Пекельні ігри в мережі Інтернет by Zoryana - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Пекельні ігри в мережі Інтернет

  • Joined Mar 2020
  • Published Books 2

                       Пекельні ігри !? За чи проти?
На даний час у мережі Інтернет розвинуто дуже багато фейкових аккаунтів, які несуть за собою загрозу для життя як підлітка , так і дорослої людини.
Смертельні ігри- не все просто як здається. Саме слово “смертельні” розкриває перед людиною глибокі роздуми про те, наскільки це серйозно. Підліток, який не має віддачі від батьків шукає прихисток там де його зрозуміють, підтримають, зуміють допомогти. Зависаючи на таких “групах смерті” дитина заплутується на стільки, що потім сама не розуміє де реальність , а де віртуальність. У такому безвиході організатори груп начебто розуміють , що потрібно для вирішення такої проблеми. Смерть у них – це найкращий варіант. 

2

Затьмарена усякими “мудрими” порадами, приймає цей варіант, але робить це зі страхом в очах, адже розуміє, якщо повернеться назад, то постраждає її родина. Беручи відповідальність за життя своїх близьких сама прощається із власним життям, забувши про те, що є рідні, які б змогли підтримати , і все б закінчилося набагато краще. Яка б ситуація не трапилась у житті дитини, батьки повинні приділяти якомога більше уваги їй, ніж вирішенням своїх проблем. Зараз стоїть життя власної дитини, ніж для прикладу матеріальне становище. Так, можна використати цей час для чогось іншого, але навіщо втрачати сенс свого життя? Тому, перш ніж сварити, принижувати свою дитину потрібно дуже добре подумати про наслідки, і чи не стануть вони фатальними!

3
Пекельні ігри в мережі Інтернет by Zoryana - Ourboox.com
Пекельні ігри в мережі Інтернет by Zoryana - Ourboox.com

Батьки! Увага!

1. Приділяйте увагу для своїх дітей!

Більше обіймайте її, розповідайте, що Ви в її віці теж потрапляли в небезпеку, помилялись; Вам допомагав
хтось із дорослих і це було зовсім не дивно, просити
допомоги у ближнього.

2. Навчіть дитину довіряти Вам!

Вмійте вислухати, прийняти дитину, такою яка вона є. Проводьте якомога більше часу з підлітком , не лише тоді коли ви бачите, що ситуація зовсім критична.

6

3. Звертайте увагу на коло спілкування своєї дитини!

Інколи оточення дуже шкодить психіці дитини. Проблеми в сім’ї, сварки із друзями, неприємності на роботі. Будьте
обереженими! Зверніть увагу на те, з ким спілкується ваша дочка чи син.

4. Не намагайтеся встановити тотальний контроль над дитиною!

Чим більше його обмежувати – тим більше він знайде способів обійти заборони. Ваше завдання – не контролювати, а дати підтримку, аби дитина прийшла до вас із проблемою, а не приховувала її до останнього.

7
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content