Artwork from the book - Кімнатні рослини by Візнюк Ольга Ярославівна - Ourboox.com
Вчитель біології та хімії Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ст
Feb 2019
Member Since
1
Published Books

Кімнатні рослини

by Візнюк Ольга Ярославівна

Artwork from the book - Кімнатні рослини by Візнюк Ольга Ярославівна - Ourboox.com

Кімнатні рослини і фен-шуй

Не всі знають, що важливу роль у створенні затишної атмосфери житла грають потоки Інь і Ян. Якщо одна з енергій переважає, з’являється дискомфорт. Квіти вносять баланс в потоки енергії, додають комфорт і затишок.

Якщо у вас оптимальне поєднання іньських і яньских потоків, вони прекрасно ростуть, цвітуть, мають здорові стебла і листя.

Дерева і квіти уособлюють елемент Дерево; горщики з кераміки і порцеляни – елемент Земля. Фен-шуй радить тримати їх на Сході або ж на Південно-Сході, не забороняючи та інші сектори. При грамотному розміщенні такі рослини принесуть у дім щастя і благополуччя, вони гармонізують шлюбні відносини, зміцнюють здоров’я.

Виставлені в Північній частині, допоможуть просунутися по кар’єрних сходах. Правила не рекомендують ставити рослини в туалетній кімнаті і спальні.

2

Фіалка

Відноситься до енергії Інь. За допомогою квітки в будинок можна залучити гроші, зміцнити здоров’я. Білі квіти дарують спокій і розміреність. Червоні і рожевих відтінків квіти добре очищають енергію, підвищують життєвий тонус. Рослина з блакитними і синіми квітами сприяє творчому розвитку і пробуджує їх.

Фіолетові створюють енергію мудрості і допомагають у відносинах з близькими. Горщики з квітами можна ставити в приміщенні, де ви відпочиваєте і спите.

Її називають квіткою миру. Помічено, що в оселі, де ростуть і цвітуть фіалки, дуже рідко сваряться. А ще фіалка символізує вічну відданість. Якщо ви переживаєте складний період – заведіть білу фіалку, вона допомагає легше перенести душевні страждання.

3
Artwork from the book - Кімнатні рослини by Візнюк Ольга Ярославівна - Ourboox.com

Монстера

Якщо дозволяє площа, рослину ставлять на кухні біля мікрохвильовки або біля комп’ютерного столу. Вона вбере негативну енергетику, допоможе згладити спірну ситуацію, навчить розуміти співрозмовника. Монстера – дуже сильна квітка, але тільки при правильному її використанні. Монстеру не можна заводити людям, що потерпають від хвороб горла. Щоб приборкати зелену вампірку, повісьте на квітку синій шнурок, бажано зі шматочком гірського кришталю.

5
Artwork from the book - Кімнатні рослини by Візнюк Ольга Ярославівна - Ourboox.com

Герань

Запах квітки заспокоює, знімає напругу, допомагає у досягненні поставлених цілей, приносить успіх. Володіє енергією Інь. Відганяє шкідливих комах: запах рослини їх відлякує. Не бажано ставити герань в кімнату, де ви проводите багато часу.

7
Artwork from the book - Кімнатні рослини by Візнюк Ольга Ярославівна - Ourboox.com

Легенди про квіти

https://www.youtube.com/watch?v=EQHoPAb1jz0

9

More in the next pages!

To our wonderful community of readers:

The author has made this book available to you free of charge. We'd be really grateful if you'd consider one of the following:


  • Donating a dollar to the author

  • If you enjoyed the book, leave a like!

  • Write a few words of encouragement in the comments section below

  • Share it with your friends, you can use this shortlink:

Thanks for your generosity!
Mel, Ran, Shuli and the Ourboox team

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.

COMMENTS 0

Leave a Reply