Фільми by Yana - Illustrated by Коротка Яна - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Фільми

by

Artwork: Коротка Яна

  • Joined Mar 2021
  • Published Books 2

“Ножі наголо”

Рік:  2019
Країна: США

Жанр: детектив, драма, комедія, кримінал

Вікові обмеження (років):  12

Відомий автор кримінальних романів Харлан Тромбі святкує свій 85-й день народження. На свято в маєток письменника зібралася вся родина. Варто сказати, що це далеко не найприємніші особистості, кожен із яких ненавидить один одного. На наступний же день після цієї знаменної події Харлана знаходять мертвим у його особняку. Підозрювані, звичайно ж, є всі його рідні, а також його колишній персонал. Розслідувати цю справу взявся харизматичний і неймовірно допитливий детектив Бенуа Блан. Його чекає, напевно, найбільш заплутана справа в його кар’єрі, адже кожна людина в особняку могла вбити письменника. І всі вони такі неприємні, що краще би нікому не довіряти.

1

“Той, що біжить лабиринтом”

Рік:  2014

Жанр: пригоди, трилер, фантастика.

Вікові обмеження: 12+

Коли Томас прокидається в ліфті, єдине, що він пам’ятає — своє ім’я. Його пам’ять цілком порожня, але він не сам. Його вітає група підлітків, що навчилися виживати на “Галявині” —  величезній відкритій місцевості, оточеній масивними кам’яними стінами. Як і Томас, вони не знають, як і чому потрапили сюди. Знають вони лише одне: кожні 30 днів з ліфта з’являється новий хлопчик. Вже більше двох років група намагається знайти вихід з лабіринту, що оточує їх місце проживання, але зараз вони починають втрачати надію.

 Томаса чекали, але наступного дня на “Галявині” з’являється дівчина — перша з будь-коли опинявшихся тут. Проте навіть ще дивовижніше виглядає її послання. Томас може виявитися набагато більш важливим, ніж він міг будь-коли уявити. Ось тільки б він зміг розкрити темні таємниці, сховані на самому дні його підсвідомості…

2

“Будка поцілунків” 

Рік:  2018
Країна: Великобританія

Студія:  Netflix
Жанр:  комедія, романтика

Тривалість:  105 хв
Вікові обмеження (років):  12

Старшокласниця Ель – товариська, мила, але ще не випробувала принади поцілунків. Ной – старший брат її кращого друга. Зухвалий і вітряний, що розбив не одне дівоче серце. Вирішивши одного разу взяти участь в «Будці поцілунків» на осінньому карнавалі, Ель навіть уявити не могла, що подарує свій перший поцілунок Ною, і її життя змінитися до невпізнання.

3

” 8 подруг Оушена”

Рік: 2018

Жанр: Бойовик, Кримінал, Комедія

Країна: США

Вікові обмеження: 12+
Більше п’яти років Деббі Оушен розробляла план найбільшого пограбування свого життя. Вона точно знає, що для нього буде потрібно, – команда кращих у своїй справі, починаючи з її давньою спільниці Лу Міллер. Разом вони збирають команду унікальних фахівців: ювелір Аміта, злодійка Констанс, шахрайка Теммі, хакер Дев’ятка і модельєр Роуз. Їх мета – 150 мільйонів доларів – в діамантах на шиї всесвітньо відомої актриси Дафни Клюгер, до якої буде прикута загальна увага на головній події року – бал в Метрополітен-музеї

4
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now