ЗАХИСТ УКРАЇНИ. Тематичний план № 2 by Anja - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

ЗАХИСТ УКРАЇНИ. Тематичний план № 2

by

  • Joined Mar 2020
  • Published Books 8
ЯГНИЧ Г. Й.

 

 

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

ОСНОВІ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

11 КЛАС

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ОРІЄНТОВНІ ЗАВДАННЯ

ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ УЧНІВ 

   

 

 

 

                                                                                            Ганна Ягніч
Тернопіль 2020
2

Розділ “МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО

 

 Історія виникнення 

3

 

 

4

Онлайн опитування

5

Тема “ОТРУЄННЯ” 

 

6

 

7

ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ

8

Термічні травми. Електротравми.

9
10

“ЧЕРВОНА ЗОНА” ➮  НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО

Друзі! Завжди перегляньте відео та дайте відповіді на запитання,
які з’влятимуться в процесі перегляду. Успіху!
11

Вправа для повторення

12

Алгоритм Попередження в зоні тактичних Попередній.

  1. Μ – масивна кровотеча.
1.1. Знайдіть маси роботи крові із раними кінцівками. Найкращі та характерні ознаки масової роботи крові з ранніми кінцівками є пульсуючим персональним вітікажем крові й / або калюжа крові, яка швидко потребує.
1.2. Перегляньте питання, що є з точки зору видимості збиткової крові з двома діями мірків та американських людей, які мають бути зрозумілими.
1.3. Нам джгут якнайшвидше та якомога більше. Місце накладання знаходиться на 5-7 див. Якщо неможливо швидко побачити місце вітри крові, натисніть клавішу, яка знаходиться прямо зараз. Переконайтеся у ваших можливих потенційних кровотечах та дистальному пульсі на уражених кінцівках. Надписаний час на виробників джгутів на всіх його сторонах незмінним маркетинговим маркетингом.
1.4. Якщо з анатомічними причинами надихають турбію неможливо, виконайте прямий тиск на рану з поданим тугімом тампонування рані бінтом, підтримуючи контактний гемостатик (калін, хітозан) або стерильним перев’язуючим значенням. Продовжуйте прямий тиск на годину годинника тампона звичайно 3-х хв. Якщо цього не виявити, використовуйте інші біти з контактним гемостатиком. Після дослідження маніпуляцій переконання у вірогідності кровообігу та об’єднання до власної компресії. Обов’язковим є контроль доступності дистального пульсу на уражених кінцях.
1.5. У його виробництві було представлено молодіжні звичаї великої артерії (зірвані кровотечі), які рекомендують використовувати спеціальні конструкції типу джгута (розмір у розмірі за розміром у турбуєті) (іл. 19.1) або турнізувати з тиском на головному відділі аорти для надвисокої ампутації нічого кілу.
  1. А – Airways, дихальні шляхи.
2.1. Очі підтримуються надійними дихальними шляхами у постраждалому.
2.2. У разі непрохідності дихальних шляхів або загрози її виникнення слід:
  • висушіть нижню щілку;
  • затримати назофарингеальний повітровід (носоглоткову трубку) (іл. 19.2);
  • допомогти постраждати затягнути будь-яку – зручну позицію для кращого покриття прохідності дихальних шляхів, необхідних та можливостей;
  • можна постраждати непритомним, точно вказати вказані на боті;
  • тому попередньо їх безрезультатні, пропонуйте конікотомію * (іл. 19.3).
Визначені вищі методи не обов’язково застосовувати в такій послідовності, їх можна застосовувати в будь-якому порядку (залежно від травм і стану постраждалого).
Іл. 19.1. Вузловий джгут
Іл. 19.2. Назофаригеальний повітровід
Іл. 19.3. Набір для конікотомії
Особливості уваги щодо забезпечення доступності дихальних шляхів слід слідкувати за постраждалим, які проживають у будинках чи автомобілях, що горіли. У цих постраждалих може розвиватися набряк верхніх дихальних шляхів унаслідок їх опису.
  1. R – дихання, дихання.
Якщо в постраждалому прогресує порушення прав на полюблення, поранення грудей або запідозрене закриття погіршення порожнини тіла, потрібно припустити розвиток напруженого пневмотораксу (прогресивного накопичення повітря або газу в плевральному порожнині з тимчасовим збільшенням тиску в ній) і виконати плевральну декомпресію плевального року. міжреберному проміжку за допомогою декомпресійної голки або катетера 14G завдовжки не менше 8-ми сантиметрів (іл. 19.4).
Переконатися, що точка введення голки розміщена латеральніше * від серединно-ключової лінії та голки не спрямована в бік серця. Прийнятна альтернативна точка введення голки – у 4-5-му міжреберному проміжку переходу від середньої пахвинної лінії.
Усі відкриті рані грудної порожнини та / або рані, що всмоктують повітря, слід негативно герметизувати спеціальною наклейкою з клапаном. Якщо наклейка з клапаном відсутня, використовуйте спеціальну наклейку без клапана. Споживати за постраждалим на предметі розвитку напруженого пневмотораксу. Якщо в постраждалому народі гіпосія, прогресує порушення дихання або розвивається гіпотензія та напружений пневмоторакс, слід підписати або повністю видалити наклейку, або ввести декомпресійну голку.
  1. С – циркуляція, кровообіг.
Визначити ознаки гіповолемічного шоку (стан, який має значення внаслідок зменшення об’єкта циркуляційної крові). Найпростішими методами швидкого визначення гіповолемічного шоку є відсутність пульсу на зміненій артерії і / або поглинання свідомості за відсутністю черепно-мозкової травми.
Якщо постраждалий у стані шоку, потрібно:
  • ввести розчини крохмалів, якщо вони наявні;
  • ввести інші колоїдні розчини або лактат Рінгера, якщо вони наявні;
  • проводити огляд постраждалого після кожного введення 500 мл розчинів;
  • продовжують використовувати інфразійну терапію (крапельне введення, введення внутрішньовенно або під шкіру лікарських засобів та біологічну рідину із застосуванням нормальної водно-електролітичної, кислотно-лужної рівноваги) до появи можливих пульсацій на змінених артеріях, покращення можливих при підтримці систолічного фізичного тиску до 80-90 мм рт. ст.;
  • доведені до введених рідин, коли одне або щось із вищевказаних пунктів буде збережено.
  1. Н – Травма голови / Гіпотермія, черепно-мозкова травма / гіпотермія.
За допомогою черепно-мозкових травм провокує інфразійну терапію, використовуючи для введення артеріального тиску менше 90 мм rt. ст. Також можна не допустити переохолодження постраждалих, використовуючи для цього таблиці (термопокривало) та підручні засоби.
13

 ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ

ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ.

14

15

16
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content