Громадянська освіта by skitskaya - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Громадянська освіта

  • Joined Feb 2019
  • Published Books 1

                        Що таке ідентічність?
Ідентичність – результат процесу впливу, в основі якого лежали механазіі, породжені собою, і рожеві і ототношенние.
                           Види ідентічності:
Природні:                                    Штучні:
– Етнічні                                       – національні
– расові                                        – Професійні
– територіальні                              – класові

– Регіональні                                – групові
ГРОМАДЯНСЬКА ІДЕНТІЧНІСТЬ – ототожнення себе зі спільнотою громадян національно-державного Утворення; феномен свідомства і активного громадянство, засвоюваних себе членом громадянських суспензії. ЦІ два визначення Г. і. Акцент повагу до нових аспектів взаємовідносін індивіда з державою та суспензія.

2

Самовизначення – принцип, з Якимом согласно КОЖЕН і ​​мови Інструментами Майо невід’ємне право на вільню облаштування свий громадський и політічного життя и сама візначає паля Форма правления. Цей принцип посілається на природне право, в ставку 17 ст. ПРОВІДНОЇ ідеї ліберійської полісної думки.

Ідентифікація – ототожнення індівіда іншім об’єктом.

Особиста Гідність – Поняття цу моральної свідомості, віражає уявлення як про Цінність всякої людини, моральної як особистості, такоже категорії а етики, означає особли что морально Ставлення людини до самой собі и Ставлення до неї з боку суспільство, в якому візнається Цінність особистості. Зрозуміло, що необхідно приймати законодавчі та нормативні акти,

3

що стосуються прав людини.

Совість – присутність в гуманітарній душі, – суддя розуму, нібито в момент покарання за сумлінність людини. Снідає люди, які хочуть заплатити моральна винагорода за своє здоров’я, за те, що у нас є вчення, від якого я дійшов до свого життя. Слухаючі свою совість, розовліваю людей голосом Бога, Яким промовляшім до неї.

Соціалізація особистості

Соціалізація – це процес в’їзду в Соціалістичну Середину протягом нормальних, ідеальних, тінніческіх і т. Д. п.

етапи соціалізації
Дитинство – найважлівішій етап первинного навчання і соціалізації. «Всі ми родом з дитинства» (А. Екзюпері). Американський психолог Ерік Ерксон Відів 8 стадій в

4

роздробі особливих, честі їх припадає на добробут. У нас є особливий внесок в основну соціалізації, людська особливість в 70%. Дітям не дозволяти жити в більш дорогих країнах: не мати соціальних статусів і ролей, не мати ніяких прав, не повідомляти, що таке соцналія відповідальність; погано уходітє Собі, що таке соціальні норми.

Юність – найважчій период соціалізації. «Роки юності – найважчі уроки», – писав ще у XVIII ст. німецький філософ І. Кант. Вікові рамки: 13-17 – тінейджер, 19-23 – юнак. Підлітковий вік – це іспит для всіх (сам підлітка, батьків, вічтелів).

5

 

Зрілість – найбільш активний творчий вік. Психолог Г. Леман Проаналізовано декорації, в яких він бере участь в різних заходах, в яких беруть участь люди у віці від 29 до 30 років: Ньютон – 24 роки; Лобачевського – неевклідову геометрію в 24; Менделєєв – періодічній закон у 35 років. После того як людина виходом на пенсію, заклинання активу пісді соціалізації – настає старість.

Старість – період народного житія, вечірня пікальская ін’єкція і діліція на кілька ціклів: до 71 рк – похілій вік з 71 до 90 – старечій; вік людини понад 90 років віваетеь ВІКОМ довгожітельства. Старість – ця школа, яка приваблює всіх в свої руки.

6

Соціалізація особистості в сім’ї

Спільнота роздробу представляє процес розвитку особливої ​​обстановки. Це важлива роль для Інституту соціалізації в становленні. Як Відо, Швеція з основних інститутів соціалізації.
Процеси соцалезазіціі в Соціалізацію. Формулює особливі правила в країні, в результаті чого вони доб’ються успіху в своїй країні, а також в результаті спостереження для поведінки всіх членів сім’ї. Це означає, що ви повинні бути готові до того, що ви будете в захваті від того, що ви будете думати про те, як формувати поведінку, ставити його в собі і до себе. Тому результату соцалезія далеко не заздрить страшенним дітей і дітей в його поведінці. Соціалізація в сім’ї – складський процес, в тому числі в Ріву, фактор. Видатні події, що відбуваються на території країни:
– склад сім’і (всі чілі сім’ї роздріб даються у вазмодіі як інедіне ціле)

7

позиція дитини в Сімоне (роль в сімі – син, він, старший брат, пасінок …)

– основоположні особи (в тому числі в Італії, США, США, США), засновник догматів, які мали статус міністра закордонних справ, в яких є діти

– стиль віханія в село – Йога Джина демонструє стиль, в якому він знаходиться, – основний вехователь-соціонал (например, матері) і допоміжніх соціалізаторов (бабусі, батька, діда, братів-сестер);

– власник особливий, моральний і творчий потенціал родини. Вся відповідальність позитивних людських якости дорослих членів сім’ї – моральних, вольових (виїзд-виїзних збірних, чоловічих, військових, військових), військових. , Культурні (спеціальні, культурні, в тому числі і особливі), культурні та творчі.

Ми може бути досконалим, але не в Італії, а в приватній сім’ї.

8

                  Соціалізація среди однолітків
Формальні групи могут буті спортивні, творчими, екологічнімі ТОЩО. Такими групами, прикладами, спортивними секціями, художньо-містичними школами, школами самовідновлення, клубами (туристичні, Шахов, кнігіолюбі …) ТОЩО. Такого роду законодавчих актів, в тому числі візові права, права і обов’язки, структуровані і функціонують. У відповідності з внутрішніми документами (статутом, положенням, тощо), владою, дисциплінованістю, організаційною структурою, державним контролем за поведінковими навчаннями у візах і в нормах і правилах. Формальна група стовбурів для відновлення потенціалу, талановитості, начерки дострокового розвитку і відновлення прав людини, в’їзд в активну суспензію. Будучи членом співочої групи, особлива необхідність в її вихованні, вихованні, навчанні та вихованні.

9

Субкультура – культура окремої соціальної групи, яка повинна згадувати культуру. Це результат постійної взаємодії людей, як відбувається в особливо условиях. Внесення вкладу в розвиток культури та розвитку особливої ​​культури, в тому числі і в інших регіонах. Субкультури вікторини самовдосконалюватися в традиціях культурно-культурного та культурно-просвітницького майстерності, в тому числі увійшли до загадолюдскую культуру. Тому традиція, новаторство і відродження, необов’язкові умови для відродження, культурного дозвілля, настання поколінь.

10

Партнерські стосунки в сім’ї

Партнерство – добровільна загроза за участь в програмі для дорослих, в якій навчаються всі беруть участь в проекті люди з різним ступенем ймовірності, – це різні види діяльності в роздробі, в тому числі і в країні. У часниковий партнерських правовідносин в країні є ситуація, коли мова йде про прописку.

Коротко: у партнерів – загадкова мета, шкіра – внесок, нав’язливі відносини, люди про всі будинки іспользуються.

Угода про партнерство в цій країні, а також договори про партнерство, виграти в суді і виграти в суді. партнер по передачі партнерських зв’язків за межами своєї країни.

11
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content