Котики

by Olenka

This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Котики

  • Joined Apr 2023
  • Published Books 2
Домашні улюбленці

Вуса, лапи, хвіст: дотепні історії про котів

 

Складно знайти більш харизматичних, оповитих таємничими міфами та легендами істот, аніж коти. З прадавніх часів вони є нашими друзями у житті – радо розділяють наші радість та смуток, а особливо сніданок, обід та вечерю. Зверніть увагу – ми кажемо саме «друзями», а не «слугами» чи «помічниками», бо коти самі вирішують, чи дарувати людям свою любов та повагу як символ вдячності за добро, чи, можливо, гнів та «пахучі» сюрпризи на подушках тим, хто не ставиться до них належним чином.

Ерін Гантер та інші автори про котів

Щоб краще зрозуміти цих загадково-пухнастих впертюхів, Книгарня Є підготувала для вас добірку чудових книжечок, сповнених муркотіння, нявчання та вишуканої естетики пухнастих хвостів.

Розкажу тобi мамо що роблять коти.jpgКниги про котів для дітей — це не лише книжки, а ще й віммельбухи. Найменші книголюби разом з батьками будуть у захваті від кумедного віммельбуху «Розкажу тобі, мамо, що роблять коти», який створили Ніколя Кухарська та Йоанна Вайс. «Ніколи не буває забагато котів!» – таке гасло цієї книжки. От жила собі звичайна сім’я з одним котом і що? Хіба так цікаво? Як же нудно, коли всюди панує порядок: посуд цілий, шпалери гладенькі, ящики стоять порожніми в комірчині, а самотні сосиски лежать без діла в холодильнику! Інша справа, коли муркотунів двоє – це ж і погасати будинком можна й поцупити ласий шматочок стейку і вусатих друзів більше привести в гості, а наскільки легше показувати, де зимують раки ветеринарові, який взагалі знахабнів зі своїм термометром! Разом з авторкою можна спостерігати за пригодами чотирилапих і при цьому тренувати свою увагу, розуміння емоцій та ситуацій соціальної взаємодії, що не абияк корисно для наймолодших членів родини. Тому обов’язково рекомендуємо всім цю барвисту котопедію!

3
Котики by Olenka - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content