אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

אמירים TEC 101

  • Joined Dec 2015
  • Published Books 4

 

אשכול 101

סיפור בהמשכים

קבוצה 3 

1
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com

זה קרה לא מזמן…אנשים התחילו להיעלם אחד לא יודע לאן…בממלכה רחוקה בשם   מנצורה המלך מנוס מחליט לעשות מבחן לגיבורים שיצילו את גורלם של האנשים שנעלמו, כך יצאו לדרך 3 גיבורים: לוסיאן הולימיון, שמביולוק וקליאונה למסע קשה ומפרך.

לוסיאן שמביולוק וקליאונה החליטו להתפצל לשתי דרכים..

3

בארץ רחוקה מתחת לאדמה פי-שמונה המלך יושב ובודק כפילים כי פי-שמונה בעל שמונת הפרצופים הוא מלך כפילוניה שבה לכל אדם “מקורי” יש כפיל…רק לפי שמונה אין כפיל,הוא מחפש אחד במשך דורות-כמעט 3000 שנים.

קליאונה המשיכה בדרכה עד שהגיעה לבאר האלפא ועצרה לנוח…היא הרגישה קסם אפל מאוד והיא רצה לספר לשמביולוק וללוסיאן…

4

מתחת לאדמה שורצים מלא עורקים הם אלה שכנראה לקחו את הילדים שנעלמו.

לאחר קרב קשה של לוסיאן, שמביולוק, וקליאונה, הגיבורים הצליחו לנצח את העורקים המרושעים והם המשיכו במבוך הם הבינו שהעורקים רק שומרים על דבר מיוחד.  

5

הם גילו שמתחת לאדמה נמצא הרוצח הגדול בעולם והוא גנב את הילדים ורצח אותם.

לוסיאן, שמביולוק, וקליאונה הבינו שהם צריכים להילחם נגד הרוצח הגדול בעולם וכנופיית הרשע שלו כדי למנוע עוד הריגות…

אבל בהתחלה הם לא הצליחו ואז רצחו את שמביולוק ולוסיאן וקליאונה היו עצובים מאוד,והאנשים בכנופיה התחילו להשתגע אז חטפו אותם והשתלטו על כל הממלכה.       

                                                  זה הסוף.       

6

אשכול 101

סיפור בהמשכים

קבוצה 1 

7
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com

יום אחד, קרוב לתחילת הלימודים יובל הלך עם אמו לקנות ציוד חדש לבית הספר. הוא קנה עיפרון,עט עיפרון,מחק,טושים,דבק,סרגל ומספריים. הגיע יום תחילת הלימודים וילדי הכיתה התבקשו להוציא את קלמרם. יובל הוציא את קלמרו,ובזמן זה כלי הכתיבה חשבו שהם בדרכם למות. אם אתם שואלים:מה זאת אומרת כלי הכתיבה בדרכם למות? אנחנו אומרים לכם שכלי הכתיבה בקלמרו של יובל לא היו כלי כתיבה רגילים. הם חיים ונושמים כמו בני אדם.

9

לאחר שיובל הוציא את קלמרו, המורה חילקה לכל תלמיד דף שעליו הוא יכתוב את ציפיותיו לשנת הלימודים החדשה. יובל פתח את קלמרו והושיט את ידו אל עבר קלמרו. העיפרון או בכינויו עיפי אמר:”קח אותי יובל! קח אותי!” יובל לקח דווקא את העט עיפרון ואמר לעצמו:”למה קניתי עיפרון בכלל? העיפרון נעלב מאוד והחליט לנקום ביובל!!! …”

10

יום למחרת קם יובל בתחושה מוזרה. הוא הרגיש שמשהו לא טוב הולך לקרות .

בינתיים העיפרון תכנן את נקמתו…

בבית הספר יובל עדיין הרגיש מוזר והתחיל קצת לפחד, הוא ראה משהו לא שגרתי הולך ומתקרב אל שולחנו.

לפתע חש בדקירה חלשה בזרועו ולא הבין ממה ואז הרגיש עוד הפעם את הדקירה.

הוא התחיל להתעייף ולפתע התעלף על הרצפה , המורה לא הבינה מה קרה.

היא התחילה לצעוק ולצרוח: “הצילו תקראו לאב הבית או למד”א מהר”

והעיפרון היה מרוצה.

11

לאט לאט המורה התקרבה למקומו של יובל ופתאום התעלפה…!!!!

המורה קמה בבית החולים על יד יובל ושאלה אותו מה קרה?

יובל ענה:” אני לא יודע. כבר בתחילת היום הרגשתי שמשהו לא טוב הולך לקרות”…

למחרת בבוקר הגיע יובל לכיתה והוציא את העט עיפרון.

העט עיפרון אמר לו שעיפי העיפרון עשה את זה אבל יובל הבין מדוע עיפי עשה זאת, עט העיפרון אמר לו:” התנהגת עליו לא יפה היה מגיע לך”…

12

אשכול 101

סיפור בהמשכים

קבוצה 1 

הרפתקאות מנחם ושמוליק

13
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com

פרק 1: מנחם בגן עדן-

בואו נספר לכם סיפור על מנחם. מנחם הוא יצור לא מנומס ולא נחמד.

מנחם בדרך כלל מזיל ריר, ישן כל היום, הוא מאוד שעיר ורוב הזמן לא לובש בגדים כלל.

15

יום אחד מנחם חצה את הכביש ומישהו דרס אותו.

כשהוא התעורר הוא היה מבולבל ומטושטש, הוא קם עם סחרחורת חזקה אבל בכל זאת הצליח לראות שלט שכתוב בו ‘ברוכים הבאים לגן עדן’. לאחר שהוא התאפס על עצמו מהדריסה הקשה שעבר וגם מזה שנתקע בשלט כמה פעמים הוא ראה אנשים רבים שנראים כמו מלאכים, מנחם לא האמין למראה עיניו והתחיל להתרוצץ ברחבי המקום מפני שהבין מה קרה. אחרי חצי שעה של התרוצצות מנחם קלט שני אנשים במדים שרודפים אחריו והתחיל לרוץ מהר בכל הכוח.

16

מאוחר יותר הבין מנחם שאין מה לעשות והוא נפל ארצה והלך לישון. עוד פעם. כשהתעורר ראה שהוא בכלוב סגור ונעול, פתאום נכנסו לחדר שני אנשים גבוהים ורזים אך מנחם לא ראה את הפרצוף שלהם בגלל הצל הרב שהיה בחדר. הם התחילו לדבר בשקט אבל מנחם לא הבין מה הם אמרו, הם דיברו ודיברו ללא הפסקה ולבסוף צחקו והלכו לכיוון הדלת כדי לצאת מהחדר אך פתאום מישהו מיוזע ומתנשף פרץ לחדר וצעק: “מנחם! מנחם! באתי להציל אותך!!!”. מנחם ששמח כל כך לראות שמישהו בא להציל אותו קפץ מרוב שמחה וישר יצא מהחדר (שגילה באותה שניה שהוא לא היה נעול) והתחיל להתרוצץ בכלא. בסופו של דבר הוא ברח מחוץ לכלא ורץ לכיוון השלט שראה בתחילת ההרפתקה. אבל לצערו הרב מנחם נתקע בכמה אנשים ואיבד חוש כיוון ובמקום ללכת לכיוון השלט הוא נכנס למבנה כלשהו וראה איש מבוגר עם איפור כבד ומרוב בהלה הוא התעלף. 

17

כשהוא התעורר הוא ראה סביבו הרבה ילדים לבושים כמלאכים. מנחם לא הבין מה קורה סביבו. כי הוא כלב, והוא בטעות נכנס לגן ילדים בשם ‘גן עדן’ ובמקרה זה היה פורים וכל העיר החליטה להתחפש למלאכים. האיש ששחרר אותו מהכלא היה שמוליק, הבעלים שלו.

בוםםםםםםםם!!!!! שמוליק התעורר והוא גילה שכל זה היה חלום. שמוליק התיישב על המיטה שלו וחשב על החלום המוזר שחלם כרגע וחשב על זה שהוא סיפר לעצמו בחלום על הכלב שלו מנחם.

פרק 2: שמוליק רוצה העלאה-

18

שמוליק יצא לעבודה שלו כרגיל וחשב לבקש העלאה במשכורת. הוא פתח את הדלת כמו בכל יום והתחיל ללכת לכיוון המשרד של הבוס שלו. והוא לא היה שם אז הוא הלך למזכירות הבניין וביקש שיקראו לו בכריזה המזכירה קראה: “רמי רמי לחזור בבקשה למשרד” שמוליק הלך למשרד ורמי לא היה שם הוא ניסה להתקשר אליו אבל הוא לא ענה.

הוא החליט ללכת לבית שלו בערב. ולבקש את ההעלאה.

בשעה שבע בערב שמוליק נכנס למכונית שלו וברגע שהתניע שמע פיצוץ חזק. הוא התעלם והמשיך בנסיעה לבוס. כשחזר, הוא מצא את מנחם הכלב שלו עושה מסיבה עם כל הכלבים של השכנים התעצבן ושכח לגמרי מההעלאה שהבוס שלו לא הסכים לתת לו והתחיל לצעוק: “מנחם?! מה אתה עושה בדיוק?! ולמה לא הזמנת אותי?!?!?!”

שמוליק כל כך כעס. (למזלו של מנחם) פתאום הבוס של שמוליק התגלה מתוך הג’קוזי בתחפושת של כלב ואמר לשמוליק : “אתה בכלל לא יודע שזה קרה! ומקבל העלאה, מובן לך?” שמוליק הנהן.

19

שמוליק הלך לישון בלב שמח. ולמחרת שקם בבוקר החליט לספר לכלב שלו את צרותיו. הכלב הקשיב לו וכשהוא שמע שפיטרו אותו מהעבודה הוא החליט לעזור לו. הוא הלך לשוטט בעיר ולחפש לבעליו עבודה.הוא מצא עבודה שנראתה לדעתו מתאימה לשמוליק, הספרייה.

20

פרק 3: גברת טייטלבוים

בבוקר, לאחר שעתיים שלמות שבהן מנחם ניסה לרמוז לשמוליק על העבודה החדשה שקיבל בספרייה, שמוליק סוף- סוף הבין את הרמז והלך לספריה. שמוליק לא הכיר טוב את הספריה כי לא הרבה לקרוא…..

21

אשכול 101

סיפור בהמשכים

קבוצה 7 

22
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com

פרק ראשון: הכירו את שמוליק ספיווקר

שמוליק ספיווקר היה לוחם, איש חזק. הוא עזר בניסיון הריסת ירח המוות. אבל הוא לא היה סתם איש, הוא היה מיוחד- הוא היה צ’די. הצ’דים היו אנשים עם כוח מיוחד, כמו טלקינזס. הכינוי של שמוליק בין בני עמו היה שקסר- שמוליק ספיווקר.

24

פרק שני: שמוליק ספיווקר מגייס אנשים ל”מתנגדים”

שקסר קנה חללית וטייל במערכת וניסה לגייס אנשים ל”מתנגדים” והפך את החללית למפקדה שלהם. לפתע הוא ראה סירנות חלל שמשכו אותו לתוך חור לבן והם עברו ליקום שאח של שליט ירח המוות שלט בו, והשלטון שם רשע עוד יותר. לאחר שעברו שקסר וצבאו הקטן דרך החור הלבן, הם גילו שבאזורם המון חטש”ים (חלליות משטרה), ואסור שיבחינו בהם. שקסר מורה לצבאו לשלוף את תותחי החללית ולהתחמש בכוננות גבוהה לקרב. החת”ש הבחינו בהם, אך לפני שהן מספיקות לעשות עם זה משהו החללית של שקסר כבר פתחה באש ובמהירות הפילה שלוש מתוך ארבעת החתש”ים. החת”ש האחרונה והגדולה ביותר מבין הארבעה החלה לירות. 2 חיילים של שקסר נופלים לחלל, אך תוך כמה דקות החת”ש האחרונה התפוצצה ונהרסה.

25

פרק שלישי: רוד 1

שקסר הבין שאם הוא רוצה להרוס את “המשמיד”( מכשיר המוטמן בירח המוות שיכול להרוס ירחים בירייה אחת) הוא צריך להשיג את התוכניות שלו (כדי לדעת היכן חולשותיו). שקסר שלח חללית ששמה “רוד 1” להשיג את התוכניות של “המשמיד”. הם עברו הרבה, הם סבלו הרבה אבל לבסוף הצליחו  להשיג את התוכניות ושלחו אותם למתנגדים. שקסר שלח מידית צוות חילוץ, הם חיפשו שעות וכל מה שמצאו היה גופות. אף אחד לא יודע מה קרה שם, כל מה שהם יודעים זה שכל מי שהיה ברוד 1 היה איש אמיץ, חזק ועזר להציל את היקום…

26

פרק רביעי: התכוננות להריסת ירח המוות

שקסר השיג את התוכניות, הוא הופתע לגלות שהבן אדם שהכין את “המשמיד” הטמין בו מלכודת, מלכודת שלא רק תהרוס את ה”משמיד” אלה גם את כל ירח המוות! הוא הבין שזה הסיכוי הכי טוב שלו. שקסר ידע שבשביל להגיע לשם הוא יצתרך תוכנית מבריקה, אז הוא חשב על אחת. התוכנית היא הסחת דעת. הוא הולך לשלוח חללית עם טייס אוטומטי בזמן שהוא ואר טו גי תו הולכים לטוס לאזור הולשה ובה לשים פצצה ולטוס מהר בניצחון. עכשיו כל מה שצריך זה להפוך את התוכנית הזאת לאמיתית.

27

פרק חמישי: הריסת ירח המוות

שקסר הבין שהגיע הזמן להרוס את ירח המוות. הוא שלח את החללית האוטומטית שתטוס אישר אל ירח המוות. שקסר אחר כך התחיל לטוס לאזור החולשה עם אר טו גי תו. כמובן שכמה חיילים של השלטון ראו אותם אבל שקסר ירה בהם לפני שהספיקו להגיד משהו. הם טסו הכי מהר שיכלו לאזור ואז הם ראו שהרסו את החללית בלי אף אחד, הם הבינו שאין להם הרבה זמן. כעבור כמה דקות הם הגיעו לאזור תמנו את הפצצה ואז הם ראו מישהו שחשבו שלא אפילו קיים, הם שמעו שמועות אבל לא האמינו, הם ראו את שיויידר, הוא פעם היה צ’די אבל עבר לצד האפל. שקסר התחיל להילחם בו, היה קרב ארוך, אבל בסוף שקסר שם אותו במקום שבו הוא כבר לא יכול לחזור ממנו, ואז שיווידר אמר לו: שמוליק, אני אבא שלך. שמוליק צעק “לא!!!” שיווידר אמר: נראה שאתה לא חזק מספיק כדי להרוג או….”הוא לא הספיק לסיים  ושמוליק כבר הרג אותו.

28

פרק שישי: הניצחון

שקסר ושאר המתנגדים שנשארו קיבלו מדליה מהנסיכה רייה. שמוליק מאז לימד ילדים עם ה”כוח” איך להיות צ’די ולעזור לאנשים. אר טו גי תו הפך לעוזר הרשמי של שמוליק. ושאר המתנגדים חיו חיים נורמלים.

29

אשכול 101

סיפור בהמשכים

קבוצה 2 

30
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com

היה היתה  בארץ רחוקה מכשפה רעה זקנה ומכוערת בעלת פנים ירוקות, שיער סגול מלא בעכבישים ואף ארוך מאוד. יום אחד כשהיא ניקתה את עליית הגג היא מצאה תיבה,  בתוך התיבה היה בקבוק סגור ובתוכו נייר מגולגל, היא פתחה את הבקבוק והביטה בדף הנייר אבל זה לא היה דף נייר רגיל זאת הייתה מפה עתיקה  שמובילה אל מפל קסום באי רחוק ומבודד,

32

האדם ששותה ממנו יקבל חיי נצח ואת השליטה בממלכה. המכשפה התכוננה  למסע הארוך והקשה. שלושה ילדים הציצו בחלונה של המכשפה וראו את תכנונה  של המכשפה והם החליטו לעצור אותה ויצאו בעקבותיה.

המכשפה והילדים הגיעו לתוך היער האסור והמפחיד, שכדי לעבור אותו צריך לעבור את החול הטובעני והעמוק.

33

המכשפה עפה בעזרת המטאטא הקסום שלה מעל החול ועברה אותו. שני ילדים הצליחו לעבור את החול הטובעני כשקפצו על ענפים והתנדנדו לעבר הצד השני, השלישי גם ניסה לעבור לצד השני אך נפל והתחיל לטבוע. החול  כמעט הגיע לו לראש אבל שני הילדים שלחו אליו ענף ובעזרתו משכו אותו מהחול.

34

הילד יצא ולאחר מכן המכשפה המשיכה במסע ועפה משם מעל האוקיינוס הגדול.הילדים ראו זאת ולא ידעו איך ימשיכו לעקוב אחריה

פתאום לאחד הילדים היה רעיון לבנות רפסודה מהענפים שביערילד אחר אמר שהוא הולך לחפש ענפיםבינתיים כשהילד הלך לחפש ענפים הילדים ראו את המכשפה מרחוק ולא ידעו איך להגיע אליה!

35

אבל פתאום הם שמעו   יללה מוזרה  שמגיעה מאזור העצים. הילדים מאוד חששו אבל בסוף החליטו להתקרב. בין העצים הם מצאו חתול, קטן ומתוק.החתול היה מאוד מוזר מפני שהיו לו כנפיים ענקיות! פי 30 ממשקל גופו! לאחר שביקשו יפה מהחתול הוא העיף אותם מעבר לאוקיינוס.        אופססססססס נחתו הילדים…. ניקו את כל הענפים סביבם ומראה עוצר נשימה נגלה לעינהם.

36
אמירים TEC 101 by Howie Gordon - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content