Нетрадиційне малювання. Малювання піском. by Irina - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Нетрадиційне малювання. Малювання піском.

by

  • Joined May 2017
  • Published Books 1

SAND ART чи малювання піском – це порівняно молодий і перспективний вид мистецтво, який з’явився приблизно в 1970-е роки. «Першопрохідник» напрямка в цьей вважають американка Керолайн Ліф (Caroline Leaf) , як створил анімаційний мультиплікаційний фільм «Петя і Вовк» до симфонічної казки Сергая Прокоф’єв . Це була її випускна робота в Національному кіноцентрі Канади . Фільм був зробления в зовсом незнайоме до того часе техніці . Молод художниий розсипал по склу чорний порошка і пальца створювали з нього якісь образи . Її техніку використовували багато аніматори, в Тому числі угорець Ференц Цако (Ференц Cak). От сам йые вдалий досвіда і ліга в основе нового вида мистецтва – малювання піском. Як правил використовують очищение пісок, але можуть застосовувайся сіль і кава і подібні речовини , які тонкие шары наносяться на підсвічене скло.Всі дії виконуються пальцами рук , аля в якості пристосувани можуть використовувуюся стеки і пензлик .

2
Працює в галузі когнітивної (пізнавальної) психотерапії

4

На заняттях з пісочної анімації розвивається дрібна моторика рук , творч уява, координации. Відбувається розвиток обох півкуль мозка: як правая – як відповідає за творче та креативне мислення, так і лівого – як відповідає за логічну мислення та аналіз. Дотик до маленькой частиночки пісочки не залишить нікий, як чарівень явища.

До музиці, як звучить на занятті, потрібна придать особливої ​​уваги. Зазвичай це звуки природи, або класична музика.

Звуки природи (пташки)

Звуки природи (вода)

Звуки природи (ліс)

Класична музика для дітей (Бах – Гольдберг-варіації: Aria)

Класична музика для дітей ( Моцарт – Фортепианный концерт №21)

5

Позитивні моменти малювання піском.

1. Простота.

Досить багато сучасні захопленний діточок вимагають від мам і тата великої кількості часа , яке необхідны провести в пошуках необхідние матеріалов, які в деяких випадках мають досить висок вартісти. Для пісочної анімації потрібно звичайна лампа, скло і пісок. Хоча багато використовують замість нього будь-сипучий матеріал: кава, крупу, цукор і так далі. Після декількохли пробы можны підібратите те субстанции, як вам найбільшу підходить.

2. Вік малюка.

Багато батьки упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей . Проте ца помилкова думка, ТАКАЯ оскілька малюватите здатні навіть Способ Малюки . Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття благотворно впливає на розвиток дрібної моторики. Та й прибирати після занять пісочною анімацією набагато простіше .

3. Художність.

Малюнки , зроблені за допоможет піск, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити своего уявый. Та й мамі з тат буде цікаво взятите участь , а спільні заняття тільку зміцнюють взаємини батьків з детей .

4. Пластичність.

Дуже важливия фактора при таком малюванні – пластичність . Щоб підкоригувати картинки, дитині не потрібна користуваяся гумка, досить одного простой руху палец. Та й на склі можна малюватите велика кількість малюнкова , не хвилюючьтесь про тот, де взяти щий одну площина.

6
Нетрадиційне малювання. Малювання піском. by Irina - Ourboox.com

Що знадобиться для малювання?

Для пісочної анімації необхідно підготувати дерев’яний ящика, лампа і ск.

В ящике потрібна зробить отвір, а потій закрити йый за допомогу скла. Розмір отвора залежить від того, як вам необхіден площ для малюванни. Якщо ви Використовуєте звичайне скло , не забудьте обробити його краю, щоб дитина не поранилася. А взагалі найкраще використовувати оргскло.

Зверхо на ск покладіть папір білого кольору і закріпіть її за допоможет скотч . Завдяки цьый ви отримайте матовість. Потом В ящике потрібна для отвіра Сделайте взнос Того, щоб помістити в ньой лампе.

Також необхідно подбати і про матеріал, яким дитина буде малювати. Вибрав яий Малюк піски , йый необхідно добро промити, а потая висушить.

8
Нетрадиційне малювання. Малювання піском. by Irina - Ourboox.com

Пісочна терапія

Що таке пісочна терапія?

Часто людина не може зрозуміти та визначити джерело своїх труднощів, болю або конфлікту. Пісочна терапія дозволяє представити в образах те, що відбувається у внутрішньому або зовнішньому світі людини. Всі ми родом з дитинства і основна частина наших проблем проросла в нього глибоким корінням. Повернення до дитинства дає можливість пояснити багато причин нашої поведінки, вчинків; з дитинства людина черпає свій енергетичний потенціал, в дитинстві можна знайти вирішення проблем дорослого.

Що ми робитимемо: в процесі індивідуальної роботи в настільній пісочниці за допомогою фігурок людей, тварин, казкових персонажів і природних матеріалів людина моделює свій внутрішній світ, переносячи назовні внутрішні конфлікти, проблеми та напругу.

Навіщо Вам це потрібно: ця робота дозволяє усвідомити й осмислити ситуацію, створює «міст» між несвідомим і усвідомлюваним, внутрішнім і зовнішнім, духовним і фізичним, і дає можливість клієнтові від ролі «жертви обставин» перейти до ролі «творця» свого життя! Завдяки творчому самовираженню, на несвідомо-символічному рівні відбувається «відреагування» внутрішньої напруги, пошук шляхів вирішення проблем і розвитку особистості, зниження тривожності, підвищення самооцінки й впевненості у собі.

 

10
Нетрадиційне малювання. Малювання піском. by Irina - Ourboox.com
Нетрадиційне малювання. Малювання піском. by Irina - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content