Моя сім’я by Anastasia - Illustrated by Островський В.Г.  - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Моя сім’я

by

Artwork: Островський В.Г.

  • Joined Mar 2017
  • Published Books 1

Значення сім’ї в розвитку особистості дитини

Сім’я є природним середовище первинної соціалізації дитини, Джерелом її матеріальної та емоційної ПІДТРИМКИ, засоби Збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.

З першого днів з’явилися дитини на світ сім’я покликали готувати її до життя та практичної ДІЯЛЬНОСТІ, в Домашніх умовах Забезпечити розумну організацію її життя, допомогти засвоїті позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінкі й ДІЯЛЬНОСТІ.

Оскількі мета виховання підростаючого покоління – формування всебічно розвіненої особистості, сім’я, як і школа, Здійснює моральне, розумово, трудове, естетичне і Фізичне виховання.

 

2
Моя сім’я by Anastasia - Illustrated by Островський В.Г.  - Ourboox.com

 

 

4

 

Для мене наша зустріч дійсно дуже важлива і бажана. Якщо Ти читаєш ці матеріали, значить сімейні цінності і дивовижна гармонія відносин, таких протилежних і в той же час єдиних чоловіки і жінки, для тебе так само важливі і бажані, як і для мене.

Злети, падіння, періоди спокою і глибокі затяжні кризи – все це сущі дрібниці в порівнянні з головним, з можливістю розділити це все зі своєї Улюбленою.

Але двоє людей можуть, як піднести один одного до небес в шаленому потоці любові і пристрасті, так і знищити, забравши не тільки сили і радість, а й саме бажання жити.

І на будь-яке дно людині не довелося впасти, потрібно пам’ятати, що від нього завжди можна відштовхнутися, щоб почати своє нове сходження. І тепер все зробити саме так, як хочеться.

5
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content