Фізика людини by Akternik - Illustrated by  Закони Ньютона для Людської  фізики ( Метод  Тойч) - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Фізика людини

by

Artwork: Закони Ньютона для Людської фізики ( Метод Тойч)

  • Joined Apr 2017
  • Published Books 2

Чемпіон Курт Тойч – доктор фізики и психології, людина легенда, Майстер-тренер и видатний консультант Із ментальної генетики людини, яка має більш чем 140000 успішна вірішенья складаний жіттєвіх випадки протяг 50 – літньої практика. Віно разом Із дружина и наставником Джоел Марі Тойча творці методи генофізікі , науки життя – ІDEAL методу Тойч.
Відкриття Чемпіон Курт и Джоел Марі Тойч Полягає в тому , что поведінке людини НЕ випадки: «… вся людська поведінка и досвід передбачувані и тому при бажанні , змінюються у відповідності до тіхлі закони, Які керують ракетний технікая и орбітов планет, Які рухаються Навколо зірки» (Ч.К., Д. М. Тойч). Тобто, поведінка людини передбачувано и являється результатом Дії рушійніх сил , тому вона закономірна и может буті скоректована в Бажану сторону .
Даній способом створів Шляхом об’єднання декількох наук, а самє фізики, генетики, психології. Метод базується такоже на духовних законах буття.
Фізика. Відкриття Полягає в тому, что природні закони твердих тіл можна застосовуваті до СФЕРИ невидимого , а самє до свідомості людини. Зокрема, ца закони Ньютон, Ейнштейн. Відкрітті такоже вважається тверджень, что свідомість и матерій – Одне и той сам, тому что їх базові СКЛАДОВІ однакові. Доктор Тойч на практике перевірів теорій корпускулярно-Хвильовий дуалізму матерії, розроблено Луі де Бройль и підтверджен Шредінгера.
За суті мова идет о том, что думка через Певний час відтворює матерію (крісталізація свідомості).
Генетика. Відкріттям являється тверджень, что только одна третина Даних, записаних на ДНК, відносіться до біологічної спадщини. Ще одна третя стосується Даних про отношения, способ життя, фактори індівідуальності ключовими досвіду предків. Частина, что залиша Належить індівідуальній інтерпретації Даних про себе та других . (Книга «Із людської неволі до свободи. Введення у генофізікі»). Ч.К. Тойч вводити срок ментальності генетика (две третіх информации, запісаної на ДНК). Вона дозволяє НЕ только докопаяся до Глибина підсвідомості людини на Рівні 3-4 поколіні, зрозумівші причину поведінка, но такоже змініть успадковані моделі мислення и поведінка. Інформація, записана на ДНК, Постійно віробляє досвід, міжособісті отношения и Навколишнє середовище. На відміне від класичної генетика, доктор Тойч дов, что ДНК, являється продукт постійної Зміни.
Духовні закони.
Істинна теорій Всесвіт включаючі людин – не в ее матеріального історії, а в духовному розвитку. Можливо, что много Сучасний уявлень про походження життя будут змінювайся з росту інформаційного прогрес . Суть Відкриття в застосуванні фундаментальних духовних принципів, Які керують Всесвіт, и у застосуванні духу яка научної категорії. «І та любов, як ми відчуваєма в прісутності один одного обертає ую планету » (Джоел Марі Тойч)

4.Фізіка людини
4.1 Науковий підхіда ІDEAL – Тойч методи

«Говорять, что в окопах атеїстів НЕ буває. Я думаю, что НЕ буває їх и в лабораторіях, и в планетаріях, и в циклотронах, и на космічніх кораблях. Являючься інженером той вчений, а такоже займаючісь фізики людського отношений, я навчу захоплюватісь Досконалий порядком космос, яій дівійся на ньом Із відповідної перспективи. У него все, від маленький кварка до самой Великої галактики, займає своє відповідне місце. Если відкінуті Зовнішні умовності, то це такоже відносіться и до всіх людей, включаючі мене и Вас »[3, С.8].
Тойч, доктор фізики и психології, автор науковий підходу в поведінковом сфере людини, об’єднав закон фізики, ментальної генетики, Духовні принципи. Цей метод и підхід Ч.К.Тойч, у співавторстві зі дружиною своєю и натхненником Джоел Марі Тойч ІDEAL назвали – метод Тойча.
Зокрема, Джоел вважаю, что в Біблії виклади гіпотеза усьий Людський досвіду – індівідуального, колективне, Вселенський, а наука доказує ца. Кожне слово в Пісанні можения вважатіте дорогоцінній діамант у тканіні життя , як відповідає вічний я незмінний плану. І вона віклала це у своих працюю.

2
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content