פסח

by amirim

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

פסח

  • Joined Nov 2017
  • Published Books 63

פעם היה ילד ששמו אריאל. הוא מאוד אהב חופש מבית ספר. שהגיעה חופשת פסח אריאל שמח מאוד , הוא חיכה לפסח מאוד.

בפסח אריאל טס לחו”ל לארצות הברית בפעם השלשית לחופשה הכי שווה שיש! בארצות הברית אריאל היה בכול המדינות שם והיה שם 10 חודשים. אריאל לא תיכנן להיות בארצות הברית 10 חודשים. הוא פספס את הטיסה ונשאר שם הרבה זמן. הפעם אריאל לא רצה לפספס את התעודות של סוף שנה של כיתה ז. אך איחר, הטיסה בעוד שעה והוא עדיין במלון שלו.

1
פסח by amirim - Ourboox.com

אריאל יצא מהמלון והזמין מונית. המונית טעתה בדרך ועכשיו בעוד שעה תגיע. אריאל לא יכל לחקות עוד 50 דקות הטיסה תמריא, אריאל רץ לשדה התעופה.

בדרך לשדה התעופה נתקל בחתול עצבני. החתול התחיל לרדוף אחרי אריאל ביחד עם עוד שני חתולים , אריאל קפץ מעל ספסל והחתולים נתקעו בספסל , לאחר מכן נתקע בעמוד, אריאל התאושש מאוד מהר מהפגיעה. אריאל הסתכל שעון וראה שיש לו עוד 25 דקות. אריאל הגיע לשדה התעופה רץ ונכנס פנימה.

3
פסח by amirim - Ourboox.com

אריאל עבר את הביטחון ושלח את המזוודות במהירות , נשאר לו עוד 5 דקות. הוא היה קרוב למטוס. אריאל נהיה רעב , הוא הלך לקנות לו משהו לטיסה לאכול. כשהוא קנה וקיבל את האוכל שלו הוא גילה שיש לו דקה אחת. כול הנוסעים היו המטוס, אריאל רץ, נשאר לו עוד חצי דקה. הוא נכנס למנהרה שמובילה למטוס נשאר לו עוד 10  שניות! עד להמראה הוא רץ ובשנייה האחרונה נכנס למטוס! בהמראה הוא אחז במוט ואז הלך למקומו ונהנה מהטיסה.

5
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content