Вітаміни
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

Опорний конспект. Вітаміни

Старший викладач з професійно-теоретичної підготовки з професії "Кухар"
Member Since
Apr 2020
Published Books
49

Тема уроку: Вітаміни.

Мета уроку: вивчити,призначення  вітамінів,їх поділ в залежності від розчинності і вміст вітамінів у продуктах.

Тип уроку: урок формування навичок і вмінь.

Методи навчання: навчальна лекція.

Дидактичне забезпечення уроку: підручник, опорний конспект

План вивчення теми уроку:

1.Поняття про вітаміни,коротка характеристика.

2.Водорозчинні вітаміни,означення кожного вітамінна.

3.Жиророзчинні вітаміни,означення кожного вітамінна.

4.Вітаміноподібні,їх характеристика.

1

1.Поняття про вітаміни,коротка характеристика.

Вітаміни — це органічні сполуки різної хімічної структури, що регулюють процеси обміну речовин у живих організмах, беруть участь в утворенні ферментів і тканин, підтримують захисні властивості організму. Вони не синтезуються організмом людини, а надходять з продуктами харчування.

Відсутність вітамінів у їжі спричинює захворювання — авітаміноз. Недостатнє споживання вітамінів викликає гіповітаміноз, а надлишкове споживання жиророзчинних вітамінів — гіпервітаміноз.

Вітаміни містяться майже в усіх продуктах харчування. Деякі продукти вітамінізують у процесі виробництва: молоко, масло вершкове, кондитерські вироби.

Залежно від розчинності вітаміни поділяють на водо- (С, групи В,РР і Р) і жиророзчинні (А, Б, Е, К). До вітаміноподібних речовин відносять вітаміни Р і II. Вміст вітамінів у продуктах виражають у міліграмах на 100 г продукту або в мілігрампроцентах (мг%).

2

2.Водорозчинні вітаміни,означення кожного вітамінна.

 

Водорозчинні вітаміни. До них належать вітаміни С, В1, В2, В6, В9, В12, В15, Р, РР, холін, вітамін Н.

Топ 20 продуктов с наивысшим содержанием витамина C — [SayYes]

Вітамін С (аскорбінова кислота— антицинготний. Він бере участь в обміні речовин і потрібний для загального розвитку організму. Недостатня кількість аскорбінової кислоти в організмі призводить до зниження працездатності, швидкого стомлення, різних захворювань. Вітамін С виробляють тільки рослини, отож овочі, плоди і ягоди є основним джерелом постачання. Особливо багато вітаміну С у шпинаті, зелених волоських горіхах, чорній смородині, лимонах, апельсинах, мандаринах, солодкому стручковому перці, суницях, капусті, томатах. Багаті на вітамін С зелена цибуля, салат, шпинат, зелень петрушки і кропу. Вітамін С дуже нестійкий, легко окислюється навіть при звичайній температурі. Підвищення температури понад 50 °С при вільному доступі повітря призводить до швидкого його руйнування. Добре зберігається вітамін С у кислому середовищі (квашена капуста).

3

До вітамінів групи В належать

Витамин B1 купить оптом тиамин в Украине, цена | Ситема Оптимум

Вітамін В1 (тіамін)  сприяє повному засвоєнню вуглеводів організмом. Недостатня його кількість впливає на нервову систему. Відсутність вітаміну В, у харчуванні призводить до авітамінозу «бері-бері» (захворювання нервової системи, параліч ніг). Цього вітаміну багато в оболонках і зародку зернових культур, а отже в житньому та пшеничному хлібі, дріжджах, печінці тварин, в овочах, фруктах.

4

Витамин В2(рибофлавин),E101, цена 3 000 грн./кг, купить в Киеве — Prom.ua (ID#274369343)

Вітамін В2 (рибофлавін)  входить до складу ферментів, які беруть участь у вуглеводному і білковому обмінах. Нестача його призводить до ураження шкіри, запалення язика, губ, розширення кровоносних судин рогової оболонки очей, випадання волосся, передчасного посивіння, сповільнення росту. Особливо багаті на вітамін В2 печінка яловичини, нирки тварин, дріжджі. Він є в овочах, деяких фруктах, зерні, молоці, яєчному жовтку.

5

В каких продуктах содержится важный витамин В3 (ниацин). К чему приводит нехватка витамина В3. - Family-and-I

Вітамін B3 (нікотинова кислота)  необхідний для роботи системи кровообігу, судин і капілярів. Також B3 бере участь у виробленні коензимів, які впливають на ріст волосся. B3 потрапляє в організм з листовими овочами, гречкою, борошном з висівками, яєчними жовтками, картоплею, молочними продуктами, а також з травами і плодами – шавлією, шипшиною.

6

Вітамін В6 | harchi.info

Вітамін В6 (піридоксин) бере участь в обміні речовин. Відсутність його в їжі порушує процеси перетворення амінокислот і спричинює запалення шкіри. Вітамін В6 міститься в м’ясі, рибі, печінці, квасолі, горосі, пшениці, дріжджах.

7

Витамин В9 (фолиевая кислота): продажа, цена в Киеве. Минеральные комплексы для спортсменов от "ООО "ПРОСТОР ХИМ"" - 274378318

Вітамін В9  (фолієва кислота)  забезпечує нормальне кровотворення в організмі і бере участь в обміні речовин. При нестачі фолієвої кислоти у людини розвиваються різні форми недокрів’я. Багато вітаміну В9 в зелених листках салату, шпинату, петрушки, зеленій цибулі. Він дуже нестійкий при тепловій обробці.

8

 

Недорстаток витамина В12 | Прима Медика

Вітамін В12 (ціанкобаламін)  міститься в печінці, нирках, молочних продуктах, яєчному жовтку та ін. Вітамін В12 бере участь у процесі синтезу білків, сприяє утворенню червоних кров’яних тілець. Відсутність його в організмі спричинює злоякісну анемію.

9

витамин в15 (пангамовая кислота пангамат кальция) - Самое интересное в блогах

Вітамін ВІ5 (пангамова кислота)  бере участь в окислювальних процесах організму, сприятливо діє на серце, судини, кровообіг, особливо в літньому віці. Міститься у висівках рису, дріжджах, печінці та крові тварин.

10

Витамин p - Азбука витаминов

Вітамін Р (цитрин) сприяє зміцненню тонких кровоносних судин, захищає організм від крововиливів, сприяє нагромадженню вітаміну С у тканинах. Він міститься в рослинах, багатих на вітамін С.

11

Влияние витамина PP на человека – проявления дефицита

Вітамін РР (нікотинова кислота)  є складовою частиною деяких ферментів, які беруть участь в обміні речовин. При нестачі цього вітаміну людина може захворіти на пелагру (шершава шкіра), що виявляється у запаленні шкіри, порушенні діяльності органів травлення і нервової системи. Вітамін РР міститься в картоплі, моркві, гречаних і вівсяних крупах, печінці яловичій, хлібі. Він може синтезуватися в організмі людини з амінокислоти триптофану.

12

Витамин B4 (холин)

Холін впливає на білковий і жировий обмін, знешкоджує шкідливі для організму речовини. Відсутність його сприяє жировому переродженню печінки, ураженню нирок. Холін міститься в печінці, м’ясі, яєчному жовтку, молоці, зерні.

13

 

 

Биотин (витамин В7, витамин H)

Вітамін Н (біотин) регулює діяльність нервової системи. Нестача його в організмі викликає запалення шкіри, випадання волосся, деформацію нігтів. У невеликій кількості він міститься в печінці, м’ясі, молоці, картоплі та ін.

14

3.Жиророзчинні вітаміни,означення кожного вітамінна.

 

Жиророзчинні вітаміни. До них належать вітаміни А, Д, Е, К.

Вітамін А: для зору, шкіри та краси - Нова Доба

Вітамін А (ретинол)  впливає на ріст і нормальний розвиток скелета, на зір, стан шкіри і слизової оболонки. Міститься вітамін А в риб’ячому жирі, печінці, жовтках яєць, молоці, м’ясі. У продуктах рослинного походження жовто-оранжевого кольору і в зелених частинах рослин (шпинаті, салаті) міститься провітамін А — каротин, який в організмі людини під дією ферменту печінки (в присутності жиру) перетворюється на вітамін А. Потреба у вітаміні А на 75 % задовольняється за рахунок каротину.

Вітамін А і каротин добре зберігаються при тепловій обробці. Каротин розчиняється у жирах при пасеруванні овочів і краще засвоюється організмом. Згубно діють на вітамін А сонячне світло, кисень повітря і кислоти.

15

 

В каких продуктах содержится витамин Д? Роль витамина Д3 в организме. - YouTube

Вітамін Д (кальциферол) бере участь в утворенні кісткової тканини, сприяє утриманню в ній солей кальцію і фосфору, стимулює ріст. При нестачі цього вітаміну в дітей розвивається рахіт, а в дорослих змінюються кісткові тканини. Міститься в печінці тріски, в палтусі, оселедці, печінці яловичій, вершковому маслі, яйцях, молоці та ін. Однак в основному він синтезується в організмі, утворюючись з провітаміну (речовини, яка міститься в шкірі) під дією ультрафіолетового проміння. Надлишкове надходження вітаміну О може спричинити отруєння.

16

Витамин Е – залог красоты и здоровья – Новости Салехарда и ЯНАО – Вести. Ямал. Актуальные новости Ямала

Вітамін Е (токоферол) впливає на процеси розмноження. Нестача його викликає зміни в статевій і нервовій системах, порушується діяльність залоз внутрішньої секреції. Вітамін Е міститься в олії і зародках злаків.

17

Витамин K (филлохинон): описание, источники, дефицит и избыток

Вітамін К (філохінон) бере участь у процесі згортання крові. При нестачі його сповільнюється згортання крові і з’являються підшкірні внутрішньом’язеві крововиливи. Міститься у зелених листках салату, капусти, шпинату, кропиви. Більша частина його синтезується бактеріями в кишечнику.

18

Вітаміноподібні речовини.

До них належать вітаміни F і U

Вітамін F   (ненасичені жирні кислоти: лінолева, ліноленова, арахідоно- ва) бере участь у жировому і холестериновому обміні. Добре співвідношення

ненасичених жирних кислот у свинячому салі, арахісовій і маслиновій олії.

Вітамін U нормалізує секреторну функцію травних залоз і сприяє зажи- ванню  виразки  шлунка  і  дванадцятипалої  кишки. Міститься у петрушці і в соку свіжої білоголової капусти.

 

Зміст домашнього завдання:

Вивчити класифікацію вітамінів,їх коротку характеристику,значення для організму людини і вміст у продуктах харчування.

19
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book