ימי מוחמד הנביא by yan and yuval - Illustrated by יאן פוטפוביץ ויובל דורון - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

ימי מוחמד הנביא

by

Artwork: יאן פוטפוביץ ויובל דורון

  • Joined May 2017
  • Published Books 1

הקדמה

אנו נספר לכם על ילד מבית עני שנפגש בטעות עם מוחמד הנביא והתחיל להעריץ אותו, החליט לעקוב אחריו ולראות מה הוא עושה. יום אחד ראה הילד מלאך שירד אל מוחמד והמלאך אומר למוחמד שיש אל אחד שהוא אללה והוא צריך להפיץ אותו.

וכך מתחיל הסיפור…

2
3

היי שמי דאוד, ואני בן 11, אני גר במכה, אני בא מבית עני, אין לי אח או אחות ,לאמי קוראים וידאד ולאבי קוראים פריד הם עובדים במשק של דודי מחמוד.

יש לי חוג כדורגל כל יום שני במגרש הכדורגל ליד בית ספרי. אני מאוד אוהב לשחק כדורגל עם חבריי, ובמיוחד עם החבר הכי טוב שלי אמל.

כמעט כל יום אנחנו נפגשים ומשחקים ביחד כדורגל, תופסת, מחבואים ואני ממש נהנה איתו. אני רוצה לספר לכם על סיפור שקרה לי לפני שנה. אז כך הסיפור שלנו מתחיל…

 

4

                                  תוצאת תמונה עבור שתי ילדים משחקים כדורגל במגרש

5

אני הלכתי לחוג כדורגל שלי כמו תמיד ביום שני עם חברי אמל. לאחר החוג בחזרה הביתה ראיתי בן אדם יחסית גבוהה  עם שער שחור ועיניים שחורות, וזקן ארוך וישר שראיתי אותו התעניינתי בו והחלטתי לעקוב אחריו. השעה הייתה כבר שבע ואמי דאגה לי. פתאום אני רואה אותו מגיע לביתו הזנוח ונכנס אליו. הצצתי מחלונו השבור, מוחמד נכנס למיטתו ופתאום ירד אליו מלאך משמיים בשם גבריאל. המלאך אמר למוחמד כך: “ה’ שלח אותי לומר לך שאתה צריך להפיץ את האסלאם ולגרום לאנשים להאמין שיש רק אל אחד והוא אללה!”

6

תמונה קשורה

7

מוחמד קיבל על עצמו את השליחות כי הבין שה’ בחר בו להתחיל להפיץ את הדת החדשה דת האסלאם.

השעה הייתה שמונה וחצי והתחלתי לחזור הביתה וכעבור חצי שעה הגעתי. אמי ואבי דאגו לי מאוד ושאלו אותי איפה הייתי מה עשיתי ולמה איחרתי בכל כך הרבה זמן, וכמובן שלא יכולתי לומר להם את האמת אז אמרתי להם שבחוג נפצעתי וכאבה לי מאוד הרגל אז הלכתי לאמל כי הוא גר יותר קרוב והייתי שם קצת. יום למחרת אמרתי להוריי שאני הולך לבית הספר אבל הלכתי אל ביתו של מוחמד כי הייתי חייב לראות מה הוא יעשה.

8

כאשר הגעתי לביתו של מוחמד הייתי חייב להתחבא מהר כי הוא בדיוק יצא מביתו. הוא הלך לשבטו ולתושבי מכה האחרים והורה להם לעזוב את האלילים שהאמינו בהם ועבדו אותם ואמר להם להאמין באללה.

למוחמד הקשיבו מעטים בעיקר משפחתו הקשיבה לו. מוחמד לא התייאש והמשיך להפיץ את האסלאם בכל מיני דרכים מוזרות ומשונות.

9

ועבר עוד יום שלא הלכתי לבית ספר ועקבתי אחריו.מוחמד אמר לכל מאמיניו שהם עומדים להתחיל לכפות אנשים להאמין באסלאם והם עלו על אונייה ועליתי גם בלי שהם ראו וזה היה מאוד קשה. הם התחילו להפיץ את האסלאם בחצי האי הרב. הצטרפו אל מוחמד עוד ועוד מאמינים , וכאשר גבר כוחם הם יצאו להילחם בשבטים בחצי האי ערב וכפו עליהם את האסלאם. בעקבות ניצחונותיו של מוחמד במלחמות , פנו אליו שבטים רבים וגם הם ביקשו לקבל עליהם את האסלאם.

 

10

 

 

תוצאת תמונה עבור חצי האי ערב מוחמד הנביא

11

אחרי שהם כבשו את חצי האי הרב בכמה ימים חזרתי סוף סוף לביתי והוריי כבר מאוד כעסו ושאלו היכן הייתי והם כבר בכו מרוב דאגה וסיפרתי להם את כל הסיפור…

וכיום(שנה אחרי הסיפור) אני מבין שמוחמד היה בן אדם חשוב וגדול. הוא הפיץ דת גדולה מאוד, ושמעתי שהוא הלך להתבודד במערת “חראא”.

הסוף.

12
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content