Моя улюблена тварина — капібара by Tamila Burlay - Illustrated by Таміла Бурлай - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Моя улюблена тварина — капібара

by

Artwork: Таміла Бурлай

  • Joined Mar 2023
  • Published Books 1

Капібара – це найбільший гризун у світі, який живе в Південній Америці. Вона має плотне, коротке та волосяне тіло, завдовжки до 1,3 метрів та вагою до 66 кг. Вона має короткий хвіст, довгі ноги, довгі вуха та зуби, що нагадують зуби кролика. Її шерсть може бути різних відтінків, від коричневого до сірого кольору.

 

Вона живе в групах від 10 до 20 тварин, які складаються з однієї чоловічої особини та декількох жіночих. Вони живуть в болотистих зонах та в прибережних зонах річок, де є достатньо води та рослинності

 

2

Капібара є твариною, яка живе в воді, і вона здатна проводити до 5 годин на день в воді :

 

3

Капібари є рослиноїдними тваринами, які харчуються різними рослинами, такими як трава, листя, коріння та водяні рослини. Їх також можна зустріти на фермах, де їх тримають як домашніх тварин для отримання м’яса та шкір. Щоб наїсться, за день тварині потрібно з’їдати близько 3,5 кг трави.

Капібари є досить соціальними,та живуть у великих групах, що можуть складатися до 20 особин.

Капібари «дружать» з птахами. Птахи очищають шерсть тварин, витягуючи з неї і поїдаючи комах. У свою чергу, птахи криками попереджають капібар про небезпеку, що наближається.

 

4
Моя улюблена тварина — капібара by Tamila Burlay - Illustrated by Таміла Бурлай - Ourboox.com

Капібара – це одна з найчарівніших створінь на планеті. Ці незвичайні тварини завжди привертають мою увагу, і я радію, коли бачу їх на фото.

 

Капібари дуже дружелюбні,вони не агресивні та не загрожують людям, тому за ними можна спокійно спостерігати та навіть гладити. Це робить їх ідеальними для вивчення та спілкування.

 

Крім того, капібари є тваринами, які дуже популярні в Інтернеті, де їхні відео та фотографії стали вірусними. Це може бути ще одним чинником, який допоможе вам полюбити цих незвичайних тварин.

6

 Дякую за увагу !!

 

7
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content