MASAL SERÜVENİ

by Feyzanur ALBAYRAK

Jan 2018
Member Since
2
Published Books

MASAL SERÜVENİ

by Feyzanur ALBAYRAK

1

­Babamım izin günüydü.Hep birlikte saat bir de olan sihirbazlık gösterisine gittik.Sihirbazlık yapan adam beni yanına çağırdı ve beni ona yardım etmek uzere beni yanına çağırdı. Sihirbazlık gösterisi yapan adam şapkasından tavşan çıkartı. Şaşkınlıkla izledim.nasıl yaptığını çok merak etmiştim. Herkes şok içinde kaldı. Diğer bir gösteriside iki çiviyi birbirinden ayırmaktı. O çivileri kırmadan bükmeden yapmanın bir yolu var . Ama ne ? Ben çok meraklı bir kız olduğum için sahne biter bitmez fırsatı bulup sihirbazlık yapan adamın yanına gittim . Ona bu ilizyonları nasıl yaptığını sordum . O da bana ufaklık tüm bu yaptıklarımın hepsi oysaki bir göz yanılması deyince şok oldum . Nasıl ama dedim. O da bana hepsini tek tek anlattı. Onu can kulağıyla dinledim.Ertesi gün okulda öğretmenime ve arkadaşlarıma öğrendiğim tüm ilizyon numaralarını herkese sundum.Herkes beni tebrik ettiler…

2
3

More in the next pages!

To our wonderful community of readers:

The author has made this book available to you free of charge. We'd be really grateful if you'd consider one of the following:


  • Donating a dollar to the author

  • If you enjoyed the book, leave a like!

  • Write a few words of encouragement in the comments section below

  • Share it with your friends, you can use this shortlink:

Thanks for your generosity!
Mel, Ran, Shuli and the Ourboox team

This free digital picture e-book was brought to you by

Ourboox.com

Create your own free bookOurboox is the world's simplest free platform for creating, sharing and promoting digital picture e-books.

Join us now and make your books come true.

COMMENTS 0

Leave a Reply