Використання енергії природних джерел by Viktoria - Ourboox.com
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

Використання енергії природних джерел

Member Since
May 2020
Published Books
3

Природні механізми нашої планети, в основі яких лежать енергетичні процеси, мільярди років безупинно діяли, створюючи Землю і життя на ній.

 

Обнаружены напоминающие Землю планеты -

1
Століття за століттям, тисячоліття за тисячоліттям людина проникала у таємниці природи, осягала одну загадку за іншою. Довгий і тяжкий був цей шлях. Змінилася незліченна кількість поколінь, поки люди навчилися добувати та використовувати природну енергію.

 

Альтернативні джерела енергії: чому питання про їх вигідність ...

2
Джерела енергії– це речовини і процеси, що зустрічаються в природному середовищі, використання (перетворення) яких дає можливість отримати енергію, необхідну для існування і життєдіяльності людства.

 

 

Джерела енергії

3

Існуючі на сьогодні джерела природної енергії поділяють на традиційні та альтернативні.

 

Альтернативні джерела енергії

4

Людина вже давно навчилася використовувати енергію природних джерел!

 

Що таке альтернативні джерела енергії: економія і перспективи

5

Використання сонячної енергії

Сонячні електростанції та сонячні колектори використовують енергію світлового потоку, яка природним шляхом потрапляє на фотоелементи й перетворюється в електричну енергію, або теплову енергію для нагрівання рідини (води). Головний плюс – екологічність і повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу. Основний недолік – нерівномірність одержуваної потужності протягом доби або інших тимчасових періодів. Вночі, в похмуру або дощову погоду вироблення електроенергії припиняється. У ясні погожі дні кількість виробленої електроенергії перевищує потреби енергоспоживачів, тому виникає необхідність в акумуляторах. Їх ціна значно підвищує собівартість виробленого кВт/год.

 

5 міфів про сонячні батареї    Енергонезалежність близько: Яке майбутнє у сонячних батарей в ...

 

Fialan — Сонячні батареї оптом з Китаю    Китайські сонячні батареї тепер можуть працювати і ночами

6

Використання енергії вітру

Альтернативна енергія вітру використовується людством здавна, прикладом чого є вітряки. Їх сучасний прообраз – вітрова енергетична установка – використовує перетворення кінетичної енергії рухомих повітряних мас в електричну енергію. Кілька десятків вітрогенераторів, об’єднані в одну мережу, утворюють вітрову електростанцію.

 

Вітряна електростанція — Вікіпедія  У Данії вітряки згенерували 140% електрики | Екодія

На Львівщині встановлять вітряки за кошти Данії

7

Використання енергії води

Рухомий водяний потік як альтернативне джерело енергії використовується в декількох видах генераторів. Одні з них встановлюються на річках і працюють за рахунок природної течії (міні – ГЕС), інші “налаштовані” на роботу з океанічними або морськими приливами, треті – знімають “пінку на гребені хвилі”, тобто працюють на енергії морських хвиль. Останній тип поки знаходиться в процесі випробувань, а перші два давно пройшли етап тестування і працюють.
Плюсом гідроенергетики є екологічна чистота, недоліком – висока вартість обладнання і обмеженість можливих місць установки.

 

Українська гідроенергетика: основні досягнення у 2018 та ...

 

8

Біопаливо як альтернативне джерело енергії

Під біопаливом розуміють будь-який вид палива, що отримується з рослинної сировини, відходів тваринництва, органічних відходів промисловості та життєдіяльності людини. Звичайні дрова теж є біопаливом, відновлюваним джерелом теплової енергії. Щоправда, на відновлення його запасів буде потрібно кілька десятків років.
У промисловому виробництві біопаливо як альтернативного виду енергії використовують як спеціально вирощувані культури, так і відходи сільськогосподарського виробництва.
До числа відомих на сьогодні видів біопалива відносять:
  • паливні пелети і брикети;
  • біоетанол, біобензин і біодизель;
  • біогаз.
                          
           2 кг рослини=1 кг вугілля: нове рішення в альтернативній ...
9

Альтернативна енергія біогазу

В Україні активно розвивається альтернативна енергетика на базі переробки відходів сільського господарства. Біогаз виходить в результаті зброджування рослинної сировини. Він нічим не відрізняється за складом від природного метану, і застосовується для теплових і енергетичних установок.
Біогаз – один з найперспективніших видів альтернативного палива. Його виробництво не тільки не вимагає вирощування чи іншої підготовки вихідного матеріалу, а й дозволяє позбавлятися від відходів, тим самим знижуючи екологічне навантаження на навколишнє середовище.
В Україні отримання палива в біогазових установках стає трендом. За обсягами ринку цей напрям займає третє місце після сонячної і вітрової енергетики.
10

Кінець! Дякую за увагу!

11
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

COMMENTS 0

Leave a Reply