У світі спорту by Daria Goloshchuk - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

У світі спорту

Привіт, я Даша! Студентка Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка! Спеціальність: дошкільна освіта!
  • Joined Oct 2017
  • Published Books 1

Всі знають про те, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих,а і для дітей.

Дехто може сказати, що займатися спортом дитині зовсім не потрібно, адже діти ведуть дуже активний спосіб життя: бігають, стрибають.

Але «правильний» спорт дозволить уникнути травм, які дитина може отримати в процесі неорганізованих ігор.

І, взагалі, заняття спортом мають безліч корисних і приємних причин.

Так у чому ж полягає користь спорту для дітей? Вся справа в тому, що всі звички і переваги, а також основи способу життя і погляди на навколишній світ формуються з ранніх років. Так от, заняття спортом в дитинстві сприяють тому, що і в майбутньому дитина буде любити рухатися, вести активний спосіб життя. А це означає, що і в дорослому житті буде активною і цілеспрямованою людиною і завжди буде йти до мети і домагатися її. Цьому і вчить дітей спорт. Також Ваша дитина стане більш терплячою і стриманішою, навчиться себе контролювати, стане уважною і дисциплінованою,а ще виховаються вольові якості, а це також дуже важливо.

2
У світі спорту by Daria Goloshchuk - Ourboox.com

Спорт дуже корисний для здоров’я. Так, різні види спорту впливають на різні системи організму. Але, так чи інакше, зміцнюються різні групи м’язів, а також суглоби і кістки. Укріплюється серцево-судинна система. Тренується серце, воно починає працювати краще, постачаючи кров у весь організм. Зростає навантаження на легені, що дозволяє збільшити їх обсяг, а це означає, що всі органи і тканини будуть забезпечені киснем. Крім того, підвищується імунітет і витривалість організму, зміцнюється здоров’я і дитина буде рідше хворіти. Поліпшується координація, развиваються швидкість і точність реакцій, спритність, окомір. Також поліпшується постава, підвищується працездатність і витривалість.
Спорт загальнооздорове діє на весь організм. Поліпшується фізичний та психологічний стан Вашої дитини.
Також, разом з любов’ю до спорту дитина придбає і деякі якості та навички, які знадобляться йому в житті. Командні види спорту дозволять навчитися дитині взаємодіяти з іншими людьми.

 

Окрім цього, спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини і не дозволить їй байдикувати.

4
У світі спорту by Daria Goloshchuk - Ourboox.com

6

Наші діти сьогодні настільки рухливі і невгамовні, що багато батьків часто замислюються над тим, куди б їх нескінченну енергію направити, щоб використовувати її в мирних цілях. Вихід один — звичайно в спорт! На щастя види спорту для дітей сьогодні настільки різноманітні, що зробити це не складає ніяких труднощів — у будь-якій школі є величезна кількість самих різноманітних спортивних секцій, а про будинки додаткового освіти і вже тим більше про приватні клуби мови взагалі не йде. Віддавши дитину в спортивний гурток, ви не тільки зберігаєте його бадьорість духу і тіла, але і вчіть його самоконтролю, дисципліни і, звичайно, робите його організм більш міцним і здоровим. Адже за статистикою, діти, які активно займаються спортом, менше хворіють, рідше страждають серцево — судинними захворюваннями, які не мають зайвої ваги і проблем з хребтом. Такі діти більш активні, товариські і завжди налаштовані на позитив. Вони зайняті справою, відмінно ладнають в колективі і рідше стикаються з проблемами міжособистісного характеру.

7

8

9

10 причин для спортивного дозвілля ваших дітей

1. Займаючись спортом ваша дитина може стати прикладом для інших дітей.

2. Спорт покращує емоційний стан дитини.

3. Спорт робить дітей впевненішими в собі.

4. Спорт є корисним для здорового і міцного сну в дітей.

5. Спорт зробить ваших дітей більш організованими і дисциплінованими.

6. Спорт є корисним для зору дитини.

7. Спорт покращує імунітет дитини.

8. Спорт підтримує і стимулює роботу серця.

9. Спорт допомагає вивести з організму токсини.

10. Спорт підтримує і вдосконалює упорно-рухову систему і вестибулярний апарат дитини.

10

Як Чорнобурчик у футбол грав

Сонечко на згадку– Сьогодні футбольний матч, – сказав щеня Тявко. – Граємо проти команди Братів-Кроликів. Ти, Чорнобурчику, найспритніший. Тобі, значить, бути нашим воротарем!

Кіт Чорнобурчик від такої похвали навіть завиляв хвостом і каже:

– Гаразд. Я жодного гола не пропущу. Не хвилюйтеся!

– От і добре, – зрадів щеня. – В нападники, крім себе, я ставлю теля Рогалика і козеня Мармеладика. Каченя Крячик і курча Ф’ю залишаться в захисті.

– Зрозуміло! – відповіли всі хором.

– Люблю Ф’ютбол! – додав курча.

Рівно о дванадцятій приїхали на автобусі Брати Кролики. Суддя півень Кукурікс подав голос – і команди вибігли на галявину. Воротарі наділи рукавички і застрибали біля своїх воріт.

 

 

11

Сонечко на згадку

Звичайно, багато вболівальників зібралося. Квочка Соня з цілим виводком курчат з’явилася. Мурка привела знайоме стадо. Не обійшлося і без родичів цуценя Тявка.

Вболівальники Кроликів двома вантажівками приїхали.

І ось настала урочиста хвилина: капітан Тявко і капітан Братів-Кроликів Кочерижко потиснули один одному лапи – і почалася гра. М’ячик стрибав від одного гравця до іншого, але рахунок залишався нічийним.

Невідомо, як закінчився б перший тайм, якби не з’явився раптом один непередбачений вболівальник – мишеня Крихітко, від одного імені якого у кота Чорнобурчика загорялися очі і вигиналася спина. Крихітко частенько жартував над котом і тікав у свою нірку прямо з-під його носа. Чорнобурчику не залишалося нічого іншого, як чекати наступного зручного випадку.

 

 

12

Сонечко на згадку

І в той самий момент, коли Брати Кролики почали атаку, Чорнобурчик і побачив мишеня Крихітка. Він скосив на нього очі, заворушив вусами і забув про те, що стоїть на воротах.

Ось тут і було забито першого гола. Брати-Зайчики стрибали від радощів, обіймаючи один одного.

Суддя Кукурікс прокричав своє знамените “кукуріку” – і команди пішли на перерву. Щеня Тявко підійшов до Чорнобурчика і спитав:

– В чому справа? Що сталося? М’яч, який ти проґавив, зміг би взяти навіть курча Ф’ють!

Чорнобурчик мовчав, опустивши голову. І тоді всі загомоніли, а каченя Крячик сказав:

 

 

13

Сонечко на згадку

– Я знаю, чому Чорнобурчик пропустив гол…

– Чому? – запитав Тявко.

– Він стежив не за м’ячем, а за мишеням…

– Кр-р-р-ихітко? – загарчав собака. – Так це він вивів зі стр-р-рою нашого кращого гр-р-равця? Його треба негайно пр-р-рогнати!

І щеня побіг шукати мишеня. Але Крихітко не став чекати, щоб його спочатку зловили, а потім прогнали. Він сам втік.

А в другому таймі з подачі козеня Мармеладика гол у ворота Братів-Кроликів забив щеня Тявко.

Дуже раділи футболісти, що гра закінчилася внічию. А вболівальникам це чомусь не сподобалося.

– Таке діло ні-куд-ку-ди не годиться! – проквохтала квочка Соня.

– Перемога не дісталася ніком-м-му! – голосно замукали всі корови на чолі з Муркою.

– Нічого, – заспокоїв своїх вболівальників щеня Тявко. – Наступного разу ми обов’язково переможемо!

14

Сонечко на згадку

15
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content