-ту. Гол. морські порти — Гамбург, Бремен, Вільгельмсгафен, Бремергафен, Любек, Росток, Варнемюнде, Вісмар, Штральзунд.

49
50

To our wonderful community of readers:

The author has made this book available to you free of charge. We'd be really grateful if you'd consider one of the following:


  • Donating a dollar to the author

  • If you enjoyed the book, leave a like!

  • Write a few words of encouragement in the comments section below

  • Share it with your friends, you can use this shortlink:

Thanks for your generosity!
Mel, Ran, Shuli and the Ourboox team

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.

COMMENTS (0)

Leave a Reply