המדריך לשימוש יעיל במי פה by Mel Rosenberg - מל רוזנברג - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

המדריך לשימוש יעיל במי פה

After fruitful careers as a scientist and inventor I've gone back to what I love most - writing children's books Read More
  • Joined Oct 2013
  • Published Books 1552

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

כתב: מל רוזנברג

תרגום לעברית: מיקי פלד

3

היי, שמי ד”ר מל רוזנברג ובמשך 25 השנים האחרונות חקרתי את תחום ריחות הפה, בניסיון להבין את הגורמים להיווצרות ריח רע וכיצד אפשר לטפל בו. רבים פונים אלי בשאלה האם מי פה הם יעילים לצורך העניין.

 

4

ובכן, תשובתי היא שמי פה הם מוצר מאוד מועיל – אם עושים בו שימוש נכון. הזמן הנכון ביותר לשטוף את הפה במי פה הוא לפני השינה. זאת מפני שבמהלך הלילה הגוף כמעט ואינו מייצר רוק, הפה מתייבש ונוצרת קרקע פורייה להתפתחות חיידקים. זוהי הסיבה להבל הפה הנוראי שאתו אנו מתעוררים בבוקר. שטיפת הפה בנוזל אנטי-בקטריאלי איכותי הינה יעילה ביותר למניעת ריחות פה.

5

חשוב לציין כי לא די בשטיפת הפה, השיניים והחניכיים, לריענון הנשימה. זה מועיל, אך אינו העיקר. העיקר הוא הגרגור. זאת משום שרוב חיידקי הפה הגורמים לריח הרע מתיישבים דווקא בחלק האחורי של הלשון, שם מצטברים נוזלי האף ושאריות המזון מהלילה, ומתפתח ריח רע.

 

6

מה שעליכם לעשות הוא למלא חצי פקק בנוזל אנטי-בקטריאלי לשטיפת הפה, לשטוף את חלל הפה ולאחר מכן לגרגר למשך כחצי דקה. אחר כך לירוק, וללכת לישון.

אין זה מומלץ להשתמש במי פה מיד לאחר צחצוח השיניים. חשוב להמתין מעט, וזאת מפני שמשחת השיניים מכילה כימיקלים שמפריעים לפעילות החומר האנטי בקטריאלי שבמי הפה.

7

בהיותי מדען וממציא שאחת מהמצאותיו הן מי פה, אמליץ לכם על מי פה דו-שכבתיים (שכבת שמן ותמיסה מימית), הנמכרים באריזות שונות במדינות השונות. היתרון של מוצר זה הוא שהוא אינו מכיל אלכוהול, אינו חריף וניתן לגרגר כמה זמן שרוצים.

 

8

פעולת ניעור הבקבוק למעשה מפעילה את טיפות השמן שבשכבה העליונה, ומאפשרת לחומר לבצע את פעולת הסרת רובד החיידקים. למען האמת ניתן ממש לראות את החיידקים שהסרנו זה עתה בנוזל שירקנו אל הכיור.

אלה הם מי הפה הראשונים בעולם (ככל שידוע לי) שממש מאפשרים לכם לראות את הפעילות שלהם בזמן אמת. זכרו: חצי פקק, שטיפה וגרגור לפני השינה.

 

 

9

שיהיו לכם חלומות נעימים וריחות רעננים.

10

11

Thank you for reading my book! If you enjoyed it, you might also want to read

 

“How to Use a Tongue Cleaner”

http://www.ourboox.com/books/how-to-use-a-tongue-cleaner-2/

 

Read more about me and see ALL my books on Ourboox (warning: I have many)

http://www.ourboox.com/community/drmel/profile/edit/group/1/

 

Or even better, create a book of your own!!!

12
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Skip to content