ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book

ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א

by

Artwork: תמר דוד

Member Since
Oct 2018
Published Books
21

כיתה ב’3 עסקה בביטוי “מלא כרימון” בהקבלה לעשיית מעשים טובים. כל תלמיד קיבל שם של תלמיד והתבונן במהלך השבוע במעשיו הטובים. מצורף התוצר.

דבר המנהלת

כל שנה ושנה מוריק הדשא

ועולה החמה ויורד המטר.

כל שנה ושנה אדמה מתחדשת,

מלבין החצב ומזהיב ההדר.

כל שנה נולדים אנשים לרוב

לדמעות, ולצחוק, לאחווה ושנאה.

יש מישהו הרוצה רק טוב- גם השנה.(לאה גולדברג)

תלמידים, תלמידות, צוות חינוכי והורים יקרים,

לכבודם של חגי תשרי והשנה החדשה

שולחת לכם ברכת שנה טובה!

שנה של בריאות, יצירתיות, שלווה וסובלנות.

מי ייתן שתוכלו להגשים את חלומותיכם למענכם ולמען האחר ולראות את הטוב.

 

בברכת שנה טובה וחג שמח,

תמר דוד- מנהלת בית הספר

1
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

ועדת עיתון תשפ”א יוצאת לדרך

נקבל בברכה את חברי ועדת העיתון מכיתות ג’- ו’לשנת תשפ”א: שירה  ניסן, שני אליאס, גלי זילברמן, איילה רובינוב, יסמין קורצ’ינסקי, טליה מיכלשטיין, מאיה שיפרין, יהלי דור און, שירה בן שושן, שירה קרייזברג, רוני ליבוביץ, עלמה פרג’ון, ירדן רוטמנש, אדר הראל, שחר הררי, דניאל בן עמי.  בהצלחה!!!

 

ועדת עיתון

בכל שבוע ביום שישי נפגשו נציגי וועדת עיתון בחדר מחשבים עם תמר במנהלת. במפגשים כתבנו כתבות לעיתון בית הספר בנוגע לכל הפעילויות שהתרחשו בכיתות ובבית הספר. ועדת עיתון כתבה גם כתבות לעיתון המודפס לסוף השנה. היה לי מאוד כיף להשתתף במפגשים האלה ולכתוב לעיתון, למדתי הרבה דברים חדשים. בתחילת השנה עשינו בחירות חדשות לעיתון בית הספר. הרבה ילדים רצו להיבחר לוועדת עיתון, אך רק אחד יכול  להיבחר. ההתרגשות הייתה רבה והילדה שנבחרה בכיתה שלנו מאוד התרגשה ושמחה. היא בטוחה שתצליח במשימה.

כתבו: רותם ספין, יהלי דור-און, כיתה ד’3 ועדת עיתון

3
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

חוויות מהחופש הגדול

ביקור בגן גורו

אני רוצה לספר לכם על חוויה שהייתה לי בחופש הגדול. בחופש נסעתי לגן גורו, שנמצא בצפון, עם כל המשפחה שלי. הייתי שם רביעי וחמישי, וישנתי שם באוהל.

עשינו סיור לילה בין החיות , ראינו את העטלפים, עזים גמדיות ואפילו לטפנו אותם, טווסים ישנים על העץ, וקנגורו. קנגורו זו חיה שפעילה בעיקר בלילה, שלא חם, ליטפנו, האכלנו והצטלמנו איתם. יש שם מבוך דינוזאורים גדול, עם בובות של דינוזאורים מדברות, כל בובה מסבירה על הסוג של הדינוזאור.  בסוף המבוך נכנסנו לתוך פה ענק של דינוזאור.

שמעתי כל מיני קולות של חיות בלילה והרגשתי שמח מאוד. בבוקר היינו שוב במבוך הדינוזאורים וראינו אפרוח של טוס עם אמא שלו.  אחרי זה, עשינו סיור בוקר בין כל החיות והאכלנו את התוכים הכי צבעוניים בעולם. אני ממליץ לכם לנסוע גם לגן גורו, היה לי ממש כיף שם, תראו עוד הרבה חיות שלא סיפרתי לכם עליהם.

כתב: שגיא ספין, כיתה ב’3

5
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

נהר הירדן

אני רוצה לספר לכם על חוויה שהייתה לי בחופש הגדול. נסעתי לנהר הירדן. בשעה 10 נסענו בג׳יפ לנהר. כשחזרנו ב-12 שטנו בקאנו. בנהר כששטנו בקאנו הייתה אומגה, קפצתי ממנה אל המים. אחר כך נסענו לצימר בישוב דלתון ליד צפת, שנמצא בגליל העליון, נסיעה של 75 דקות.                            אני ממליץ לכולם לנסוע לשם.

כתב: ניר אטלס, כיתה ב’3

יום טיול בעכו

נסעתי לעכו עם אמא, אחותי, אחי וסבתא שלי. התחנה הראשונה שלנו הייתה אולמות האבירים. זה מוזיאון שלומדים בו על תקופת הצלבנים. הייתה שם מנהרה מתחת לאדמה שהיה כיף  ללכת בה. אחרי זה הלכנו  לנמל ושם הפלגנו בסירה בשיט רגוע. כשנגמרה ההפלגה הלכנו למסעדה. בסוף ביקרנו בשוק עכו ושם קנו לי משחק. כדאי לכם לבקר בעכו.

כתב: ניר אטלס, כיתה ב’3

7
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

חוויה בכרמל

באחד מסופי השבוע בחופש הגדול , נסעתי עם משפחתי לכרמל, למקום שקוראים לו “חוויית הרוכבים”. עשינו שם מלא פעילויות מהנות: נסיעה במכוניות שטח, מלחמת לייזר, ירינו בחץ וקשת, רכבנו על סוסים ונהנינו בברכה. ישנו באוהלים מיוחדים עם מיטות, מטבח קטן ומזגן בשביל אבא. היינו שם שתי לילות ושלושה ימים. באוהלים כל הזמן החלפנו מקום במיטות והיה לי ממש כיף. מחוץ לאוהל היו לנו כיסאות וערסל שאהבנו להתנדנד בו. היו גם ארוחות טעימות, כל ארוחה משהו אחר טעים. יום אחד הגענו אחרונים לארוחת הערב ופתאום ראינו משפחה של נימיות מחפשת אוכל.

נימיה היא חיה קטנה, טורפת בשר, ממש חמודה. לסיכום אני ממליצה לכם לנסוע לכרמל כי יש שם מלא דברים כיפיים.

כתבה: רותם ספין, כיתה ד3

קיר הטיפוס

אני רוצה לשתף אתכם בענף ספורט שאני מאוד אוהבת, טיפוס. הפעם הראשונה שהלכתי לנסות קיר טיפוס הייתה בכיתה ב’. מאז, עשיתי זאת הרבה פעמים והלכתי לכל מיני קירות טיפוס שונים ואפילו נרשמתי לחוג טיפוס שלצערי, בוטל עקב הקורונה. כאשר מטפסים, חשוב לדעת שצריך להפעיל גם את הרגליים וגם את הידיים ובנוסף, צריך לחשב נכון איך לעשות את הפעולה הבאה (כמו בשחמט). בקיצור, ממליצה לכם לנסות…אחרי הקורונה.

כתבה: מעין שנור, ו’3

 

9
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

נחל ערוגות

רציתי להמליץ לכם על טיול בנחל במדבר בשם “נחל ערוגות”. מקום מדהים ,עם נוף מרהיב. הנחל גובל לים המלח ושופע במקורות מים כגון: מפלים, מגלשות מים טבעיות , נחלים, ברכות טבעיות וכמובן המפל הנסתר המפורסם. כדי להגיע לכל הדברים המדהים האלה, צריך ללכת בין  15-20 דקות. המסלול מתאים לילדים בני 7 ומעלה, אך יש מסלול מדהים לא פחות ומתאים למשפחות עם ילדים קטנים. ניתן להכניס אוכל לשמורת הטבע, אך אני ממליצה לאסוף את הזבל בתום הארוחה כדי לשמור על יופיו של אתר הטבע המדהים הזה .

המקום שופע גם בבעלי חיים, למשל: יעלים חמודים מאוד ושפני סלע  במקום. יש גם לא מעט צמחים מרהיבים: עצי ערבה, צפצפת הפרת, קנה מצוי, עבקנה, עצי שיזף ועוד. עצה שלי: בקרו במקום! כדאי לכם .

כתבה: שחר קטרנציק, כיתה ו3 

פוזיטיב נגטיב

בשיעור אמנות, תלמידי כיתה ה’, למדו על המושגים משפת האמנות: פוזיטיב=אובייקט, נגטיב= רקע, חשיבותם הזהה ויישומם ביצירות. הרקע הוא חלק אינטגרלי חשוב ושווה ערך בעיצוב. ברגע שנניח אובייקט על הרקע, הוא ישפיע על הסביבה. לקראת חג ראש השנה יישמנו את המושגים בהכנת שנה טובה בסמל ה”תפוח” כדימוי וסמל בעל משמעות תרבותית.

כתבה: ענבר סתיו, מורה לאמנות

 

11
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

שכבה א’

הגיע היום המיוחל ה- 1/9 בו תלמידי שכבה א’ החלו את לימודיהם בבית ספרנו. כולנו התרגשנו לקראתם! בשל התקופה בה אנו נמצאים התקיים ביום חמישי ה- 3/9 טקס ללא נוכחות הורים וקהל, הטקס צולם וסרטון נשלח לכל אחת מכיתות א’ כך שבהחלט זכינו למזכרת משנה מיוחדת זו!

שכבה ב’

כיתה ב’2 כותבת ברכות

כיתה ב’2 למדה לכתוב ברכה בשיעור עברית. לאחר שלמדנו לכתוב ברכה, התלמידים כתבו במחברת ברכה למשפחה על פי המחוון. המורה בדקה את הברכות והתלמידים העתיקו את הברכה לכרטיס ברכה יפה שרכש הועד. את הברכה התלמידים הכניסו למעטפה והעניקו להורים. בני המשפחה שמחו, התרגשו ונהנו מאוד לקבל את הברכה, בנוסף, תלמידי הכיתה ערכו הגרלה וכל תלמידי הכיתה הכינו ברכה לילד או הילדה אשר הגרילו. ההתרגשות הייתה מרובה!

13
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

שכבה ג’

שימו מסכה 
אם אתם רוצים להישאר בריאים אז תשמרו על כללי משרד הבריאות. כדאי שתשתמשו בדברים האלו : מסכה, אלכוג’ל, מגבונים ואם צריך אז כפפות. רצוי גם לשטוף ידיים. ויש לשמור על מרחק של 2 מטר אחד מהשני  לא להתחבק ולא לגעת אחד בשני. תהיו זהירים מהקורונה ושימרו על קשר עם חבריכם
אם תהיה למידה מרחוק , תמשיכו ללמוד ולשמור על קשר עם החברים.

כתבו: תמר ברוש, שני אליאס וגלי טל, כיתה ג’2

15
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

קוראים ונהנים

הייתי רוצה להמליץ לכם על ארבעת הספרים מהסדרת “כראמל ” מאת מאירה ברנע גולדברג. בעיני זו סדרת ספרים מעניינת מאוד, מצחיקה ומשעשעת. כראמל זה שמו של חתול מדבר . שם הסדרה נולד מראשי תיבות של הספר הראשון של המחברת:

כמה

רחוק

את

מוכנה

ללכת

זאת סדרת ספרים ארוכה, בכל ספר יש 200-300 עמודים, הטקסט לא מנוקד. אלה ספרים שמעבירים את הזמן וכיף לקרוא אותם. בספר 1 אנחנו פוגשים שלושה אחים. האח הקטן רובי, האח הבינוני גול (כן, גול כמו בכדורגל!) והאח הגדול אל –אל. רובי גול ואל-אל נזרקו אל בית יתומים ואישה נחמדה בשם מילה אימצה אותם. רובי אוהב את ג’יין שנכנסה באמצע הספר. גול אוהב כדורגל (כמו השם) ואל-אל אוהב את עצמו יותר מכל דבר אחר. בקיצור זו סדרת ספרים מעניינת מקווה שתהינו!

כתב: עילי טימשפולסקי, כיתה ג’3

 

 

 

 

 

17
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

שכבה ד’

כיתה ד’2 חוגגת את השנה החדשה

ביום ראשון ה – 2020 913 הכנו פעילות לכיתה שלנו (ד2) לכבוד ראש השנה. חילקנו דפי צביעה , מעטפות, מגנטים, וסוכריות.
הילדים צבעו את דפי הצביעה, והכניסו לתוך המעטפות את המגנטים והסוכריות. אחרי שהם הכינו את האיגרת ברכה חילקנו להם שקיות הפתעה. מה היה בשקיות הפתעה !? סוכריות טופי וקובייה הונגרית.
אנו מאחלות לכולכם שנה טובה ומתוקה כדבש !

כתבו: שיר בינשטוק, נעה רז, כיתה ד’

19
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

שכבה ה’

מפגש לקראת ראש השנה בזום

ביום חמישי ה-17/9/20 התקיים שיעור כישורי חיים לתלמידי כיתה ה’2 עם המחנכת ענבל פוקס. בשיעור שוחחנו על החג הקרב. התלמידים סיפרו כיצד הם מתכננים לחגוג את ראש השנה תחת המגבלות וכיצד החגיגות יהיו שונות השנה מבדרך כלל. שוחחנו על דברים שאנחנו יכולים לשלוט עליהם וכאלו שאין לנו עליהם שליטה. והבנו שגם אם יש מגבלות ועלינו לחגוג בצורה שונה את החגים הקרבים, ננסה להפיק את המרב מהתקופה ולהפוך את הלימון ללימונדה.

לסיום הרמנו כוסות עם מיץ ענבים- לחיי השנה החדשה ואכלנו תפוח בדבש שתהיה לנו שנה מתוקה יותר מקודמתה. אין ספק שזו דרך שונה לציין את החג , אבל למדנו ליהנות מהשונה ובמיוחד- ונהנינו לראות את כולם גם דרך הזום.

כתבה: רוני ליבוביץ, כיתה ה’2

21
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

שכבה ו’

נתינה לקהילה

אנו, תלמידי כיתה ו’ 1, ראינו בתחילת השנה כי נותרו הרבה סווטשרט ים שנשארו בבית הספר מהשנה שעברה, ללא דורש. החלטנו לתרום אותם לילדים שזקוקים להם. את הסווטשרט ים דאגנו למיין, אחת האימהות פנתה למכבסה שנמצאת במרכז המסחרי הקרוב, ושם הסכימו לכבס עבורנו את הבגדים לפני שנתרום אותם. כתבנו ברכות שנה טובה צבעוניות ומקושטות וצירפנו אותן לסווטשרט ים הנקיים. הבגדים נתרמו לילדים מפנימיית נווה יהודה.

נאחל לכל קהילת ארגמן חג שמח ושנה טובה,

כתבו: תלמידי כיתה ו’1

לחשוב על חצי הכוס המלאה…

שנת לימודים חדשה החלה עם המון סימני שאלה…

מי בקפסולה א’? מי בקפסולה ב? איפה הכיתה תהיה? מה להביא? באלו ימים מגיעים לביה”ס? באלו ימים הלימודים מתקיימים מרחוק? ועוד המון שאלות שרק הזמן מצליח לתת להן תשובה. נכון, השנה התחילה עם לא מעט קשיים, אבל בואו נתבונן על כל הדברים החיוביים שקיבלנו מהקורונה…על חצי הכוס המלאה כמו שאומרים…

  1. זמן איכות עם המשפחה, אני למשל בבית עם האחים הגדולים שלי, ואנחנו בין זום לזום עושים המון דברים יחד.
  2. בכל כיתה (קפסולה), לומדים כ-15 תלמידים, ממש למידה פרטנית לא? המורים מצליחים להגיע כמעט לכל ילד, קיים יחס יותר אישי, אפילו אמא שלי שהיא מורה, מספרת שכזה יתרון לא מקבלים אפילו בבתי ספר פרטיים יוקרתיים בכל העולם.
  3. יש זמן להשלים נושאי לימוד שלא הבנו, וגם זמן לתחביבים שלא הספקנו תמיד לטפח….
  4. לסיום סיומת…..והכי כיף…לא צריך כל בוקר לקום להתלבש….אפשר להישאר בפיג’מה כל היום JJ

אז שתהיה לכולם שנה טובה ומאושר והלוואי המסכות יהיו רק בפורים, קפסולות רק בקפה וסגר יהיה רק בתכשיטים

כתבה: שירה בן שושה, כיתה ה’1

23
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

המלצה על סדרת ספרים- “משחקי בילוש”

למי שלא מכיר, יש סדרת ספרים שקיימת כבר המון זמן, לסדרה קוראים “משחקי בילוש”. אני מאוד אוהבת את הסדרה, מפני שאני אוהבת חידות ובכל פרק יש חידה חדשה. אם אתם אוהבים אקשן, בילוש, הרפתקאות וחידות, אני ממליצה לכם מאוד לקרוא. בסדרה יש בינתיים 11 ספרים שבכל אחד מהם מתח וחידות שונות.

לספרים קוראים “תעלומת החטיפה המסתורית”, “סודות העיר החשוכה”, “חדר האסור”, “קרקס המסתורין” ועוד… אם אתם אוהבים לקרוא על אקשן והרפתקאות ואוהבים לפתור חידות, הספרים האלה בשבילכם!

כתבה: שחר הררי, כיתה ו’3

המלצה על הספר “קסם הרשימה” מאת יובל אברמוביץ

רצינו להמליץ לכם על ספר מעניין במיוחד שמסופר בו על אדם שעבר תאונה בנערותו, אך זה לא הפריע לו להגשים את משאלותיו, ובזכות זה שהאמין והתמקד בתכנון העתיד שלו, הוא החלים. הנה קטע קצר מהספר:

“מחברת הרשימות הזאת הפכה לגשר שלי אל החיים שמעבר לכיסא הגלגלים. היא הפכה לרגליים החולמות שלי, מכיוון שבמשך חודשים חשבתי עוד ועוד על החלומות שיש בה ושאני רוצה להוסיף אליה.

הייתי מדפדף קדימה ואחורה, מוחק שאיפות, מחדד חלומות, מזיז תוכניות בין השנתונים, מוסיף מחשבות ובעיקר, כמו שאמר פעם וולט דיסני “אם אני יכול לחלום את זה, אני יכול גם להגשים את זה”.

כמה חבל שלא כולם מסביבי חשבו כמוני. כלומר חבל בשבילם, לא בשבילי.

כי יום אחד, אחת המורות האהובות עליי הגיעה לבקר. היא הסתכלה על המחברת הפתוחה שנחה ליד מיטתי, שמאות שורות, חלומות ושרבוטים, כבר התאספו בה.

מה זה? היא לא הצליחה לשלוט בסקרנותה.

מחברת החלומות שלי. אני קורא לה: הרשימה, השבתי לה.”

אם קטע זה עניין אתכם, ואתם מאמינים שכל חלום שתחלמו אתם יכולים להגשים, אז הספר הזה הוא בשבילכם! כאשר קראנו את הספר, הרגשנו שכל מה שנחלום עליו, אנו יכולים להגשים אותו!!!

ספר זה מעביר מסר אחד ברור, והוא:

“חלומות לא רק חולמים, אלא גם מגשימים!”

כתבו: ליה מושון וגילי רביב,כיתה ו’3

25
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

חצי ממני/ שחר קטרנצי’ק, כיתה ו’3(נכתב בזמן הקורונה)

הלב שלי נחצה לשניים 

זאת הרגשה שלא

הרגשתי לעולם 

הלב שלי חצוי 

לשניים והחצי 

השני נעלם הוא 

נמצא במקום אחר 

 

מקום מרוחק שלא 

תהיה לי גישה אליו 

לעולם מקום שהדחקתי 

מקום אפל 

מקום שאליו אני

אני לא רוצה להיכנס 

הרי הלב לא יכול 

לשאת הכל הוא 

צריך מידי פעם לפרוק 

הוא צריך לשחרר הוא צריך לנשום ……..

בתמונה- חוזרים ללימודים ופוגשים את החברים.

27
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com

התחלה חדשה…💃

שלום לכולם, אני גילי ורציתי לשתף אתכם בחוויה שעברתי בעולם הריקוד.✨

קודם כל, התחלתי התחלה חדשה בריקוד ועברתי ללמוד בראשון לציון, במקום בנס ציונה. נכנסתי לקבוצה של בנות שגדולות ממני בגילאים של 14 ,15.

בשיעור הראשון ובשיעור השני היה לי מאוד קשה ולא הצלחתי להבין כלום…. הבנות היו יותר טובות, יותר גדולות והייתה להן קליטה יותר מהירה משלי מבחינת ריקוד חדש, חימום חדש ועוד…בהתחלה, רציתי לעזוב את הקבוצה, כי הרגשתי שאני לא שייכת בכלל לקבוצה, לא הייתי מרוכזת מכיוון שתמיד ראיתי שהן יותר גדולות ויותר מבינות ממני את הריקודים …

באחד הימים המורה שוחחה איתי ואמרה לי שאני צריכה יותר להתרכז בשיעור, והיא הסבירה לי שאם הגעתי למקום כזה ונכנסתי ללהקה של הגדולים ממני יש לי כישרון גדול. כשהבנתי את זה, התחלתי יותר להתרכז ולהגיד לעצמי מילים שיעזרו לי להתקדם עד שבאמת הצלחתי!🥵 עבדתי על הריקודים ולא חשבתי יותר על דברים שיכולים להפיל אותי. רציתי לשתף אתכם בחוויה שעברתי ולהזכיר לכם שתמיד תרימו לעצמכם ותצליחו בכל מה שאתם רוצים , כל עוד אתם מאמינים בעצמכם, הכל בראש!!💓

הרגשות בקורונה

כשהכל רק התחיל היינו שתינו מפוחדות, לא ידענו מה קורה ולמען האמת, אנחנו עדיין לא יודעות מה יהיה. עם הזמן יותר ויותר אנשים בקרב המשפחה, חברים ושכנים נכנסו לבידוד, עד שלא היה לנו נעים ללכת ברחוב, שלא נתקל באדם חולה.  הבנו שזו המציאות החדשה, צריך להמשיך ולהתמודד אתה. עם הזמן, למדנו למצוא תחליפים כמו ה-zoom וה-class room שמספקים אמצעים ועושים את החיים קלים. אנחנו לא ממש מתחברות לאמצעים אלה, אבל הסתגלנו למציאות החדשה. יש שיעורים שעוברים ב- ZOOM מצוין, ולפעמים הלמידה דרך ה-ZOOM לא באמת משמעותית. חבל לנו שכך, הרי בכל זאת אנו בשנה אחרונה לפני חטיבה וצריך לצמצם פערים עם חומר שלא למדנו. התנאים בכיתה לא יותר טובים מהתנאים ב-zoom. הכיתה קטנה,  המסכות מקשות וכמו כן הטמפרטורה חמה מאוד. המורות משתדלות ואנחנו מרגישות שהן יעשו בקורונה הכל כדי לאפשר למידה, אף על פי שגם הן לא יודעות מה יקרה בהמשך. אנחנו מעריכות את זה, כיוון שזה ממש לא מובן מאליו. לסיכום, צריך להתמודד עם הסיטואציה ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים- לעזור כמה שאפשר ולהודות על זה שאנחנו בריאים.

כתבו: שירה .ל. ושירה .נ., כיתה ו’3

מאת: גילי אוזלבו כיתה ו׳3 

29
ידיעות ארגמן- אלול, שנת הלימודים תשפ”א by ביה"ס ארגמן - Illustrated by תמר דוד - Ourboox.com
This free e-book is brought to you by
Ourboox.com

Ourboox is the world's simplest platform for creating and sharing amazing ebooks.

You too can become one of our 75,000 authors.

Join us now and start creating your own books right away.

Create your own free book