גל גדות by sagi ben simon - Illustrated by שגיא בן סימון וטל קלדרון - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

גל גדות

by

Artwork: שגיא בן סימון וטל קלדרון

  • Joined Dec 2016
  • Published Books 3
גל גדות by sagi ben simon - Illustrated by שגיא בן סימון וטל קלדרון - Ourboox.com

קריירה

דוגמנות

ב-2004 מיד לאחר זכייתה של גדות בתואר “מלכת היופי של ישראל”, הוחתמה בסוכנות הדוגמנות “לוק“. לאחר מכן ייצגה את ישראל בתחרות מיס יוניברס (“מיס תבל”).

ב-2007 הצטלמה גדות לסדרת צילומים של כתב העת “מקסים” תחת הכותרת “נשות צבא ההגנה לישראל”. צילומים אלו התפרסמו בכל העולם ועוררו חילוקי דעות רבים ובארץ עלו תגובות במחאה נגד אופי הצילומים החושפני. הצילומים עוררו עניין בכלי תקשורת רבים בעולם וגדות זכתה בזכותם לחשיפה בינלאומית. בזכות החשיפה, הופיעה גדות בקמפיין בינלאומי לבושם “פרי אליס”.

ב-2008 נבחרה להיות הפרזנטורית של חברת “קסטרו מודל“, לצדו של יונתן ווגמן ושימשה בתפקיד זה עד 2016.

ב-2009 הוחתמה גדות לסוכנות הדוגמנות הבינלאומית “אנדוור” ובכך הפכה לישראלית הראשונה המיוצגת בסוכנות זו.

ב-2015 נבחרה לפרזנטורית לבושם של חברת האופנה העולמית “גוצ’י“.

 

 

 

ב-2016 המשיכה גדות בתור הפרזנטורית לטלפונים חכמים של “Huawei” בישראל, ונבחרה להיות הפנים הבינלאומיות של מותג האופנה “מיס סיקסטי” האיטלקי

3

משחק

בשנת 2007 לוהקה לתפקיד הראשי של סדרת הדרמה הישראלית “בובות“, ששודרה בערוץ HOT3.

בשנת 2009 השתתפה בסרט הקולנוע ההוליוודי “מהיר ועצבני 4” לצידם של וין דיזל ופול ווקר. בסוף שנה זו השתתפה ב”תפוס ת’פסטיגל“. בשנה זו שיחקה בתפקיד אורח בסדרת הטלוויזיה האמריקאית המצליחה של HBO, “הפמליה“. והשתתפה במיני-סדרת הדרמה “החיים היפים” שיצר אשטון קוצ’ר ושודרה בערוץ CW האמריקאי.

בשנת 2010 שיחקה בקומדיית הפעולה האמריקאית “כמו יום ולילה” לצידם של טום קרוז וקמרון דיאז. לוהקה גם למספר סצינות בסרט האמריקאי “דייט לילי” לצדו של מארק וולברג, בה דיברו שניהם בעברית.

בשנת 2011 חזרה לתפקיד ג’יזל בפעם השנייה בסרט הפעולה האמריקאי “מהיר ועצבני 5“. בנוסף באותה שנה שיחקה בסדרת הפשע “עספור” ב-HOT3, בתפקיד קיקה.

בשנת 2012 שיחקה בסדרת הדרמה הישראלית של רשת, בערוץ 2קטמנדו” בתפקיד ימית.

במאי 2013 יצא לאקרנים סרט האקשן “מהיר ועצבני 6” בו גדות מככבת והוא השלישי בכיכובה בסדרת סרטי מהיר ועצבני.

בשנת 2014 עלתה למסכי הקולנוע הקומדיה הישראלית “שושנה חלוץ מרכזי” ובה מגלמת גדות את מירית בן הרוש, הדמות הנשית הראשית בסרט.

בשנת 2015 חברת הצעצועים האמריקאית “מאטל” החלה לשווק בובת ברבי המבוססת על דמותה של גדות בתור וונדר-וומן. באותה שנה הופיעה גם על גביי תמונה בסרט “מהיר ועצבני 7“, ובתוך כך הרביעי בסדרת הסרטים הזו בו הוצגה דמותה ג’יזל ישר.

 

 

 

ב-2016, במסגרת קידום הסרט האמריקאי “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק” שיצא בו היא מגלמת את וונדר וומן, התראיינה גדות בארצות הברית לתוכניות האירוח הפופולריות של אלן דג’נרס, ג’ימי קימל וקונאן או’בריאן. בחודש מאי בשנה זו הושלמו צילומיה של גדות לסרט הסולו האמריקאי “וונדר וומן” בכיכובה שעתיד לצאת באמצע 2017. הסרט הבא בו תשחק, “ליגת הצדק“, צפוי לצאת בסוף 2017, ובו תגלם שוב את וונדר וומן לצד בן אפלק והנרי קאביל.

בנוסף ב-2016, בחודש פברואר יצא סרט המתח האמריקאי “999” בו שיחקה גדות לצד קייסי אפלק, עם הבמאי האוסטרלי ג’ון הילקוט. באפריל באותה שנה, כיכבה בסרט המתח האמריקאי “קרימינל” לצדו של ריאן ריינולדס, ובבימויו של הישראלי אריאל ורומן. באוקטובר יצא לאקרנים קומדיית הפעולה האמריקאית “השכנים של ג’ונס” בכיכובה של גדות לצד איילה פישר וג’ון האם.

פרסים ודירוגים

ב-2004 זכתה בתואר “מלכת היופי של ישראל” בטקס שנערך בערוץ 2 של רשת, בו הוענק לה גם מכונית סיטרואן C3, וחוזה דוגמנות ב”לוק“.

ב-2009 דורגה גדות במגזין האמריקאי “Esquire” במקום השני ברשימת הישראליות האהובות.

ב-2011 דורגה במקום השני ברשימת הדוגמניות המרוויחות בישראל של מגזין “פורבס“, עם הכנסה שנתית מוערכת של 1,300,000 ש”ח.

ב-2012 המגזין הצפון-אמריקאי “Shalom Life” בחר את גדות למקום החמישי בדירוג “50 הנשים היהודיות המוכשרות, האינטליגנטיות, המצחיקות והיפהפיות ביותר”, אחרי בר רפאלי והשחקנית הצרפתייה אווה גרין.

ב-2012 כאשר גדות הייתה הפרזנטורית של “קסטרו” פורסם מחקר שערכה ד”ר רינה דגני מ”גיאוקרטוגרפיה”, לפיו הופעותיה התכופות באמצעי התקשורת תרמו לכך שהמותג של החברה היה המועדף מבין מותגי האופנה הידועים בישראל.

ב-2013 דורגה שוב במקום השני ברשימת הדוגמניות המרוויחות בישראל של מגזין “פורבס”.

ב-2014 דורגה במקום ה-84 בדירוג מאה הלוהטות ביותר של המגזין האמריקאי “מקסים“.[2] באותה שנה, זכתה גדות במקום השני ברשימת 100 הנשים היפות בעולם על פי מגזין “TC Candler” האינטרנטי.[3] בנוסף, המגזין האמריקאי “InStyle” סימן את גדות בתור אחת משתי הישראליות, ביחד עם אודיה רש, שעתידות לככב בהוליווד.

ב-2015 בטקס גאלה של “The Times of Israel” שנערך בניו יורק, במעמד נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס, זכתה גדות בפרס השחקנית הישראלית המצליחה בעולם, לצד בר רפאלי שקיבלה את פרס הדוגמנית הישראלית המצליחה בעולם.

ב-2016 זכתה גדות בפרס השחקנית הפופולרית ביותר מהוליווד, בפסטיבל הסרטים הסיני-אמריקני

4
גל גדות by sagi ben simon - Illustrated by שגיא בן סימון וטל קלדרון - Ourboox.com
גל גדות by sagi ben simon - Illustrated by שגיא בן סימון וטל קלדרון - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content