“HARRY POTTER AND THE CHAMBER OF SECRETS” IS ABBREVIATED by Yuliya Ivanenko - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

“HARRY POTTER AND THE CHAMBER OF SECRETS” IS ABBREVIATED

  • Joined May 2020
  • Published Books 2

“Вказуйте, що він не підтверджує властивості, і він був вибраний.”

1
“HARRY POTTER AND THE CHAMBER OF SECRETS” IS ABBREVIATED by Yuliya Ivanenko - Ourboox.com

Гаррі переглядаються на лінійних канікулах, що входять в Дурслів (які відібрали в собі і заховали всі свої підручники з марії, мітлу і чарівну паличку). Хлопець засмучений тим, що за останні місяці не отримав жодного списку від друзів: Рона та Герміони. У день 12-річчя його кімнатами є ельф-домовик на імені Добі, який попередньо про смертельну небезпеку, на якому можна наростити Гаррі в небезпеці до Говортсу. Гаррі, у своєму, не звертає уваги на ці попереднє навчання. Добі також зізнається, що перехоплює усю кореспонденцію на ім’я Гаррі. Нарешті, Добі потрапили до чарів і втратили торт, що його тітка Петунія приготувала для вечері, на якому присутній потенційний потенційний клієнт дядька Вернона із дружиною, після чого домовик зникає. Гаррі отримують з міністерства магії попередження щодо небезпечного використання чарів.

3

Дізнавшись, що забороняють чаклувати за межі школи, Дурслі, докладаючи до того, що вдавали тримати під контролем, замикають його в кімнаті і використовують у вікні ґрати. Кілька днів після Фред, Джордж і Рон Візлі прибувають до будинку Дурслів на зачарованому авто, що залишають своїх батьків, і рядують Гаррі. Чудово показав, що подобається в «Барлозі» – домі роді Візлі, Гаррі використовує віруси на вокзал Кінського Кроса, щоб сісти на Городський експрес. Раптово розкривається, що Гаррі з Роном не використовує на платформі № 9, провівши кріплення стіни між 9-ю та 10-ю платформою. Виходячи з них, використовуйте дістатися Говортса на літній авто. Поїздка завершується зіткненням машин з Войовничою Вербією на горівочного підпорядкування. У вирішенні аварії ламається чарівна паличка Рона, машина,

4

Невдовзі після нового навчального року Гаррі описується в центрі поважних довірень: нового видання виходить від темних мистецтв професор Ґільдероя Локарта (автор чисельних популярних книжок), першокласник Коліна Кріві (який вважає фотографом Гаррі та потрібний у своєму автографу) та сестри Рона першокласниці Візлі. Невдовзі розносяться вісті про те, що таємне приміщення Говортса було виведено і на волю випущено чудовисько, яке ховалося в ній. Звернувшись з легендою, цю кімнату викрив один із відомих людей Говортса Салазар Слізерин. Відкриваючи її, він може бути відданий, який очищає школу від «бруднокровців» – чарівників, народних маґлами. Багато чого підозрюють Гаррі, тому, що він залишається, відрізається, коли він розпадається, що є парцелмовою (рухається зміна) – рідко даром,

5

Тим, хто цікавить шкірну сторону Філча та два учні – Коліна Криві та Джастіна Фінч-Флетчлі – також привіз Майже-Безголовий Ніка знає, що у старі магічного паралічу, імовірно, в належному нападі чудовиська з Такого місця. До цього часу під час матчу з квіткою Гаррі зазнав травми і збільшився, що доводиться виносити Добі, який перебуває в подальшому, щоб Гаррі залишився в школі (він також зачарував стіну на вокзалі, в той час як Гаррі з Роном не можна використовувати на платформі) . Гаррі, Рон і Герміона намагаються знищити, хто насправді залишається Використовуючи велику кількість настійної, звареної Герміоною, Рон і Гаррі відзначають, що залишилися, слідуючі слизеринці Креба і Ґойла – друзів Драко Мелфоя – і намагаються побачити у своєму віці, чи не є його Спадкоємцем.

6

Ви шукаєте, що Драко не знає, хто залишається, проте хлопці пропонують представити підрозділи про таємну кімнату. Згодом Гаррі знаходить звичайний щоденник, який виявився в імені Тома Редла, який був у Говортсі 40 років тому. Невдовзі від нападу загадкового чудовиська «скам’яніння» переміщують іще двоє: Герміона та Пенелопа Клірвотер. Захоплюючи внутрішню безпеку у говірці, вони сприймають: річний чемпіонат із квітами сказують, навчаючи забороняється, виходять із гуртожитку та класів без супроводу входять. Тим самим Гаррі вдається розкрити секрет, що є найсучаснішим: Том Редл підтримав спілкування через свій час із тим, хто пише в собі. Том показує, що Гаррі концентрується з мінусового, і той створює, що вирішує поставити рішення про школу з школи, використовуючи його у виборців, які пропонують узаконити існуючу з учениць (це, ймовірно,

7

У цей час Геґріда підтримують і виконуються до Азкабану. Скориставшись плазмом-невидимою, Рон і Гаррі відзначають Заборонені Ліси і використовуються, що дійсно потрібно, щоб створити продуктивність у юності, щоб бути велетенським павуком Араґо, що не має відношення до нападів на людей. Незабаром зникає Джіні Візлі. Напис на стіні стверджує, що «її скелет вічно лежатиме в таємній кімнаті». За допомогою Рона і дівчачі-привідні Плаксиві мірі (сама вона стала жертвою трагічних подій сорокарійних людей) Гаррі знаходять вхід до Таємної кімнати. Також хлопці змушують професора Локарта (який виявляє шахраєм, що стирає спогади чарівників і привлаштовує їхніх підвигів) піти з ними. По дорозі Локарт намагається вступитись, стерши пам’яті хлопців за допомогою поламаної палички Рона, але чарі обертаються проти своїх самих.

8

У кімнаті Гаррі знаходять непритомне Джіні. Також він зустрічає юнаку, яка представляє собою Том Редлом (він є «спогадом»). Гарі використовував, що таємна кімната відкривається Джіні, діючи під одним Лордою Волдеморта, чи то Попереднє ім’я – Том Ярволод Редл (анаграма – «Я Лорд Волдеморт»). Волдеморт заволодів волею Джині для використання щоденника, який добігає до Гаррі. Сам Редл 40 років тому вирішив загибелі Мірті (через те, що було майже відоме в школі Геґріда). Витягуючи живі сили з Джіні, Том Редл відзначає можливість і намагається утворити Гаррі, насолоджуючись на Васіліска – велетенського зміна, який паралельно навчає. Аж тут прилітає Фоукс, фенікс професор Дамблдора, котрий приносить Гаррі Сортувальний Капелюх із захопленим у своєму мечем Ґодрика Ґрифіндора.

9

Фокс викльовує, коли василіскові, позбавляючи його смертельного огляду, а Гаррі вбиває змінити мечем. Фоукс також виглядає з Гаррі своїми слідами від пониження відруйного зуба василіска. Шопивши зуб, Гаррі встромив його в те, що втрачає Тома Редла. Джіні оживає, всі інші парадують люди, що врятуються, і Геґрід повертається з Азкабану. Дамблдор розганяє сумніви Гаррі тим часом, чи правильно вчинив Сортувальний Капелюх, визнаючи його у Ґріфіндорі (зважаючи на те, що довірився ґрифіндорець, міг би підтримувати із мечем Ґодрика). Рон і Гаррі отримують за двома очками для участі у цій історії, які мають Ґрифіндору здатні вдруге виграти Кубок Школі.

10

За допомогою Добі Гаррі використовує, що діє Тома Редла була підсунута Джіні Луціусом Мелфоєм, батьком Драко. Добі зізнається, що можна домовитись ельфом-домовиком родини Мелфоїв, який намагається ввести Гаррі, знаючи про зраду. Вдячний Гаррі повертає напівніжній щоденник Луціусу, захоплюючи у свою свободу шкарпетку. Луціус кидає щоденник використовує в руках Добі, і він створює як традиційний жест дарування одягатися господареві, що потрібно зробити обов’язковою службою. Зрозумівши, що Гаррі перехитрив його, розвісив Луцій, намагаючись напасти на хлопця, але звільнений. Добі втручається і відзначає колись господаря чарами. Луціус залишає Ґовортс, пообіцяв Гаррі, що на чекає такий самий кінець, який спіткав його.

11

Ця сторінка була взята з сайту:  https://dovidka.biz.ua/garri-potter-i-tayemna-kimnata-skorocheno/  Довідник цікавих фактів і корисних знань © dovidka.biz.ua

12
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now