White tiger by Valia Shulhai - Illustrated by Valia Shulhai - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

White tiger

by

Artwork: Valia Shulhai

  • Joined May 2020
  • Published Books 1

Джозефа розгонистим стусаном виставили з сирітського притулку. Він, ще зовсім молодий і зелений хлопець 18 років, а вже мусить шукати місце де переночувати та що з’їсти. Втративши дах над головою і знесилений від голоду, юнак, однак, не втратив волю до життя і навіть знайшов в собі сили піднятись з положення “лежачи”. У пориві нестримного гніву, упереміш з гіркою образою, він вирішив, що єдиний спосіб вижити – грабіж серед білого дня. На щастя, біля річки, де пару хвилин тому Джозеф готовий був віддати кінці, пролягала дорога. Залишилось тільки зачаїтися і чекати.

Плюх.

-Що це? Чиїсь ноги стирчать з води-крикнув з подиву хлопець.

Бульк.

Режим “рятувальник” активовано! І ось, миттєво забувши про грабіж втомлених подорожніх і караванів, Джозеф кидається в річку на виручку невдалому “поплавцю”. Це був хлопець років 23 з вигляду, що невдоволено бурчав, через зірвання його химерної спроби самогубства. Пізніше, Джозеф дізнається, що ім’я потопельника- Дерек, і що він працює в спеціальному “збройному детективному агентстві”, штатні сищики якого мають надприродні здібності. Коли поліція і військові безсилі – звертаються до них.

Цього разу Дереку і його напарнику, що стояв по інший бік річки і дуже злився, належить полювання на небезпечного звіра, що тероризує округу та вбиває людей.

І якось так вийшло, що саме цей звір став причиною вигнання Джозефа з притулку…

2
Звір тероризуючий округу
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content