Genial.ly by Vladyslav Yamkovenko - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Genial.ly

 • Joined Oct 2021
 • Published Books 1

Хочу представити сервіс Genial.ly, який стане в нагоді всім, хто бажає  урізноманітнити формати створення і представлення в інтернеті своїх  творчих доробків. Сервіс призначений для створення яскравих  інтерактивних плакатів, презентацій та інших цифрових матеріалів. Так,  наприклад, вчителі будь-якого предмету зможуть створити прекрасні  віртуальні виставки до предметних тижнів, які доповнять (або будуть  супроводжувати) традиційні заходи, сервіс Genial.ly допоможе залучити  більше школярів до ознайомлення з різними джерелами в ході заняття:  відео, книгами, нарисами, критичними статтями тощо і тим самим  зацікавити дітей!

Мови інтерфейсу: англійська, іспанська та французька. У браузері Google Chrome можна налаштувати автоматичний переклад веб-сторінок сервісу українською мовою.

Авторизація: через соцмережі або згенерувавши логін та пароль.

Важливо, що для початку розробки електронних освітніх ресурсів у програмі Genially не потрібно витрачати купу часу на освоєння інструментів сервісу: все зрозуміло на інтуїтивному рівні. Genially дозволяє організувати проєктну діяльність, що важливо для формування в учнів навичок спільної роботи.

2
Genial.ly by Vladyslav Yamkovenko - Ourboox.com

Про деякі переваги використання Genially

 • Для роботи з сервісом вам не потрібно мати навички програмування чи дизайну.
 • За допомогою Genially ви можете створювати анімації. Тож збагатіть вміст презентації яскравими візуальними ефектами!
 • Ви можете зробити свої презентації інтерактивними. Це зробить ваші історії більш наочними.
 • Інтегровані візуальні засоби. Для створення інтерактивного контенту можна завантажувати медіафайли із Dropbox, Google Maps, Infogram, YouTube та Twitter.
4
Genial.ly by Vladyslav Yamkovenko - Ourboox.com

Як користуватися Genially?

 1. Створіть обліковий запис. Для цього перейдіть за посиланням app.genial.ly та натисніть кнопку «Створити свій безкоштовний акаунт» («Create your free account»).
 2. Оберіть тип облікового запису: освітній («education»).
 3. Клацніть на значок «+» у верхньому лівому куті поруч із написом «Create genially».
 4. Оберіть тип презентації: загальна презентація, досьє та звіт, навчальний досвід, гейміфікація, інтерактивне зображення, горизонтальна інфографіка, вертикальна інфографіка, путівник, відеопрезентація, особисте брендування або контент для соціальних мереж.
  Примітка: не забудьте натиснути на плашку з написом «Free».
 5. Оберіть шаблон, палітру кольорів та починайте створювати інтерактивну презентацію. До кожного розділу є відеоінструкції, де покроково продемонстровано особливості роботи з сервісом.
 6. Після створення презентації натисніть плашку «All Set» із піктограмою паперового літака (у верхньому правому куті сторінки).
 7. Оберіть, буде ваша презентація публічною (безкоштовно) чи приватною (функція Premium).
 8. Натисніть кнопку «All Set» (внизу ліворуч).
 9. Завантажте готову презентацію або поділіться нею у соцмережах. Готово!

Користуватися сервісом Genially настільки легко, що це здається магією. Створіть дивовижний контент лише за кілька хвилин!

6
Genial.ly by Vladyslav Yamkovenko - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content