Квіти-діти

by kotyk julia

Artwork: ТВОРЧІСТЬ

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Квіти-діти

by

Artwork: ТВОРЧІСТЬ

  • Joined Jan 2022
  • Published Books 1

Діти є найбільшим нашим щастям у нашому житті.

ервня – дитяче свято, яким розпочинається календарне літо – найулюбленіша пора дітвори. Діти – наше щастя і сенс життя!

На жаль, в умовах карантину, влаштувати міське свято для дітей не можна. Тому, з нагоди свята в міському парку, біля фонтану, святковий настрій створювала дитяча музика і ростова кукла Тигрик, діти мали змогу зробити фото на оформлених невеличких фотозонах.

Посмішки діток — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу. В них стільки щирості і довіри, а в маленьких оченятах – стільки світла та допитливості.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

А батькам бажаю терпіння, сил, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство своїх дітей!

Найпрекраснішою миттю життя є дитинство. Це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дітей. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, Великогаївської громади та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо, зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

 

2
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content