Онощенко Тетяна
” Правила дорожнього руху”
Інколи конкретні люди задаються питанням: «А для чого мені дотримуватися тихправил?», аргументуючи це тим, що життя себто створене для того, аби йти наперекірсвоїй долі, порушувати правила та ризикувати, адже, як відомо: «Хто не ризикує, то не п’єшампанського!».

Якщо ж кожен почне нехтуватися законами, правилами, порядками чи бодай звичайнимипринципами, то ми житимемо у країні, де панують хаос, рейвах й безлад. Правила створеніне для того, аби контролювати народ, а саме для того, аби вберегти його від занепаду, щоцілком можливо, якщо кожен почне вигадувати щось своє, що насправді не є перевіренимта може призвести до безповоротної смерті.
Візьмемо для прикладу елементарні й навіть дуже примітивні правила дорожнього руху. Уявіть собі, що коїлося б на дорогах, якщо б не булло ні світлофорів, ні регулювальник; якщо б люди намагалися добратися з однієї частини дороги до іншої, не маючи такоїможливості, адже машини усе їдуть і їдуть, не бажаючи зупинитися, аби дати прохідлюдям! Виникли би сумбур та плутанина; не виключено, що це призвело би до багаточисленних смертей.

Тому нам слід чітко дотримуватися правил дорожнього руху, адже дорога – це місце, делюдина проводить більше часу, ніж їй насправді здається. Ми весь час кудись прямуємо, йправильно робимо, адже рух – це життя.
Published: Jan 22, 2018
Latest Revision: Jan 22, 2018
Ourboox Unique Identifier: OB-414000
Copyright © 2018