Summer by kononenko Anna - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Summer

  • Joined Mar 2017
  • Published Books 1

Найліпшим проявом батьківської Турботи є спрямування Значних зусиль на формування міцного здоров’я дитини. Так що ж робити, щоб дошкільник зростав здоровим? Зміцненню імунітету сприяє загартовування, зокрема:

  •   провітрювання дитячої кімнати та спальні;
  •  обливання;
  •  обтирання;
  •   вмівання прохолодною водою.

  У загартуванні можна використовувати природні Чинники, які посилюють позитивний Вплив фізичних вправі і сприяють зміцненню організму дитини. Під час такого загартування батькам, вихователь та медичним Працівникам слід уважний спостерігати за дитиною.

Загартовувати – це означає систематично, багаторазове, дозовано впливати на організм тими Чинниками, що часто спричиняють хвороби. Наприклад, досягаті нормального протікання всіх фізіологічних процесів дитячого організму за будь-яких змін температури.

Головне завдання батьків у процесі загартування – створюваті для дитини не «теплічні» умови, а Такі, що дадуть їй змогу зміцніті вроджені захисні сили організму.

Коли і як почінаті загартовуваті дитину?

Проводити процедури загартування НЕ обтяжліво і просто, якщо ввести їх до розпорядку дня. У разі регулярного проведення таких процедур сформовані батьками навички поступово перетворяться на спосіб життя дитини.

2

Результат пошуку Збереження за запит "літнє загартовування"

3

Загартовуваті дитину купання.

Одним з найліпшіх способів загартування є купання. Починаті купання дітей слід за температури води НЕ менше ніж +18 ˚С. Дерлей 2-3 купання дуже Короткі: досить лише Ввійти у воду і пірнуті 2-3 рази. Після купання слід добре розтерті Тіло дитини рушником.

Наступного разу тривалість перебування дитини у воді зростає до п’яти хвилин. Потім годину купання слід поступово довести до двадцяти хвилин.

Якщо у воді або після виходом з неї дитині холодно, у неї «Гусячий шкіра», посініння губ і тремтіння, то купання Було занадто трівалім.

Миті ноги дитини холодною водою

Для щоденно миття ніг холодною водою в таз налівають воду , дитина опускає Туди ноги по щиколотку і топчеться 2-5 хвилин. Після цього насухо вітірає ноги. Спочатку температура води ставити + 34 … + 35 ˚С. Через 3-5 днів слід знізіті температуру на 1-2 ˚С, доводячі її до +15 ˚С і навіть до +10 ˚С. Під час миття ніг потрібно стежіті за ТІМ, щоб дитині НЕ Було холодно. Після ванни ретельно розтірають ноги рушником.

ЦІ процедури ма ють буті щоденно. Якщо дитина захворіла, їх проведення тимчасово пріпіняють, а після одужання – розпочінають систематичне проведення процедури з теплішої води.

Протипоказання до загартування дошкільніків.  

Якщо дитина захворіла чи погано почувається, то загартовування слід пріпінті, Незалежності від способу його проведення. Це загальне правило загартування, проти існують і спеціфічні протипокази до Деяк процедур. Зокрема повітряні ванни не проводять за сильного вітру і неспріятлівої Постривай. Якщо дитина тремтить, у неї «Гусячий шкіра» ТОЩО, то процедури слід припинити.

4

Результат пошуку Збереження за запит "літнє загартовування"

5

Для дітей, Які часто страждають на нежить і кашель, підготовкою до водних процедур є сухі розтірання тіла жорсткий волохатий рукавичкою до почервоніння шкіри.

Проводити розтірання слід Одразу після ранкової гімнастікі. Через два тіжні регулярних розтірань можна перейти до вологих обтирань. Рукавичку потрібно змочіті водою за температури +30 ˚С, віджаті І ШВИДКО обтертих грудей і жівіт дитини, а потім вітерті їх махровим рушником. Так само розтерті спину, потім – руки і ноги

Кожні 5-7 днів температуру води зніжують на 1 ˚С, доки вона НЕ буде +15 ˚С. Якщо дотик волога рукавички дитині непріємній, можна не зніжуваті температуру води, а Залишити на позначці +20 ˚С. Такі обтирання потрібно Проводити впродовж року.

6

7

Прівчаті дитину до обливання.

Якщо дитині не до вподоби обливання водою з голови до ніг , та патенти, то до прівчаті цієї процедури поступово: спочатку обліваті прохолодною водою лише ніжки, потім – по пояс. Коли Такі процедури стануть звичних, годину переходіті і до повного обливання.

Загаль обливання проводять так: піввідра води вілівають на Одне плечі дитини і Стільки ж на інше. Можна шкір застосовуваті душ. Температуру води спочатку встановлюють + 33 … + 32 С, а через 5-7 днів знижено

8

Результат пошуку зображень за запитом "картинки літо"

10
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content