“Стрижка “Каре by Ekaterina Belousova - Ourboox.com
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

“Стрижка “Каре

Member Since
Apr 2020
Published Books
2
“Стрижка “Каре by Ekaterina Belousova - Ourboox.com

«Каре з видовженими передніми пасажами» – елегантна і витончена смужка, яка підходить для будь-якого типу обличчя. Традиційно використовується, що ідеально доводиться робити на брюнетках, проте протестує все більше, ніж цікаво, що таке стилість робиться таким чином. І правильно роблю! Якщо ви дивовижних широких виглядів або просто повненьке обличчя, то такий тип стрижки відмінно приходить всі недоліки і підкреслює жіночість і романтичність форми. Контур обличчя – вісь, на якій зроблено каре з видовженими пасажами. Інші сміливі дівчата пропонують перукарі зробити довге волосся на корисних екстремальних коротках, щоб донести зубчастий, пристрасний образ. Добре, що волосся самі по собі густо і красиво, але використовуйте це не так, виправдано використовуйте всі ці якості.

2
“Стрижка “Каре by Ekaterina Belousova - Ourboox.com

Історія за стрижками «Каре»

Перукарі стверджують, що найчастіше жінки зупиняють свій вибір на каре. Спробуємо з’ясувати, чому саме ця зачіска з року в рік і навіть з десятиліття в десятиліття залишається на вершині популярності, незважаючи ні на які зміни в модних тенденціях. Згідно з однією з легенд, першою, хто зробив зачіску каре, була давньоєгипетська цариця Клеопатра. Її розкішні локони чорною гладкою хвилею падали на плечі, а довга, до очей, чілка надавала погляду магічну виразність і привабливість. Правда, історики стверджують, що насправді Клеопатра була зовсім негарною навіть по староєгипетським канонам, ну а всім знайомі єгипетські фрески свідчать про те, що каре носили не тільки короновані особи, а й прості люди, як жінки, так і чоловіки. З упевненістю можна стверджувати наступне: зачіску винайшли саме єгиптяни. Єгипетське каре було простим – волосся остригають по одній рівній лінії трохи нижче вуха, і вистригають прямий густий чубчик. Приблизно з тієї далекої пори «Каре» і стало чи не зачіскою номер один у всьому світі. Його без перебільшення можна назвати прабатьком більшості відомих модних стрижок, включаючи і боб. Крім того що на основі каре створюються різні варіації, воно популярне і в своєму класичному виконанні.

4

Види «Каре»

Виділяють три основні його види: коротке, класичне і довге. Різниця в тому, що в короткому каре потилицю сильніше відкривають – відповідно в довгому потилицю закрито повністю. Класичне «Каре» є “золотою серединою”. А взагалі довжина цієї стрижки коливається від зовсім короткого «Каре на ніжці», коли волоссю надається обсяг в потиличній частині, до довгого «Каре», де кінчики локонів лежать на плечах. Крім того, існує градуйоване «Каре», яке виконується на основі класичного варіанту, після чого волосся зачісується наверх і вирівнюються. При цьому зачіска виходить більш об’ємною за рахунок ступінчастої форми. «Каре» у вигляді кулі – ще один різновид стрижки. Її роблять як звичайне каре, але зовнішні прядки обробляються філіровочними ножицями. Асиметричне каре створюється за рахунок контурів різної довжини. У класичному каре задіяна пряма чілка, хоча зараз все частіше використовуються косі, асиметричні і рвані чілки. Довжина чубчика може бути будь-якою.

5

6
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book