Вплив погодно-кліматичних умов на життя і господарство людини

by Vika

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Вплив погодно-кліматичних умов на життя і господарство людини

by

  • Joined Nov 2019
  • Published Books 8

Вплив погодно-кліматичних умов на життя і господарство людини

Клімат — це багаторічний режим погоди, який спостерігається вданій місцевості. Практичне уявлення про клімат одержують на основі статистичної обробки метеорологічних спостережень за багаторічний період (декілька десятків років).

Результат пошуку зображень за запитом "клімат це"

2

Результат пошуку зображень за запитом "клімат це"

3

Вплив погодно-кліматичних умов на життя та господарську діяльність Кліматичні ресурси — це невичерпні природні ресурси, зокрема сонячна радіація, сума додатних температур, необхідних для вегетації рослин, вологість повітря та енергія вітру. Залежно від форми природокористування з групи кліматичних ресурсів виділяють: 1. Сільськогосподарські, або агрокліматичні, ресурси — це кліматичні ресурси, що використовуються для потреб сільського господарства ( зміни температур повітря та ґрунту, а також зміни в них вологи). # Не завжди кліматичні умови є сприятливими для господарської діяльності людини.

Вплив погодно-кліматичних умов на життя та господарську діяльність Кліматичні ресурси — це невичерпні природні ресурси, зокрема сонячна радіація, с...

4

Вплив погодно-кліматичних умов на здоров’я людини : Зміни атмосферного тиску: -зниження -підвищення Проблеми дихання, слабкість, серцево-судинна недостатність Зниження артеріального тиску, кількості лейкоцитів Нестача сонячного світла Апатія, депресія Запиленість, замкнутість повітря Головний біль, сонливість, роздратованість Головною причиною є – не регулярні коливання кліматичних показників, а їх раптові зміни.

Вплив погодно-кліматичних умов на здоров'я людини : Зміни атмосферного тиску: -зниження -підвищення Проблеми дихання, слабкість, серцево-судинна не...

5

Вся сукупність кліматичних факторів впливає на системи органів, що є головними у процесі теплообміну із середовищем Кровозабезпечення шкірних покривів Дихальна Серцево-судинна Потовидільна

Вся сукупність кліматичних факторів впливає на системи органів, що є головними у процесі теплообміну із середовищем Кровозабезпечення шкірних покри...

6
7

Клімат впливає на: ☼ Життя рослин і тварин ☼ Ґрунтоутворення ☼ Розподіл внутрішніх вод ☼ Формування рельєфу ☼ Розвиток сільського господарства ☼ Життя і здоров’я людини

Клімат впливає на: ☼ Життя рослин і тварин ☼ Ґрунтоутворення ☼ Розподіл внутрішніх вод ☼ Формування рельєфу ☼ Розвиток сільського господарства ☼ Жи...

8

Град

Ґрунти страждають від зміни клімату і тому повинні адаптуватися до неї

Ґрунти активно поглинають парникові гази і таким чином сприяють зменшенню викидів. Втім невірне управління та деградація ґрунтів, а також використання викопних джерел енергії, спричиняють емісії парникових газів, що в комплексі сприяє зміні клімату. Тому з одного боку, ґрунти та рослинництво допомагають боротися зі зміною клімату, з іншого — іноді служать причиною її виникнення, а з третього — страждають від зміни і тому повинні до неї адаптуватися.

Град

9

варинництво страждає від зміни клімату і тому повинне адаптуватися до неї

З іншого боку тваринництво є однією з причин зміни клімату — через емісії парникових газів внаслідок управління гноєм, кишкову ферментацію великої рогатої худоби та використання викопного палива.

Основні парникові гази природного походження — діоксид вуглецю (СО2), закис азоту (N2О), метан (СН4) і озон (О3), антропогенно-галоїдні вуглеводні та інші хлоро- і бромовмісні речовини (наприклад, у холодагентах).

Лісосмуга вздовж полів

10

Які наслідки може викликати зміна клімату для тваринництва?

  • Посилення впливу підвищених температур повітря, вологості, теплового випромінювання, швидкості вітру тощо на стан здоров’я, збереження поголів’я, приріст живої маси, прояв продуктивності, відтворювальну здатність.
  • Доступність, кількість, різноманітність та якість кормових ресурсів, питної води.
  • Погіршення пасовищних угідь може негативно впливати на кормову базу, особливо у малих сільськогосподарських господарствах (МСГ використовує 34, 7%зелених кормів у загальній структурі годівлі, підприємства — 15,5%).
  • У птахівництві можливі зниження рівня прояву господарсько-корисних ознак, зниження виробництва традиційних кормових культур, потреби у нових системах мікроклімату в пташниках, збільшення стресу та смерті птахів.
  • Результат пошуку зображень за запитом "природа тварини"
11

Тому Бережіть Себе і Землю

Бережіть Себе і Землю!

 

12

Дякую за увагу!!!

Результат пошуку зображень за запитом "дякую за увагу"

13
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content