ביטקוין ומטבע מבוזר

by katya

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

ביטקוין ומטבע מבוזר

by

  • Joined Nov 2017
  • Published Books 2

מה זה מטבע מבוזר וכיצד להשקיע בו?

 

מטבע מבוזר זה טרנד חדש בעולם.זהו עוד כלי השקעה שאסור לפספס. כל משקיע “חכם” צריך ללמוד כיצד להשתמש בו.   אם אתה:· שמעת על מטבע מבוזר, אבל חשבת שזה לא נוגע בך· ניסית להבין את הנושא בעצמך, אבל זה לא הצליח לך· או שכבר התחלת להשקיע אבל לא יודע איך עושים זאת בצורה כחמה אז הספר הדיגיטלי הזה יהיה שימושי בשבילך כדי ללמוד הכול על מטבע מבוזר ומטבע ביטקוין בפרט.או כמעט הכול ….

2

אז מהו מטבע מבוזר?

 מטבע מבוזר הוא מטבע דיגיטלי (וירטואלי), שהיחידה שלו הוא מטבע (אנגלית-coin). מטבע זה מוגן מפני זיוף. לא ניתן להעתיק אותו כי הוא מכיל מידע מוצפן. לכן, התשובה לשאלה של “מטבע מבוזר – מה זה?” תשמע כמו “זה כסף אלקטרוני.” אבל זה לא כסף אלקטרוני שאנחנו רגילים אליו.

במה שונה מטבע מבוזר מכסף אלקטרוני רגיל? 

 על מנת שכסף רגיל יופיע בחשבון בצורה אלקטרונית, הוא צריך להיות מופקד בחשבון פיזית באמצעות בנק. עבור מטבע רגיל (פיאט), צורה אלקטרונית היא רק אחת אפשרויות הייצוג שלו. מטבע מבוזר מונפק ישירות באינטרנט ואינו קשור לשום מערכת בנקאית של אף מדינה. שליטה במטבע והנפקתו נמצאות בידיים של המשתמשים. אם בנק יכול לחסום או לדחות העברת כספים שלך מסיבה כלשהי, אף אחד לא יכול לעשות את זה למטבע מבוזר.  התנאי החשוב ביותר הוא שיש לך כספים להעביר בארנק וזהו. אין שום רגולציה – מטבע מבוזר הוא אנונימי לחלוטין. לכן, בנקים, מס הכנסה, בית משפט וגופים ציבוריים או פרטיים לא יכולים להשפיע על עסקאות במטבע מבוזר. נהדר, לא? מצד אחד, כן, מצד שני יש הרבה מכשולים כאשר עובדים עם מטבעות מבוזרים.

3
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content