Штучний інтелект by Lana - Illustrated by Google - Ourboox.com
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

Штучний інтелект

by

Artwork: Google

Member Since
May 2020
Published Books
1
Штучний інтелект

Штучний інтелект (ШІ) – властивість інтелектуальних систем виконувати творчі функції, які традиційно вважаються прерогативою людини; наука і технологія створення інтелектуальних машин, особливо інтелектуальних комп’ютерних програм. ШІ пов’язаний з подібною задачею використання комп’ютерів для розуміння людського інтелекту, але не обов’язково обмежується біологічно правдоподібними методами.

Зараз штучний інтелект застосовують практично в кожній сфері діяльності, зокрема: у військовій справі, медицині, економіці, промисловості, транспорті, культурі.

2
ЗА РОЗРОБКАМИ В ОБЛАСТІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ ЛІДИРУЮТЬ США І ЯПОНІЯ

На сьогоднішній день найбільший портфель патентів на технології штучного інтелекту – 8 290 винаходів – знаходиться у американській компанії International Business Machines Corp (IBM). На другому місці також компанія з США Microsoft Corp, в активі якої 5 930 винаходів. Першу п’ятірку за кількістю патентних заявок на продукти інтелектуальної власності замикають японська компанія Toshiba Corp., Samsung Group з Республіки Корея і NEC Group з Японії.

3
creation of a robot

Технології майбутнього стрімко проникають у повсякдення, стаючи більш інтегрованими і взаємопов’язаними. Які продукти і послуги, що спричинили хайп раніше, стануть реальністю у 2020 році?

1.Таксі з крилами:

Літаючий автомобіль від Hyundai ще не літав, але скоро має відправитися у свій перший політ. Компанія Hyundai та Uber будуть працювати разом над сервісом таксі, що літають. Компанія стверджує, що компактний літак, який має п’ять місць, включно з пілотом, розвиває крейсерську швидкість до 200 миль/год і переважно буде літати на висоті від 300 до 600 метрів. До того ж, вони використовують електроенергію, а не бензин. І до кінця десятиліття вони можуть перетворитися у популярний міський транспорт, щось на кшталт Uber-таксі.

5
Літаюче таксі

2.Служба доставлення їжі дронами:

Стартап Manna, що спеціалізується на доставленні їжі з ресторанів за допомогою безпілотників, оголосив на CES про партнерство з компанією по замовленню їжі Flipdish. Завдяки угоді ви зможете відстежувати замовлену вами їжу в повітрі та знати приблизний час доставлення.

Ваш обід летить до вас прямо в руки
7

3.Удосконалені електромобілі такі, як:

  • Електрокар Vision-S від Sony
  • Автомобіль-аватар від Mercedes-Benz
  • Fisker Ocean із зарядкою від сонця
  • Karma Revero GT захищений від «квантового злому»

8

Топ 5 цікавих та дивних винаходів:

1.Космічна сушарка для домашніх тварин

2.Розумне відро для сміття

 

9

3.Інтерфейс для керування телевізором силою думки

4.Дрон для селфі

10

5.Перша у світі SMART-картопля

Напевно, найдивніший і марний винахід, який був на виставці, який демонструє те, що приставку SMART сьогодні ліплять до будь-яких штуковин. Утім, і створена вона з іронією як «неймовірно розумний продукт, що розкриває силу прийнятя рішень картоплі».

У коренеплід вставляється маленька антена. Після підключення до смартфона через Bluetooth «картопляна» мова декодується, і овочу можна задавати питання.

Гаджет оцінений у $23. У вартість не додана сама картопля. Щоб із нею поспілкуватися, доведеться розщедритися.

 

11
Штучний інтелект by Lana - Illustrated by Google - Ourboox.com

Штучний інтелект – допоможе людству чи знищить його?

Дехто переконаний, що штучний інтелект допоможе людству впоратися із багатьма проблемами: люди зможуть отримувати більш якісне лікування, діагностування захворювань, знизити кількість ДТП (що є наразі найбільшою причиною смертності людей) і т. д. Технології вже сьогодні допомагають виправляти ситуацію із забрудненням навколишнього середовища, а далі можуть взагалі врятувати людей від цієї проблеми.

Інші ж вважають, що всі розробки і винаходи, які робить людина, можна використати як на добро, так і на зло. Також існує загроза хакерського втручання в роботу «розумних» роботів – цього ніхто не виключає.

 

 

13

«Це еволюція і люди не можуть це зупинити. Рано чи пізно, можливо, ми підемо, а еволюція піде далі», – кажуть експерти.

Чимало дослідників вважають, що загрозою людству може стати бездоганне виконання штучним інтелектом своїх завдань.

Якщо зупинити створення штучного інтелекту неможливо, то варто навчати цей інтелект емпатії, любові до людей та прагненню допомагати і захищати.

Робот и человек гуляют с собаками робот против человека стоя ...

14
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

COMMENTS 0

Leave a Reply