עבודת שורשים

by eyal shani

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

עבודת שורשים

  • Joined Feb 2020
  • Published Books 1

ראש פרק על עצמי

אני:

אני אייל שני , נולדתי בבית חולים תל השומר, במשקל 3.740 ק”ג וגובה 53 ס”מ בתאריך השלושים ואחת לדצמבר 2006, או ה – י’ בטבת התשס”ז. ההורים שלי קראו לי אייל משום שהפירוש של אייל זה עוז, אומץ וכוח. וגם משום שהגימטרייה של אייל זה 6 ו – 6 הוא מספר המזל של אבא שלי.

              

1

התחביבים שלי:

אני אוהב לשחק במחשב ובאקס בוקס, בעיקר משחקי יריות, אקשן ומתח. אני מאוד אוהב לאכול. אני גם אוהב מאוד לישון, בימי שבת אני לא קם לפני 11 בבוקר. אני אוהב לשחק כדורגל וגם כדורסל, אני אוהב לראות סרטים, כמו סטאר וורס, מארוול, הארי פוטר ועוד. אני אוהב לצאת מהבית לפעמים, לקולנוע, לחדרי בריחה וסתם לחברים, אני אוהב לצפות בטלוויזיה, נטפליקס בעיקר, בסדרות קומדיה ולא דווקא אקשן. אני אוהב לשחק בטלפון, לקרוא ספרים, לשחק עם הילה אחותי ובעיקר להסתלבט בבית.

                                              

 

2

בר מצווה:

אני חגגתי את הבר מצווה שלי בבית הכנסת “קהילת יונתן”. למדתי לאירוע זה חודשים שלמים והמון זמן. כשהגעתי בסוף לבית הכנסת ביום הבר מצווה הרגשתי לחוץ מאוד, מתוח ואף מפוחד. אך כשהתחלתי לדבר ולעשות ברכות נעלם הפחד וידעתי שאני יכול לעשות את זה, שרתי ברכות ועברתי את הטקס בתחושה מעולה. לאחר מכן, הלכנו למסעדה שנקראת “כיופים” ונהנינו מאוד.

                  

3

עתיד:

כשאני אהיה מבוגר יותר, אני רוצה לגמור את הלימודים בהצטיינות ולמצוא עבודה טובה שאני יאהב לכל החיים ושמתאימה לי. אני אגור במקום שקט ונחמד בבית גדול עם המשפחה שלי, אני רוצה להישאר בקשר עם המשפחה המורחבת וכל יום שישי בערב ללכת אליהם לארוחת שישי

4

אני ומשפחתי:

לי ולמשפחתי יש מספר מסורות ואני רוצה לספר לכם עליהם

בכל יום שישי עושים קבלת שבת, אחותי מקדשת על הנרות ואני על החלה שאבא שלי הכין ולאחר מכן אוכלים ארוחה גדולה ולפעמים הולכים אל סבא וסבתא.

בכל יום הולדת של מישהו שאר בני המשפחה קמים מוקדם מאוד, אנחנו תולים בכל הבית בלונים, סרטים, מכינים עוגה יום לפני ומכינים שולחן יומולדת עם מתנות ועוגות וממתקים . כבן היומולדת מתעורר, הוא יורד אל הקומה למטה, אנחנו שמים מוזיקת יומולדת ועושים לו מין מסיבת הפתעה עד שצריך ללכת לב”ס ולעבודה.

                

5

המשפחה הגרעינית

6

המשפחה המורחבת

7
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content