Мої діти by Тетяна Гатеж - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Мої діти

  • Joined Jul 2017
  • Published Books 4

ЗНАЙОМТЕСЬ …

Адреса закладу м.Костянтинівка, вул.Трудова буд.479 Телефон закладу 06272 43474 Електронна поштова скринька [email protected]
Наш сайт: http: //inter1-konst.ucoz.ua/

2
Мої діти by Тетяна Гатеж - Ourboox.com
Мої діти by Тетяна Гатеж - Ourboox.com

6 вересня 2016 року у школі відбулася виставка квіткових композицій, приписана Дню визволення м.Косянтинівки від німецько-фашистських загарбників ..
Всі класи представили різні букети, пано, композиції з осінніх квітів.Пройшла урочиста лінійка.

5
03.10.2016 учні нашої школи побували у міському територіальному центрі,де відзначався День людей похилого віку.Організатори та учні школи-інтернату подарували радість, тепло, доброту, увагу та гарний святковий настрій людям, які потребують до себе особливої уваги… Ведуча концерту висловила гостям слова подяки за мудрість та життєвий досвід, побажала молодому поколінню з повагою ставитись до людей, які прожили нелегке життя. Захід пройшов на позитивній ноті, була створена доброзичлива атмосфера. Завдяки щирому виконанню творчих номерів наших учнів, глядачі поринули в минуле і згадали пісні своєї молодості.

03.10.2016 учні нашої школи побудило у міському територіальному центруі, де відзначався День людей похищенного віку.Організатори та учні школи-інтернату подарували радість, тепло, доброту, увагу та гарний святковий настрій людям, які потребують до себя особливої ​​уваги … Ведущая концертная висловила отели Слова подваки за мудрість та життєвий досвід, побажала молодому поколению людей по старости, людей, живущих нежиже. Захід пройшов на позитивній ноті, була створена доброзичлива атмосфера. Завчаки щирому виконанню творческими номерами наших учнів, глядачі поринули в минуле і згадали пісні своєї молодості.

7
Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Сьогодні, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, ми повинні допомагати своїм воїнам, які захищають нас і нашу Батьківщину. Тому учні нашої школи постійно пам ятають своїх захисників.Напередодні Дня захисника України для них,педагогів та батьків пройшла ціла низка заходів: уроки мужності,усні журнали,спортивні змагання,перегляд документальних фільмів "Аеропорт" та "На передовій"

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Сьогодні, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, ми повинні допомагати своїм воїнам, які захищають нас і нашу Батьківщину. Тому учні нашої школи постійно пам ятають своїх захисників.Напередодні Дня захисника України для них, педагог и батьків пройдя ціла низка заходів:
уроки мужності, усні журнали, спортивні змагання, переглянуть документальних фільмів “Аеропорт” та “На передовій”

9
Мої діти by Тетяна Гатеж - Ourboox.com

18.10.2016року на території 90 батальону 81 бригади пройшло урочисте відкриття сезону 2017 Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» .На початка заходу діти шкіл міста вшанували пам ять загиблих кіборгів, після чого представили сводную, звёздочку з плана проведення гри. Пройшли змагання зі стрільби з арбалетів, де наш ройовий Данил Аненко посів 3 місце.Віськові показали командам майстер-класса з розбірки автоматів і самі учасники команд змогли випробудати свої сили у цій справі.Наприкінці заходу учні подякували військовим За мирне небо и побажали повертатися живими!

11

Сделано на Padlet
12

13
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content