Virtualūs turai by Rimvydas Šarkauskas - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Virtualūs turai

  • Joined Feb 2022
  • Published Books 1

Kas naudoja virtualius turus?

Beveik kiekviena pramonė naudoja virtualius turus. Toliau apžvelgiama, kurios įmonės dažniausiai naudoja virtualius turus:

 

Turizmo pramonė

Turistai natūraliai nori susipažinti su vieta prieš išleidžiant tūkstančius dolerių, rezervuojant atostogas ten. Virtualios ekskursijos daro šį norą realybe, suteikdamos keliautojams aiškų vaizdą į žymias turistų lankomas vietas, vietinius viešbučius ir restoranus. Kai kurios iš daugelio vietų, kurias galima lengvai peržiūrėti internete, yra Šventoji Žemė, turistinės vietos Tailande, Vašingtone, D.C. ir Maču Pikču Peru. Muziejai ir galerijos taip pat siūlo virtualius turus su pasakojimais, paaiškinančiais įvairių artefaktų ir parodų reikšmę ir svarbą.

 

Salonai ir parduotuvės

Virtuali ekskursija gali leisti įmonėms, turinčioms salonus, eksponuoti produktus 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Panoraminis salono vaizdas yra daug geresnis nei net aukštos kokybės nuotraukų rinkinys, nes tai leidžia potencialiems klientams priartinti tam tikrus produktus, kurie patraukia jų susidomėjimą.

 

Švietimo įstaigos

Privačios mokyklos ir universitetai konkuruoja tarpusavyje dėl geriausių studentų, todėl nenuostabu, kad daugelis naudotų virtualų turą, kad parodytų universitetą, klases ir kitas patalpas. Nors turtingi tėvai galėtų lengvai sau leisti aplankyti bet kurią mokyklą ar universitetą, tokie asmenys paprastai yra labai užsiėmę žmonės, kurie natūraliai norėtų patikrinti mokyklas ar universitetus internete, o ne asmeniškai aplankyti universitetus. Kai kurios prestižinės švietimo įstaigos, siūlančios virtualius turus, yra Harvardas, Santa Barbaros UC ir Stanfordas.

Nekilnojamojo turto agentūros

Nekilnojamojo turto agentai nustatė, kad virtualios ekskursijos gali padėti potencialiems pirkėjams susipažinti su namu prieš asmeniškai apsilankius. Virtualaus turo pagalba pirkėjas gali pamatyti, ar namas jam tinka; tai taupo agento laiką ir vargą pasiūlyti asmens ekskursiją po namus asmeniui, kuris neketina pirkti. Statybos įmonės, kurios stato pasirinktinius namus, taip pat pasinaudojo virtualiais turais, siūlydamos potencialiems klientams 360 ° vaizdą apie įvairius namų planus, kad namų pirkėjai galėtų pamatyti bet kurio namų plano privalumus ir trūkumus.

Kaip virtualūs turai gali padidinti srautą ir pardavimus?

Yra keletas būdų, kaip virtualūs turai gali padidinti internetinį srautą ir pardavimus beveik bet kuriai įmonei, kuri siūlo vaizdinius produktus ar paslaugas.

 

Vietinio SEO tobulinimas

Visų pirma, virtualus turai pagerina vietinį SEO srautą. Šis padidėjimas yra gyvybiškai svarbus tiems, kurie ieško vietos verslo tam tikroje srityje. Paprastai rimti klientai jau žino, kad nori pirkti ir ieško tinkamos įmonės. Virtualus turas yra ypač naudingas didinant išmaniųjų telefonų naudotojų nuomones, nes tokie asmenys paprastai naudoja “Google” žemėlapius, kad surastų netoliese esančias vietas, o tada spustelėtų vietas su virtualiu turu, kad nuspręstų, kurią vietą aplankyti.

Socialinės žiniasklaidos buvimo skatinimas

Be to, virtualūs turai leidžia klientams lengvai pasakyti kitiems apie jūsų verslą. Virtualūs turai, paskelbti “YouTube”, gali būti automatiškai išvardytos pirmame paieškos rezultatų puslapyje, jei bendrovė vaizdo įrašui pažymėti naudoja tinkamus raktinius žodžius. Be to, 360 turai sukuria puikų socialinės žiniasklaidos turinį, kurį galima lengvai patikti ir dalintis, taip suteikiant įmonei nemokamą, bet neįkainojamą reklamą. Jūs netgi galite pasiūlyti daugiau nei vieną virtualų turą, jei turite didelę parduotuvę, turite daugiau nei vieną saloną arba ką tik atidarėte naują savo verslo filialą.

Virtualus turas yra galingas įrankis bet kokio verslo, norint pagerinti svetainės srautą ir pardavimus. Vienkartinė investicija į tai, kad profesionalus fotografas sukurtų virtualų turą, beveik neabejotinai atsipirks ilgainiui, nes turas pritraukia nuolatinį svetainės lankytojų ir klientų srautą. Nors kai kurios pramonės šakos natūraliai naudoja virtualius turus daugiau nei kitos, beveik bet kuri įmonė gali pasinaudoti virtualiu turu ir viskuo, ką jis gali pasiūlyti.

 

2
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content