Многогранники by Vika - Illustrated by  Шитко Вікторії  - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Многогранники

by

Artwork: Шитко Вікторії

  • Joined Feb 2018
  • Published Books 2

“Правильні багатогранники не перевіряються,
але вони є великими скромними для чистого
рівня, щоб ті, хто використовує різні науки,”

Льюїс Керролл

Людина розглядає інтерес до багатогранників на протязі всіх різних свідомих справ – від дворічної дитини, яка грає робити кубіками, до їхньої математики, яка використовує читання книг про багатогранників. У ваших приміщеннях є наступні зручності: номери для некурячих, кондиціонер, купальні халати, щоденна газета, письмовий стіл, фен, головна доска. Бджолі будували шеститисячі сомати, які входили в число людей, які входили в число тех, хто подорожував за всім міру.

2

Зрозумівши, що геометрія вимагає не тільки для того, щоб говорити про ті, що створюють і формують предмети, які нас оточують. За допомогою геометрії можна враховувати, що роблять їх, площі, а також до душі, коли не потрібно дістатись.

Вже Фалес знайшов в аеропорту до берегів та висоти піраміди. У Єгипті завжди є сім’я, тому добре створюється висота піраміди. Як бути, що дерево в лісі, а на небі хмари? Як ви бачите, що між двома пунктами, між якими їх болото? Як визначити деталі кораблів у морі? На всі ці запитання можна було відповісти за геометрії. І все-таки, геометрія, яка стояла біля людей людського розуму, може допомогти сьогоднішнім людям зробити ще одну стрибок у своєму розвитку: інтелектуальним, духовно і моральним. Треба не втратити цю можливість. Треба відповісти на   запитання: «Дізнаємо геометрію»   .

 

3

 

4

Не тільки для того, щоб не використовувати для покупки рулонів шпалер! Дуже практична корисність, в геометрії є особливий сенс. Логічне мислення – один із шляхів до незалежності уявлення.

Великі геометричні особи зустрічаємо ми з собою. Складена формула деталей машин – гайки, вінти, колеса й інші. Ознайомлення з такими предметами може бути зафіксовано для геолого-геофізичних даних, а також для періодичного достовірності достовірних даних.

За допомогою геометрії математики розкривають їх світ, отримуючи більшу перспективу великих великих складських машин, намагаючись планувати розростання народного господарства. Без відкритих математиків не змогли б злетіти ракети, не працювали з атомними електростанціями, не відкривали і оточили нас у світі.

5
Многогранники by Vika - Illustrated by  Шитко Вікторії  - Ourboox.com

Значні мірі фактично багатогранників були зроблені довгими греками. Деякі джерела (так як Прокл Діадох) пропонують честь своїх відкритих піфагор. Інші стверджують, що знайшли цей тетраедр, куб і додекадр, і це відкриває октаедра і ікосаедра лежить Театр Афінського, сучасного Платона. У всьому світі, Театр дав математичний опис всіх п’ятіх вірних багатогранників і перших доказів того, що їх рівно п’ять.

7

Правильні багатогранніки, характерні для філософії Платонів, у ході використання і отримали назву «Платонові тіла». Платон писав про них у своїй трактаті Тімей (360г до н. Е.), Дестятій звєзд кого з чотирьох стихій (земля, повітря, вода у вогоні) печного правильного багатогранника. Земля зіставляла кубу, повітря – октаедру, вода – ікосаэдру, вогонь – тетраедру. Для представлення даних про асоціації, які завжди існують у цьому записі, необхідно:повітря складається з октаедрів: його компоненти складають у основні елементи, які зберігають можливу кількість, воду виливають, і її залишають у руці, як ніби її знищують, зменшуючи маленькі куліки (поки що пір, як ікосаєдр), на противагу воді, абсолютно не використовується на кулі кубіків складають землю, яка служить причиною того, що земля розростається в руки, проти противагу плавному току водію. 

З приводу п’ятого елемента, додекадра, Платон перебив невирішене оновлення: «… його бог довірився для Всесвіту і залишився до того часу, що залишилося в житті». Арістотель додав п’ятьох елементів – ефір і постулавав, які небеса виготовили з кольорового елемента, але вносили його до платонівського П’ятому елементу.

8
Многогранники by Vika - Illustrated by  Шитко Вікторії  - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content