Christmas Carolling by Natalia - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Christmas Carolling

  • Joined Nov 2018
  • Published Books 6
Christmas Carolling by Natalia - Ourboox.com

Щоб у вашім домі любов панувала, а на нашій Україні злагода настала – Січовий колядує і щедрує!

 

«Січовий колегіум» – криниця духовності українського народу, родина, що дбайливо зберігає звичаї і традиції наших пращурів. Щосічня, під час Різдвяних та новорічних свят, колегіанти дарують і власній родині колегіуму, і громадянам нашого міста десятки колядок і щедрівок та щирих віншувань і побажань миру, любові, добра.
Таку красиву і високу місію вкотре бере на себе Зразковий художній колектив – студія «Шанс» (керівники Галина Усенко і Ольга Олійник). Вперше цьогорічна святкова програма була високо поцінована у Львові на міжнародному фестивалі-конкурсі, де колектив «Шанс» став володарем Гран-прі.
І ось учора, 14 січня, в день святого Василя, щиро і натхненно учасники гурту «Шанс» вітали державних достойників Запорізького краю і з Різдвяним святом, і з Новим роком. Справді, це треба було і бачити, і чути: скільки добра, любові, радості подарували наші хлопці і дівчата слухачам і глядачам! Майстерність виконавців і дивує, і захоплює!
Але це – лише початок великого Різдвяного дійства, до участі в якому «Січовий колегіум» ще у листопаді 2018 року запросив вихованців шкіл-інтернатів Запорізького краю. Різдвяні свята продовжуються, і незабаром ми станемо свідками спільних святкових флешмобів вихованців шкіл-інтернатів нашої області.
Різдвяні й новорічні віншування та побажання, кажуть, обов’язково здійснюються. Тож колядуй, щедруй, віншуй на добро, рідний наш Січовий!
3
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content