накншк
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Месники

by

Artwork: Барилюк Катерина

  • Joined Feb 2022
  • Published Books 1

Капітан Америка ( справжнє ім’я — Стівен «Стів» Роджерс) — супергерой із коміксів компанії Marvel Comics. Його створив письменник Джо Саймон і художник Джек Кірбі. Вперше з’явився в коміксі Captain America Comics #1 (березень 1941).

У самих коміксах звернення «Капітан Америка» застосовується до будь-кого, хто обраний урядом США (який розглядає себе «власником» персони), носить костюм і щит. Утім, майже всю історію публікацій персонажа Капітан Америка був альтер его Стіва Роджерса (англ. Steve Rogers), хворобливого юнака, якого посилили дослідною сироваткою до піка людської досконалості, щоб допомогти військовим операціям США. Капітан Америка вбраний у костюм, розфарбований на мотив американського прапора, і озброєний незнищенним щитом, який можна використовувати як зброю.

Капітан Америка — це цілеспрямовано створений патріотичний персонаж. Його часто зображували борцем із гітлерівською коаліцією держав. Капітан Америка був найпопулярнішим персонажем у період Другої світової війни, однак коли війна закінчилася, популярність цього персонажа зменшилася, і до 1950 років його перестали використовувати, за винятком невдалого відродження в 1953 році. Цей персонаж став заново використовуватися в коміксах лише в період, відомий як Срібний вік коміксів, коли став членом команди супергероїв Месники у випуску The Avengers #4 (березень 1964).

2

Наталія Іванівна Романова (англ. Natalia Romanova), також відома як Чорна вдова (англ. Black Widow) — вигаданий персонаж серії коміксів Marvel. Була створена редактором Стеном Лі, письменником Доном Ріко і художником Доном Хеком і дебютувала в Tales of Suspense # 52 у квітні 1964 року. У фільмах Кіновсесвіту Marvel її роль виконує американська акторка Скарлетт Йоганссон.

Чорна вдова в чудовій фізичній формі – володіє навичками гімнастики, балету, і акробатики; експерт бойових мистецтв, в тому числі карате, айкідо, бразильське джиу-джитсу, самбо, сават, різні стилі кунг-фу; професійно володіє холодною та вогнепальною зброєю та навичками шпигунства.

Часто користується обладнанням, яке було винайдено ще радянськими вченими і інженерами і згодом покращено і адаптовано техніками в Щ.И.Т. Зазвичай вона носить чорні браслети, в яких приховані гаки, гранули сльозогінного газу, електричні заряди, здатні оглушити противника напругою в 30000 вольт, а також пояс з металевими дисками, на який поміщається вибухівка і іншу зброю. Її костюм виконаний з стретч-шкіри, на долонях і ступнях є присоски, що дозволяє їй підніматися по стінах.

Фізичні характеристики Чорної Вдови були поліпшені за допомогою біотехнологій, що зробило її тіло стійким до старіння, хвороб, а розум – до психологічного впливу і читання думок, а також дало їй прискорене зцілення.

4

Залізна людина (англ. Iron Man), справжнє ім’я Ентоні Едвард «Тоні» Старк (англ. Anthony Edward “Tony” Stark) — супергерой, персонаж коміксів Marvel, який вперше з’явився у 39 випуску коміксу Tales of Suspense, і був вигаданий Стеном Лі та Джеком Кірбі.

Кібернетична броня, яка наділяє суперсилою і стримуванням болю. Броня дозволяє літати, стріляти силовими променями, забезпечує доступ до баз даних «Щ. И. Т.а» і Месників. У шолом встановлені пристрої зв’язку, сканери, які показують, що навколо відбувається і відеокамери. На складі Старка є багато різних модифікацій броні. Усі екземпляри можуть керуватися дистанційно.

У тіло Старка проник унікальний технологічний вірус «Екстреміс», який вплинув на структуру його нервової системи. Тепер зв’язок Тоні з бронею схожий на відносини з симбіотичним організмом: Залізна людина відчуває свій костюм кожною клітиною тіла і навіть отримав зцілюючий фактор.

6

Тор (англ. Thor) — супергерой коміксів видавництва Marvel Comics. Персонаж створений на образі однойменного бога з германо-скандинавської міфології. Його творці в Marvel — редактор Стен Лі, сценарист Ларрі Лібер і художник Джек Кірбі, перша згадка про нього — в коміксі Journey into Mystery #83 (1962), який пізніше перейменували на «The Mighty Thor».

У фільмах Кіновсесвіту Marvel його роль виконує Кріс Гемсворт.

Базові сили: ті сили, якими Тор наділений від народження, вони не даровані молотом, однак зміцнюються ним.

  • Політ: Тор має сили літати, навіть без Мйольніру, він неодноразово доводив це, навіть в молодості, до того, як удостоївся честі володіти молотом.
  • Вміння викликати блискавку: Тор — бог грому і блискавки і його основна сила керувати блискавкою.
  • Витривалість: Тор має божественну витривалість, його тіло здатне витримувати сильні удари й атаки, є одним з найбільш витривалих асґардійців.
  • Сила: Тор, навіть без молота є найсильнішим серед асґардійців суто у фізичному плані, його м’язи за своєю щільності перевершують всі асґардійскі показники. Його сил досить щоб підняти мідгарского змія, який був настільки величезний, що двічі обкрутив Землю. Крім цього, Тор в стані рухати острова, кришити Уру, рвати канат з Адамант, і навіть знищити планету. З Мйольніром, сила Тора збільшується до невідомих меж.
8

Третий «Тор»: что такое Рагнарек и когда фильм выйдет в России - Вокруг ТВ.

9

Галк, також Халк (англ. Hulk — кре́мез) — вигаданий супергерой, персонаж Marvel Comics, якого створили Стен Лі та Джек Кірбі. Його альтер-его доктор Роберт Брюс Беннер (англ. Dr. Robert Bruce Banner) — фізично слабкий, асоціальний і емоційний фізик. Вони являють собою дві незалежні особистості, що існують, не ладнаючи між собою.

Суперсила. Галк володіє неймовірним рівнем фізичної сили, його фізична сила безмежна через те, що збільшується пропорційно емоційній напрузі, гніву зокрема. Володіючи незмірною силою, Галк скоїв колосальні подвиги, серед яких: утримання на плечах гори, масою в 150 млрд тонн; скріплення тектонічних плит на планеті Сакаар; тримав на собі вагу нейтронної зірки; зупиняв двічі Джаґґернаута, голими руками; одним ударом зруйнував тимчасовий бар’єр і наносив атаки, хвилі від яких проходили через нескінченну кількість вимірювань. Галк легко вирубував Джаґґернаута, перемагав Тора, а також Месників і Людей Ікс в поодинці. 

10

Слух: Marvel вернула себе права на Халка

11

Люди́на-паву́к або Спа́йдермен (англ. Spider-Man27 серпня 2001, справжнє ім’я — Peter Benjamin Parker) — супергерой коміксів компанії Marvel, вигаданий Стеном Лі та Стівом Дітко. Вперше Людина-павук з’явився у серії коміксів Amazing Fantasy #15 у серпні 1962 року. Відтоді він є одним з найпопулярніших і комерційно найуспішніших супергероїв. Зараз він з’являється не лише у коміксах, а й у фільмах, на телебаченні, на одязі, у відеоіграх та у вигляді іграшок.

Це перший персонаж супергерой-підліток, який діє самостійно, а не допомагає дорослому супергероєві. Хоча за час випуску історій про нього він встиг закінчити школуколедж та навіть стати одруженим учителем.

Marvel Comics випустила безліч серій коміксів про Людину-павука, першою з яких була The Amazing Spider-Man (укр. Неймовірна Людина-павук); її останній випуск вийшов в грудні 2012 року.

На зміну цій серії прийшла нова серія коміксів The Superior Spider-Man (укр. Чудова Людина-павук). Серія закінчилась на 31 номері, а на її місце прийшов третій том The Amazing Spider-Man. Комікс знову був перезапущений після подій Secret Wars (укр. Секретні війни). За роки свого існування Пітер Паркер (Людина-павук) встиг побути членом деяких суперкоманд, таких як МесникиНові МесникиФантастична четвірка. Найбільш характерним образом Пітера Паркера поза життям Людини-павука був образ незалежного фотографа, який використовувався в коміксах протягом багатьох років.

12

Disney і Sony не можуть домовитись про долю Людини-павука — Deadline | Громадське телебачення

13
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content