Іспанія – це корида, фламенко, шестиструнна гітара, фієста та іспанський темперамент by Корня Юлія Григорівна - Illustrated by команда
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Іспанія – це корида, фламенко, шестиструнна гітара, фієста та іспанський темперамент

by

Artwork: команда "Drive"

Книга про Великобританію, розкриває принади країни з різних боків
  • Joined Mar 2017
  • Published Books 5

Іспанія

            це 4 за розміром країна Європи, її площа поступається лише Росії, Україні та Франції, розташована на Іберійському півострові та є однією з найбільш гористих країн Європи. Зі сходу, заходу і півдня обмивається морями, чому і зобов’язана своїм унікальним кліматом.

У центральній частині, в якій знаходиться Мадрид – спекотне літо і досить прохолодна зима, на півдні ( Гранада, Малага )- м’яка зима і дуже спекотне посушливе літо, на заході – території,що омиваються  Атлантичним океаном-волога зима з опадами і приємне тепле літо. Окремо можна сказати про унікальний  клімат Каталонії, яка з одного боку захищена гірськими хребтами, а з іншого теплим Середземним морем.

Тут теплі зими, температура вдень близько 13 ᵒ і помірна спека влітку до 30 ᵒ, сонячних днів близько 280 на рік, так що ймовірність поганої погоди доволі низька. І звичайно ж неможливо не згадати про те, що знамениті Канарські і Балеарські острови так само належать до Іспанії, мають унікальний клімат, прекрасний гористий рельєф і практично цілий рік приймають гостей з різних країн, яких залучають неповторні краси Іспанії та високий рівень обслуговування.

2
Іспанія – це корида, фламенко, шестиструнна гітара, фієста та іспанський темперамент by Корня Юлія Григорівна - Illustrated by команда "Drive" - Ourboox.com

4

5

6

Гол.редактор     Катаненко Н.М.

Архітектор         Корня Л.С.

Історик             Розмаріца Т.Є.

Кулінар             Вовчук Л.Й. 

Мистецтво         Костенко А.В.

Економіст          Жосан Н.Б.

Веб-дизайнер    Корня Ю.Г.

8
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content