Scratch
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Scratch

  • Joined Dec 2019
  • Published Books 1

Алгоритми і поректи Скретч

Урок 1
Як зробити проект. Знайомство зі Scratch.

З чого починається будь-який проект? Звернись із ідеєю . Ідею, що змішують, покращують, створюють нову. За кроком ідеї є наступний крок – проект проекту . Ми намагаємось, що ми будемо робити, використовуючи різні речі, створюючи алгоритм розробки проектів. Алгоритм – це корисність, після перевірки, що ми маємо певний результат . Тож усі пункти алгоритму вже підтримували, треба перевіряти, чи просто робити, що ми зробили. Тобто, зробіть учасника .

 

2

Як почати працювати з новою програмою програми?

Після секретаря, що дуже багато серйозних програм, вони починають розкриватися , і вже відкриваються інструкції.
То чому ми з вами не з таким самим варіантом? Ви можете вибирати команди з меню, додавати їх на полі коду, створювати нові персоналісти, змінювати в редакції свої костюми, експериментувати, бо Скретч не просто можна зробити   легко, а також використовувати так, щоб програма працювала в будь-якому випадку, і ви я Можу дивитись, чи така вона запропонувала ідею проекту, що потрібно змінити.

3

Сцена

У головному вікні у нас є місце, де було заблоковано підрозділ на підгруппі, “хтось” з будь-якого вибору намагався шукати пізні команди, і   дотримуючись їх, невдалий конструктор на полі для скриптів. Але перед тим, як ми писали писати свої першопрограми, давайте зробімо наші сцену красиві РЕЧІ. Можливо, ми перетворимося на гарнітурну картинку Із цим, що ми пропонуємо самі Підряпині , Вейт Може завантажити свою картинку , як вам подобається, навіть чи намалюйте свій товар .

4

Спрайти

Те саме ми можемо зробити і зі спрайтами. Давайте д одамо ще один спрайт на наш сцену . Є бібліотека , яку ми маємо з кожним м’ячем. До речі, для кожного запису ми повинні повідомити про окремі сценарії , за якими вони мають бути.

5

Керування спрайтами

Спробуємо зробити так, щоб особисті персонажі працювали . Для цього нам потрібне перше запитання та
почнемо писати свої першопрограми. Кожен скрипт відкрив із блоку “коли наткнуто зелений прапорець”Першим кроком знайдемо цей блок у групі Події та перенесені у поле скриптів. Інші кроки підпадають до зниженого блоку треба з групи Керування. Сам так буде починатися будь-яка наша програма в Ckretчі.
Тепер додано в блок “справжній” блок “опубліковано на 10 кроків” , який знаходиться в групі рухів. Тепер ми,
можливо, дозволити наші програми, натиснути на зелений прапорець над сценою, щоб котирувати по-попереджувальному вправі.

А давайте тепер зробімо, щоб м’ячик рухався у протилежному випадку від свого . Повторний перший та інші кроки. Залишився доданий блок “Опублікувати на 10 кроків”, але ми вже відкрили нашу програму, щоб побачити, що потрібно шукати в одному місці. Що ж нам робити? Тоді, щоб домогтися супроти
протилежного біка, ми повинні додати минулі перед цифрами десять.
Тепер інші запитання розглядають у лівій
бік. Це перемога!

6

7
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content