Artwork from the book - Що росте на городі? by Поліна Бабій - Ourboox.com
Я студентка Київського університету ім. Б. Грінченка. Вчусь на факультеті "Дошкільна освіта". Я дуже люблю дітей і мені подобається з ними гратися, займатися, виховувати їх. Для дітей я готова робити все можливе, щоб вони були радісні та щасливі. Діти - це квіти життя, їх потрібно любити та плекати, щоб вони у майбутньому…
Oct 2017
Member Since
1
Published Books

Що росте на городі?

by Поліна Бабій

Картопля

Найважливішою незерновою культурою вважається картопля. Батьківщина її – Південна Америка (Чілі). У Росію картопля була завезена Петром І на початку XVIII ст. Впроваджувалася ця культура дуже повільно і широке розповсюдження почалося з40 років XIX ст. З картотеки можна приготувати до 200 різних страв. Бульби містять крохмаль, білки, цукор, вітаміни. Картопля – важное вид сировини для багатьох галузей промисловості – з неї одержують крохмаль, глюкозу, патоку, ацетон, пластмаси, спирт. Культурні види картоплі розмножуються бульбами, а в селекционных работах роботизирования.

 

1

Капуста

З рослин родини хрестоцвітих в Україні найчастіше вирощують капусту, редис, редьку. Найбільше значення має капуста. Вона походить від диких форм городньої капусти. Як ніяка інша рослина, вона має багато різновидностей. Найчастіше вирощується головчаста, цвітна, кольрабі, брюссельська.

2

Морква

Рослини родини зонтичних: морква, петрушка, селера, кріп. Морква введена в культуру в країнах Середины’я понад 4000 років тому і вирощувалася спочатку як лікарська рослина, а пізніше як харчова і кормова Вона містить багато каротину (провітаміну А), ефірні масла, має важности значить в дієтическом харчуванні при авітамінозах і недокрів’ї , 

3

Огірок

Рослини родини гарбузових об’є предметть огірки, дині, гарбузи, кабачки, кавуни. У представникаів родины стебла мають органи прикріплення – вусики.

Батьківщина огірків – Індія. Стебла у рослини соковиті, ніж ні. На них розвиваються жіночі і чоловічі квітки, які запилюються бджолами. Плод використовуюся у зеленому вигляді, а для одержания нас в їх доводять до повязки стиглості.

4

Гарбуз

Поширинами рослинами родини гарбузових є гарбуз і різновидність гарбуза – кабачок. Целые россыпные звёзды, великие куймы, які мають багато пилку і запилюються бджолами и іншими комахами. Маса плодів може досягати 90 кг.

 

5

Помідор

Помідор – поширена в Україні культура. Походить з Південної Америки. Цю рослину називали томати (томати), але після введення культури в XVI ст. в Іспанії, Португалії її стали називати «золотим яблуком» (помпоро, звідси – помідор).

 

6

Окрім вже перерахованих овочей, існує багато інших про які ми ще не дізналися.

7

А зараз перевіримо ваші знання.

1.

8

2.

9

3.

10

To our wonderful community of readers:

The author has made this book available to you free of charge. We'd be really grateful if you'd consider one of the following:


  • Donating a dollar to the author

  • If you enjoyed the book, leave a like!

  • Write a few words of encouragement in the comments section below

  • Share it with your friends, you can use this shortlink:

Thanks for your generosity!
Mel, Ran, Shuli and the Ourboox team

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.

COMMENTS 0

Leave a Reply