Карти у різні історичні епохи by anna.andreevna.brd - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Карти у різні історичні епохи

 • Joined Mar 2020
 • Published Books 1
«Карта представлена ​​для тексту, бо
говорити часто яскравіше, назовніше,
лаконічний, нижній найкращий текст »
                          П. Семенов-Тянь-Шанський

https://youtu.be/vdHpZmikG3w

1
Ключові слова:
 1. Географічні карти з усіма новими розробленими та відомими джерелами географічної інформації. Ми маємо незахищені для широкого розвитку різні результати та їх прогнозування.
 2. Карті виникли задовго до появи писемності. Основні картографії як наукові закладені в Давній Греції.
 3. Почавши з ХVIІІ ст., Я знайшов детальні картографічні повідомлення, які продемонстрували та океані, створили великі карти світу, які склали в місті.
 4. У другій половині ХХ ст. У картографії використовуються сучасні методи та технології: комп’ютерна техніка та відповідь програмного забезпечення, цифрові, електронні, інтерактивні карти, карти в комп’ютерних системах, ГІС-технології.
 5. Найвищий та найдавніший картографічний образ, знайдений у сучасній Україні, є  «Межиріч-картою» .
 6. Стандартизована українська національна картографія представлена ​​з представником українського географа та картографа, академіка Степана Рудницького.
2
Цілі:
 • ми намагаємось проаналізувати особливості розвитку світу та вітчизняного картографування;  
 • оціночний рівень власної картографічної грамотності;
 • врахуйте відмінність картографічних зображень різних історичних епох.
Основне поняття:  географічна карта, картографування, історична карта, портолани, Межиріч-карта, Генеральна карта України, сучасні картографічні підприємства України.
3

Географічні карти  з усіма даними видаються та дуже часто зустрічаються з географічними повідомленнями. Їх значення в житті та діяльності людини підтримує переоцінка. Назвіть детальний літературний опис, і не можна досягти у нас колективних малюнків, зберегти в різних розмірах, як на Землі.

Згадані підрахунки, які описують цю картину шкіряного атласу, були затримані через 20–25 сторінок, а атлас у цілому – до 4000 сторінок від 10 до 400 сторінок.

4
Географічна карта – це зменшене, зменшене зображення земної половини (все небесне тіло або космічне простору) на площинах, яке було представлено у північній картографічній програмі та масштабі.
Світ. Загально-географічна карта. 160×110 см. (картон, ламінація ...
5
Ми маємо незахищені для широкого розвитку різні результати та їх прогнозування. Наші карти складають характеристики, які працюють, країни, проводять те, що прогнозують, прогнозують, пропонують, пропонують, необхідні обов’язки. Географічні карти інших наукових та багатогалузевих господарств.
Відображення географічних зображень неможливо розробити без розширення географічних карт. Для того, щоб вони сформували, які використали для участі в інших структурах, створили азимути, склали і прочитали план місцевих організацій, картографічну карту, приєднавшись до масштабу, використовуйте для використання картографічні функції, будьте відомі, водойми, моря і океани, і, ігнорно , дійсно великий світ, розширення різних етносів. Розкриваючи звичайну картину, вони отримують геологічні повідомлення.
6

Переглядання можна без Зробіть запропоновано предложено внесок запропоновано Доступніщо загальнодоступні картографічні знання, навички роботи з картопля, досягнуті мірой, зростають рівень географічної та картографічної культури сучасної людини.

Карті виникли задовго до появи писемності. Зображення отримано для передачі інформації про великі розміри у просторі та різних географічних приміщеннях, нижній мові Знайдені нам картини, які виявляють карту, в італійській домі Камоніки, і вони використовують до бронзової достовірності.

7
Про те, що люди отримують картографічне зображення у найдавніших часах, використовуючи археологічні знахідки з різними рівнями світу, датовані ІІІ-І числами до н.е. Коли ми знаходимося в інших, то в  період палеоліту  на корі дерев, кісток і шкірних людей люди робили елементарні картографічні зображення і можуть бути їхніми.
У стародавньому Вавілоні виготовили карти на глиняних табличках (мал.).
Вавілонська карта на глиняній безпечці 

8
У одному з курганів невідомо від Майкопі на північному Кавказі знайдено срібну вазу із картографічним малюнком. До цього часу ми можемо залишити та подати давнішегіпетичні картографічні зображення, переглянувши Турецьку папірусну карту – знайдена карта пам’яті, яка зберігається до нашого часу (мал.).
Фрагмент Туринської карти

 

9

Ця карта створює частину давнього Єгипту з розміщенням, форматом рельєфу, місцями видобування руди та каміння із врахуванням можливого. Культурні центральні давнини, ви зробили створені карти, були також Китай, Мексика, Перу.

Винахідні картки реально включають, щоб приєднатись до навколишньої просторі під час навчання, господарських робіт, будівництво було майже оцінено. Були ніколи не малинові можливих і найсильніших переговорів. З плином часу зображення втілювались, ставили точні та зрозуміли.

 

10

Античний світ.  Основні картографії як наукові закладені в Давній Греції. Збережіть фрески та монети з картографічними зображеннями, які майже 35 мають. Зрозуміло, що географічні об’єкти зображували зменшені за багато разів. При цьому автори не дотримувались принципів пропорційності розміщення та існування, що робило картини, які не вимагали. Найдавніші грецькі уявляли Землю диском або чотирикутником, оточеним водою.

Перший, хто представив пропозицію співпраці між питаннями між лінійками та місцями на землі, був грецький учень Анаксимандр (VІІ-VІ ст. До н.е.). Однак для побудови точних карт використовуйте масштабну значущість, яка має бути про форму Землі. Встановлення ж Анаксимандра з таким приведенням у велику кількість – він використовував Землю циліндром.

11
Перша кулястість Землі подає великого грецького мислителя Аристотеля (VІ ст. До н.е.). Можливо, міркування базувались на спостереженні за зірками та сузір’ямі, а також непомітними забуттями Місяця. Однак він дотримувався принципу геоцентризму, використовуючи нерухомість Землі, використовуючи цілком Сонце, Місяць, планети та зорі.
Значний внесок у різних картографіях був узагальнений великим грецьким географом та астроном Ератосфен, який заперечував знаменню бібліотеки в тойчасній столиці Єгипту – Олександрії. Він винашев прилад, який реально базував на принципі видання сонячних тіней. За його допомогою Ератосфен дотримується радіо Земної кулі та обчислює довжину меридіані Землі, близько до попереднього. Крім того, сам Ератосфен увів поняття «паралелі» та «меридіани». На наш погляд, він запропонував встигнути узагальнювати перпендикулярні лінійки через пункти, і він повинен добре знати. І колись його сітка паралельна і меридіанівська була далеко від докорінних, ці карти дозволяли переходити дійсно місце, яке знаходиться в місті, і вони знають між собою (мал.).
12

Карта Ератосфена

13
Виправдавши градусну сітку, залишив наступний Ератосфена, завідувач Олександрійської бібліотеки давньогрецький астроном, географ та математик Гіппарх. Протестуючи її, він розуміє, що неможливо побачити кулясту поверхню Землі на пласкій ділянці, не відкриваючи, не розкриваючи карту і не закладаючи склади. Понад те, щоб побачити цю проблему, він представив усі картографічні проекти.
Продовжили представити картографічні проекти великих географів та астроном античного світу Птоломей. Він цікавий, що помічає на той час проекції та пропонують нові новини – конічну та псевдоконічну. Проектуємо відомі й у наш час. Геоцентрична система під назвою «Система птоломея», за якою Сонце, Місяць, зорі і планети спостерігається, залишається нерухома земля, прорисується до ХVІ ст. Праці Птоломея були вершиною давньогрецької картографічної науки.
14

У ІІ ст. до н.е. давньогрецьким вченим Кратесом Малоким був створений перший глобус Землі, який колись обернувся відомим на той час, коли та океанів. На межі ІІ і І ст. до н. е. створили першу карту Землі, яка враховує кулястість планети. Її автором був Маріан Тірський.

Стародавній Рим широко використовував досягнення грецької картографії. Карти повинні бути реально використані у великих, економічних, адміністративних цілях. Виконайте малюнки дорого із зменшенням, які переглядають через кожну милю. Римські землеміри використовують спеціальні інструменти для зміни довгих та кутів.

15
Середньовіччя. В епоху середньовіччя картографічна наука занепадає. Будьте вигідні античну ідею про те, що Земля кулеподібна. У Європі картини зробили у монастирі, які були-богослови, були головними ділом до реальних книг. У ті часи Земля відкрилася на своїх місцях у площі, оточеній водою. На них розглядали небо із зорями та Сонцем. Я достовірно уявляв себе у інших-богословіях про Землю, але заважав на попереднє існування на місцевості. 
На відміну від європейців культура стародавніх єгіптянів, греків та римлян наслідували арабі. Досліджували методи, широко відомі та оптимізовані астрономічні прилади, які використовували у картографічній науці. Це і зберігається вироблення арабів за зірками, які досягають своїх торічних карту. У Х ст. був створений комплект із 21 картини із зображенням мусульманського світу. У 1154 р. відомий арабський мандрівник і географ Аль-Ідрісі створив детальну карту тогочасного світу, на північ був уявлений великий зор (мал.).
16

Карта Аль-Ідрісі

17
Певних успіхів досягла картографія в Китаї. Одні зіставілі картки, які зберігаються до нашого часу – картини, створені на каменях у сіані та шенсі. Китайські картографи не давали На жаль, знайшли більшу розмірність і формують Землю, сітку квадратних клітинок на картографічних творах замінили на своїх сітках меридіанів і паралелей.
Відродження. У епоху раннього Відродження нових поштовхів для розвитку отримало культуру, ремесла, торговельну, відкриту кількість багатих торгових міст. Зростала кількість морських перевезень. У цій географічній карті ви знайдете найбільших користувачів, які передали точну інформацію про рельєф та гідрографічну сітку суходолу, берегову дію та особливості шельфової зоні, морські й океанічні простори. 
У цей час у Європі широкого застосування набуває магнітний компас, який винайшли ще в Старовинній Китаї, що має 2 людини. так , як і морські навігаційні карти –  портолани , які відкриваються в ХІІІ ст. На них не відомо географічна сітка та проекти. Характерною їхньою ознакою була компактна сітка у своїх перехресних прямих ліній, які виходили з певних точок картин для компактних румбів. На портоланах докладно винесена берегова лінія й порти (мал.).
18

Фрагмент портолану

19
Протестували картини, які не вражали кулястості Землі, які використовували до незрозумілого в епоху Великих географічних відкриттів, коли вони намагалися подолати величні величини.
Позиційна достовірність у пошуку інших можливостей, що відбувалися на площинах. Часто використовуйте цю проблему, яка допомагає глибоким глобусам, які швидко переносять моряки для вітримки під час подорожі.
Відкриття німецьким учнем Мартіном Бехаймом глобус «Земне яблуко» було створено для картин Птоломея з уточненнями. Він зберігся до наших днів (мал.).
20

Глобус «Земне яблуко»

21
Значне поштовх для розвитку картографічних наук стало розглядати новим територієм у епоху Великих географічних відкриттів (ХV-ХVI ст.). Розвиваючі методи та технології створення карт. Вихідні способи тріангуляції та удосконалення геодезичних та астрономічних приладів використовували географічні координати.
Розвитку картографічної картини враховували книжкове виробництво, яке виготовляло можливі дружні картки, а також пропонувало перехід від рукописного виготовлення картки до друкового. Перша друкована карта датується 1472 роком.
Основоположним сучасним картографом є ​​фламандський ученик Герард Меркатор (1512 – 1594). Він створив карту світу розміром 131х208 см на 18 аркушів, затримавши циліндричну проекцію, яку назвали своїм ім’ям. Проектування Меркатора широко знаходиться у наших складах для складання морських карт (мал.).
22

Карта Європи Меркатора

23
Протягом XVI ст. У європейських структурах було гаразд і набуло іншого картографічного виробництва мануфактурного типу. До цих пір існували незначні приватні майстри, які не мали змоги вже задовольняти необхідні потреби у місцях. Хоча та мануфактури знають у приватній власності, користуючись картою того часу, коли приватні ініціативні, для цього можна отримати епізодичний характер. Такий стан існував майже до кінця XVIII ст.
Картографія нового часу.  Почавши з ХVIІІ ст., Я знайшов детальні картографічні дані, які продекларували про марії та океани, створили великі карти світу, цікаві країни та місцеві. Ми вважаємо, що накопичення та підтвердження знань.
У цей час розробляються різні способи передачі всієї висоти у розділі земної частини та їх покращення в географічних картах. Завжди розглядаємо всі топографічні карти.
24
У ХІХ, на початку ХХ ст. Основні етапи розсилки картографічних даних, які були досягнуті, що завжди використовуються в науково-технічному прогресі: використовуйте фотографії та фотокопіювачі, використовуйте аерофотоапарати та інші речі, використовуючи дистанційних співробітників, які, можливо, використовуйте технічні інструменти з великими просторами. Все це стало основою для розроблених дрібномасштабних карт. Карти розміщують більше деталей, і це стосується інших друзів та фотографій.
Для першої половини ХХ ст. типово розширюється, коли ви використовуєте топографічні карти, використовуйте нові метриди білки, але, аерофотофатографічні, куртки в 30-ти рр. вже широко відомі у створених топографічних картах. Цілком підтримували операційну карту надійності.
Подаліший між собою, звичайно, відкритий із застосуванням у другій половині ХХ ст. космічна людина для використання в Землі, з великою кількістю інших планет Сонячної системи. Космічні тварини є одними з найефективніших операційних технологій, які забезпечують природну природу на природній планеті, яка має місце на місці.
У другій половині ХХ ст. у картографії починаються сучасні методи та технології. За допомогою комп’ютерного користувача та учасників програмного забезпечення, а також електронної геодезичної апаратури почали формувати базові картографічні карти, створити цифрові, електронні, інтерактивні карти, карти в комп’ютерних даних. Наслідковий контроль нового продукту працює і працює в десятилітті ХХ ст. геоінформаційні картографування, які мають автоматичні склади та свої картки на геоінформаційних технологіях.
Картини надійно захищені комунікаціями та основними системами простої інформації (мал.).
25

Сучасна карта світу

26
У ХХІ ст. продовжуючі тенденції, закладені у попередні часи, створені з використанням: математика та комп’ютерна картографія, представлені методи дистанційного обладнання, і отримана інформація, підтверджена геоінформаційними технологіями, яка є картографічною.
27
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now