ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ – ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

by MOIPPO

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ – ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

  • Joined Oct 2019
  • Published Books 1
Гапонов Олександр Володимирович

Гапонов Олександр Володимирович народився            2 грудня 1991 року в селі Суворе ( Снігурівський район). Дитячі та юнацькі роки минули в рідному селищі. Здобув  вищу освіту з фізичної культури та спорту в Миколаївському національному університеті                  В.О. Сухомлинського. Навчався на військовій кафедрі, і там після складання державних іспитів та проходження військово-польових зборів отримав військове звання «молодший лейтенант запасу». На військовій кафедрі себе гарно зарекомендував та отримав «Подяку за навчання на військовій службі». Після навчання почав учителювати у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25, викладаючи фізичну культуру та «Захист Вітчизни». Під час роботи в Миколаївській ЗОШ№25 отримав почесну грамоту від міського голови Ю.І.Гранатурова (2014р.) за сумлінне виконання професійних обов’язків, пропаганду здорового способу життя та активну участь у патріотичному вихованні дітей та молоді.

Олександр Володимирович  має чудову родинну та сімейну підтримку від дружини Надії та 3-ї доньки Аріни , які люблять свого батька та чоловіка, пишаються ним. Від матері Галини Василівни та батька Володимира Володимировича, які гордяться що мають такого сина. Земляки поважають учителя – офіцера,  за особистий гідний патріотичний приклад, за його надзвичайну працьовитість та скромність, а соратники по службі – прислухаються до авторитетних думок.

Побачивши в 2014 що починає розгортатись в нашій  Україні, Олександр не вагаючись сам пішов отримати повістку. Та був направлений до I хвилі мобілізації. 40 днів проходили  навчальні збори. По закінченню зборів був направлений до 79-ої окремої десантно-штурмової бригади (м. Миколаїв) на посаду командира аеромобільного  десантного  взводу.

За час служби в 79-ій ОДШБ  зарекомендував себе як плідний та відданий офіцер. Приймав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей. Нагороджений відзнакою Президента України нагрудним знаком: «Учасник АТО», «Ветеран війни» та «Учасник бойових дій».

Після мобілізації Олександр, звільнився зі школи за власним бажанням та пішов працювати на іншу роботу .

3
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content