Lacoste by Diana Liashenko - Illustrated by Liashenko Diana, Mandrovna Sasha  - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Lacoste

by

Artwork: Liashenko Diana, Mandrovna Sasha

  • Joined Dec 2023
  • Published Books 1

LACOSTE — ІСТОРІЯ ЗНАКОВОГО БРЕНДУ

Любов до гри, пристрасть до інновацій і певна французька елегантність. Починаючи з 1933 року, історія бренду Lacoste відображає історію засновника Рене Лакоста, французької легенди тенісу, який радикально змінив повсякденний гардероб.

Корпоративний персонаж- Крокодил 

 

НАРОДЖЕННЯ КРОКОДИЛА

У запалі від бурхливих двадцятих років, молодому талановитому тенісисту Рене Лакосту вже вдається справити враження своєю елегантною грою, своїм поняттям чесної гри й оригінальністю, що через десять років стане відмінним знаком бренду.

2

1923 рік — Перший крокодил, народження символа

Після матчу Кубка Девіса в Бостоні американський журналіст дає Рене Лакосту прізвисько Алігатор, посилаючись на парі між тенісистом і його тренером щодо валізи з крокодилової шкіри. Художник Роберт Джордж (Robert George) втілює логотип крокодила в життя в 1927 році.

 

1927 рік

Любовний матч: Симона, чемпіонка з гольфу

Симона Тіон де ла Шом, майбутня дружина Рене Лакоста, бере участь у Британському жіночому аматорському чемпіонаті з гольфу в 1924 році, а потім неймовірних тринадцять разів стає чемпіоном Франції.

   

3

1928 рік – Корти й поля для гольфу: нові ігрові поля

В пам’ять про чотирьох легендарних мушкетерів, у тому числі Рене Лакоста, біля Парижа будується легендарний стадіон «Ролан Гаррос». Бренд Lacoste стає офіційним партнером у 1971 році. У Сен-Жан-де-Люз за ініціативою батька Симони, Рене Тіона де ла Шома, з’являється поле для гольфу Шантако. Як символ елегантності родини Лакост, на ньому з 2012 року проходить Відкритий чемпіонат Франції з жіночого гольфу з підтримкою бренду Lacoste.

4

1933 РІК, LACOSTE СТАЄ ЛЕГЕНДОЮ

Революція поло завойовує весь світ, а не тільки спорт серед спорту. Рене Лакост із своєю першою рекламною кампанією офіційно запускає бренд, входить у світ моди й запускає легенду.

© Lacoste Arşivi
5

1951 рік – Lacoste бачить життя в кольорі

Кожен сезон має свої кольори! У 1951 році Рене Лакост представляє однокольорові поло, а потім смугасті поло. У 1958 році запускається дитяча колекція Lacoste.

 

1963 рік

Патент за патентом: прагнення до продуктивності

Відомий як пристрасний винахідник, Рене Лакост відіграє важливу роль у розвитку тенісу. Протягом багатьох років його нововведення впливають на гру в теніс.

6

1970-ті роки – Міжнародні кампанії

Існуючи в міжнародному масштабі з 1950-х років, Lacoste починає створювати міжнародні рекламні кампанії, відзначаючи спортивну спадщину бренда й елегантний стиль a la française.

1980-і роки

Розширений асортимент продукції Lacoste

Після парфумерії і виробів зі шкіри, випущених у 1960-х роках, асортимент продукції Lacoste знову зростає в 1981 році, поповнюється сонцезахисними окулярами, а в 1985 році — тенісними туфлями.

2011 рік – лінія одягу Lacoste Live, новинка від Lacoste

Із запуском своєї нової лінії одягу Lacoste Live бренд переглядає символічні коди бренду для молодої, авангардної і сучасної аудиторії.

2018 рік

Lacoste озирається на минуле… і дивиться в майбутнє

Озираючись на 85 дивовижних років, Lacoste святкує це, відтворюючи 15 речей із кожного десятиліття свого існування. І, дивлячись у наше майбутнє, Lacoste запускає кампанію «Збережіть наші види», замінивши логотип знакового крокодила на 10 видів тварин, яким загрожує вимирання, в дуже обмеженому випуску.

7

Lacoste

Ліцензія: Платний шрифт(Paid font)

Підтримка мов: Латиниця

Категорії: Sans Serif (Рубані шрифти, Гротески)Брендові і корпоративні шрифти

Логотип Lacoste

Фірмовий колір бренду – зелений та зображення крокодила

Веб сайт   https://www.lacoste.ua/

8

Lacoste side menu with large content-rich mega menu | Ecommerce web design, Web design inspiration, Web design

 

 

 

9
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content