הצלחה בשיווק שותפים by tzuriel - Ourboox.com
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

הצלחה בשיווק שותפים

  • Joined Jan 2020
  • Published Books 1
tzurielhorev@gmail.com :עורך הספר

: הצהרת אחריות

 

ספר אלקטרוני זה נכתב למטרות מידע בלבד. נעשה כל מאמץ להפוך את הספר

האלקטרונים הזה למושלם ומדויק ככל האפשר. עם זאת, יתכנו טעויות בטיפוגרפיה או בתוכן. כמו כן, ספר אלקטרוני זה מספק מידע רק עד למועד הפרסום. לכן ספר

אלקטרוני זה צריך לשמש כמדריך – ולא כמקור האולטימטיבי.

 

 

מטרת ספר אלקטרוני זה לחנך. המחבר והמפרסם להוסיף מתחייבים כי המידע הכלול

בספר אלקטרוני זה מלא לחלוטין ולא יהיו אחראים לכל שגיאה או מחדל.
לסופר והמפרסם לא תהיה אחריות ואחריות לעשות אדם או גורם כלשהו ביחס לאובדן או נזק שנגרם או הנטן שנגרם במישרין או בקיפין על ידי ספר אלקטרוני זה.

3

מבוא עמוד: 4
פרק 1: מדוע השיווק המסייע הוא הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף למתחילים 7 איך
להקל על עבודות השיווק עמוד: 10
פרק 2: איך למצוא ולמכור מוצרים מסייעים עמוד: 13
16 מכירת מוצרים ושירותים פיסיים עמוד:
אפשרויות שונות למכירת מוצרים פיזיים עמוד: 19
שירותי מכירת עמוד: 20
פרק 3: כיצד לבחור תמצית מוצרים בצורה חכמה עמוד: 21
מה לא למכור עמוד: 23
אסטרטגיות אלטרנטיביות עמוד 24
בחירת מוצרים פיסיים עמוד: 26
פרק 4: בניית קהל ושיווק המוצרים עמוד: 27
כיצד ליצור מותג שמוכר עמוד: 29
הצבת הקישור שלך עמוד: 32
יצירתדף מכירות עמוד: 33
בניית חנות עמוד: 36
דרכים נוספים למכירה עמוד: 37
פרסום PPC ושווק אחרים עמוד: 39
מכירה ישירה באמצעות פייסבוק וסרטים אחרים עמוד: 41
פרק 5: כלים ואסטרטגיות מודרניות עוצמתיות עמוד: 42
כלים סדירים לביצוע שיווק נפרד לרמה הבאה עמוד: 44
כלים נוספים עמוד: 45
מסקנה עמוד: 48

4
מבוא

שיווק שותפים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר עבור כל אחד להרוויח כסף באופן מקוון. זוהי שיטה מהירה ופאסיבית להרוויח מזומנים הננים להרחבה וקל להתקנה לא נדרשת שום מיומנות טכנית, ואם בחרו במוצרים הנכונים ותתחברו לשוק המתאים, להפיץ לעמוד ולהרוויח מאותו אפילו אלפי דולרים תוך זמן קצר.
אבל בואו ונגבה לרגע. ראשית: מה בדיוק הוא שיווק סניפים? איך זה עובד? ומה

הופך אותו ליעיל בה הרבה מאסטרטגיות אחרות להרוויח כסף עבור יזמי אינטרנט

 

בעיקרו של דבר, שיווק שותפים פירושו מכירת מוצר שאינו שלך תמורת עמלה. אחר כך אתה מקבל להרוויח כסף עבור כל מכירה שתבצע, כלומר כל שעליך לעשות הוא לחבר את המוצר הזה לקהל שיעריך אותו.

 

כשאתה מוכר מוצרים שותפים כמו ספרים אלקטרוניים, לרוב תגלה שאתה צריך לשמור על 70% או יותר מהרווח! בחרו במוצר המתאים, ותוכלו להרוויח באותה

מידה כסף כמו מישהו שבנה מוצר בעצמם

 

כשאתה מוכר מוצרים שותפים כמו ספרים אלקטרוניים, לרוב תגלה שאתה צריך

לשמור על 70% או יותר מהרווח! בחרו במוצר המתאים, ותוכלו להרוויח באותה

מידה כסף כמו מישהו שבנה מוצר בעצמם

 

6

בספר זה ללמוד ללמוד את ההסדרות של שיווק שותפים, וגם איך להתחיל לעשות וביעילות על מנת להתחיל להרוויח כסף. עם בחירת המוצר חכמה, קהל מוערך, וקצת מזל טוב, זה יכול לשנות את חייכם באמת.

עבור אלה שכבר מוכרים מוצרים מסונפים, ספר זה אמור לשמש כדי להספיק לך את הכישורים והעצות הנוספים שאתה צריך בכדי באמת לקחת את העסק שלך לשלב הבא. זה כולל את הכלים המשמשים מותגים מובילים בכדי למכור פריטי כרטיסים ענקיים כמו קורסים של MBA ומחשבים ניידים של 5,000 דולר +.

 

   בפרק הבא אנחנו נדבר על מדוע שיווק שותפים הוא הדרך הטובה ביותר להרוויח

כסף למתחילים

7
פרק ראשון

פרק 1

?מדוע שיווק שותפים הוא הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף למתחילים

שיווק שותפים הוא מושג המתחמק מאנשים רבים. איך אתה יכול להרוויח כסף ממכירת דברים שלא עשית?

?איך להרוויח כסף באינטרנט באמת יכול להיות כל כך פשוט

 

הדרך הפשוטה ביותר להסביר זאת היא שמדובר בעיקר במכירות. אתה פועל כמוכר ומרוויח עמלה בכל מכירות שתבצע. בצורה כזו אתה בדיוק כמו אנשי מכירות מדלת

לדלת שמגיעים למכור לך פס רחב

 

ההבדל הוא שאתה לא הולך מדלת לדלת. האינטרנט הוא הדלת שלך וזו דלת שמעניקה לך גישה לכל מי שעל פני כדור הארץ. מיד זה נותן לך יתרון עצום – ובעיקר כשאתה לומד איך אתה יכול לגרום למבקרים להגיע אליך.

9

ההבדל הנוסף כאן הוא שתכנית העמלות הולכת להיות שונה מאוד. אנשי מכירות רגילים יקבלו בדרך כלל קיצוץ קטן מכל מה שהם מוכרים: אולי 5-10%. כאמור, ההבדל בשיווק סניפים הוא שאתה מתכוון להשיג 70-80% מהתמורה. זה נכון: לעיתים קרובות כמשווק שותפים אתה באמת מרוויח יותר מיוצר המוצר!

 

זה מה שהופך את השיווק של השותפים למושך כל כך : מכיוון שזה אומר שאתה יכול להתחיל להרוויח ממש כאילו מכרת מוצר משלך, אך בלי שתצטרך להשקיע הרבה כסף כדי ליצור משהו מאפס

מה שכן, מכיוון שתמכור מוצר שכבר נמצא שם, אתה יכול לבחור משהו שכבר מוכר במספרים גדולים. כשאתה יוצר מוצר משלך למכירה, תמיד יש סיכון קטן שתבנה משהו שאיש לא רוצה. כשאתה פשוט משווק משהו פופולרי מאוד, זה הופך להיות הרבה פחות סביר!

יתרון עצום נוסף של שיווק שותפים הוא עד כמה ניתן להרחבה. אם אתה יוצר דף אינטרנט יחיד שמוכר את היתרונות של מוצר סניף, אתה יכול להתחיל להרוויח ממנו תוך שעות. אם כן במקרה זה, מה יעצור ממך ליצור דף נוסף למכירת מוצר אחר? ועוד דף למכירת מוצר

10

?איך שיווק שותפים עובד

אז בואו נעשה קצת יותר טכני, נכון? כיצד עובד במדוייק שיווק שותפים ומדוע יוצר ? בלל ישמח למסור כל כך הרבה מרווחי עצמו

ראשית, נשקול את סוג התוכן שאתה עומד למכור.
עבור משווקים רבים, מוצרים מסונפים הם מוצרים דיגיטליים. יש עוד המון אפשרויות, שנחקור בספר זה בהמשך. אבל לעת עתה, בזה נתמקד. זה אומר דברים כמו ספרים אלקטרוניים, כמו קורסים מקוונים וכדומה מצגות.

 

מוצרים דיגיטליים הם מיד בחירה טובה למכירה מקוונת מכיוון שיש להם  תקורה ולא ‘COG’ (זהו מונח עסקי שמשמעותו ‘עלות של מוצרים שנמכרו’. זה אומר שהיוצר לא צריך לשלם כלל עבור כל אחד מהם מכירה והם במקום זאת יכולים פשוט להרוויח ולשתף את הרווח הזה. זה אומר שהם מעולם לא היו צריכים להשקיע סכומי כסף גדולים מראש והם גם לא צריכים להתמודד עם המסירה

אז היוצר ככל הנראה עשה את המוצר הדיגיטלי הזה בעצמם באמצעות Word או מצלמה, או שאולי הם למיקור חוץ את היצירה למישהו אחר. כך או כך, הם יבנו ספר אלקטרוני זה או קורס בכוונה למכור אותו ברווח..

11

אז כנראה שהיוצר החל למכור את המוצר האמור מאתר האינטרנט שלו או מדף אקראי באינטרנט. הם משתמשיםו להעביר תנועה רבה ככל האפשר לאתר שלהם בכדי לעודד אנשים לקנות מהם שיהיה להם זרם הכנסה פסיבי משלהם.

 

אבל יש כל כך הרבה קידום שאדם אחד יכול לעשות ובסופו של דבר דבר ההאר שלו עלולה להתייבש. זה הזמן בו יוצר עשוי להתחיל לחפש שותפים לעבוד איתם כדי לעזור להם לקדם את המוצרים שלהם.

 

כך בעל מוצר מוכן להציע לסניפים כמונו 70% ומעלה מכיוון שהם רוצים לתמרץ אותנו למכור את המוצרים שלהם. הם גם רוצים לעודד אותנו למכור את המוצרים

שלהם ולא את המוצרים שהיוצרים האחרים מציעים תוכניות שותפים.

בעוד שהיוצר עכשיו יעשה רק 30% ממכירותיו, זה עדיין 30% יותר ממה שהיה עושה במכירות האלה אחרת – מכיוון שהם לא היו קיימים

 

אם המוכר יכול למשוך אלפי אנשים לספרים שלהם עם שורה של משווקים מקוונים, הם ירוויחו רווחים ענקיים והרבה יותר ממה שהם יכולים לבד.

12

בקיצור, זה מצב לנצח / לנצח. היוצר משיג אלפי מכירות נוספות כך שהוא מעודד את המשך העבודה לעבוד איתם ולשותפים אליהם להגיע למכור מוצר כאילו היה שלהם ולשמור על מרבית הרווחים! הם יכולים להרוויח כסף באותה המאה שהם היו עושים מהספר האלקטרוני או מהקורס שלהם, אבל מבלי שהם צריכים לפתח אחד ולקחת את ההימור העצום הזה.

 

באופן ספציפי, אופן פעולתו של תהליך זה הוא משתמש ב’קישורי סניפים ‘, אשר בתורם עובדים באמצעות קובצי קוקי.

כשאתה מוצא מוצר סניף שאתה רוצה לקדם, תקבל קישור לשותפים וזה מה שאתה צריך לפרסם בדף המכונות שלך ובפוסטים בבלוג שלך.

 

כאשר קונה לוחץ על קישור השותף שלך, הם יופנו תחילה לדף אחר באינטרנט. כאן, עוגיה תאוחסן במחשב שלהם שתזהה אותם כמגיעים ממך. עכשיו, כאשר הם קונים משהו מאותה חנות, הם יירשמו כ’אחד משלך ‘והעמלה תתווסף לסכום שלך כדי שתוכל למשוך תוך מסוים בזמן .0

 

בשבילך זה פשוט: קדם את המוצר וספק את הקישור. זה כל מה שיש בזה!

13
הצלחה בשיווק שותפים by tzuriel - Ourboox.com

פרק 2: כיצד למצוא ולמכור מוצרים שותפים

 

 

אוקיי, זה די דיבור היפותטי … איך אתה באמת מתחיל להיות משווק שותפים?

 

 

 

ובכן, תחילה תצטרך מוצר. כדי להשיג זאת, אתה צריך לעבור לאתר אינטרנט כמו Clickbank או Commission Commission. אחד טוב אחר הוא JVZoo.

 

 

כאן תוכל לראות מבחר גדול של מוצרים שונים שיש להם תוכניות שותפים. פשוט גלול דרך וחפש את המוצרים שאתה מעוניין בהם. תגלה שאתה יכול לראות קצת מידע לגבי המוצרים השונים, אז נסה לחפש

15

דברים שנמכרים במחיר הגון ומציעים עמלה טובה

 

אתרים מסוימים יאפשרו לכם לראות מספר גדול של מכירות, ובמקרה כזה אתם כמובן רוצים לחפש את הפריטים שנמכרים היטב.

 

לאחר שזיהית את המוצר שתרצה לקדם, עליך ליצור קשר עם הבעלים. אם אתה מצליח, הם יספקו לך את הקישור שלך ותוכל חופשי להשתמש בזה כפי שתבחר.

 

דבר נוסף שכדאי לזכור כאן הוא שמוצרי סניפים רבים יכללו חומרי שיווק יחד איתם. זכור: אם אתה מצליח, פירוש הדבר שהמוצר מצליח. יש להם כל סיבה לרצות לראות אתכם מצליחים וככאלה, הם יספקו דברים כמו מיילים, דף מכירות, מודעות באנר וחומרים אחרים במקרים רבים.

אם אתה מישהו חדש לחלוטין בעולם השיווק, אני ממליץ לך לבחור מוצר שמציע בונוסים מסוג זה. בדרך זו תוכלו לקום ולהפעל כמעט מייד על ידי העתקה והדבקה של החומרים שיש לכם.

 

16

אז אתה אמור לראות את עצמך מוכר באותם מספרים: זה אותו מוצר ואותו משחק שיווקי … אז אין שום סיבה שהוא לא אמור לעבוד באותה מידה.

כמו שאמרתי קודם: זהו פשוטו כמשמעו מודל עסקי ‘העתק והדבק’. למישהו אחר כבר יש את המוצר שמוכר היטב עם מערכת מוגדרת, כל מה שאתה עושה זה להעתיק את אותה המערכת, אך לוודא שחשבון הבנק שלך הוא זה שיקבל את ההכנסה.

מכירת מוצרים ושירותים פיזיים

אמנם מכירת ספרים אלקטרוניים באמצעות פלטפורמות כמו JVZoo היא דרך מצוינת להבטיח שתוכלו לשמור על הרווח המרבי, אך יש לה גם את המגבלות שלה. למרות מה שיכולים לומר לכם כמה משווקים אחרים, המוצר המקוון הפופולרי ביותר הוא עדיין מהזן הפיזי.

וזה הגיוני אם אתה באמת חושב על זה. כמה אנשים אתה מכיר שקונים מוצרים פיזיים? פחות או יותר כולם צודקים? אבל כמה אנשים אתה מכיר מי יקנה ספר אלקטרוני? סבתא שלך אולי לא (אלא אם כן זה דרך קינדל) מכיוון שהיא לא יודעת להשתמש בקובץ PDF. באופן דומה, חבר שלך שלא אוהב לקרוא, כנראה גם לא!

17

וזה בעצם משאיר אותך עם פחות גודל שוק קטן בהרבה.

 

אז איך נוכל למכור מוצרים פיזיים כמשווק שותפים? האפשרות הפופולרית ביותר היא להפוך לחברת אמזון.

תוכנית השותפים של אמזון היא הגרסה שלהם לתוכנית שותפים והיא אופציה מפתה מאוד עבור משווקים רבים.

אם אתה מחפש מידע על שיווק שותפים, סביר להניח שתגלה שהרוב המכריע של זה מתמקד במכירת מוצרים דיגיטליים כמו JVZoo, ClickBank ו- Commission Junction.

 

באמזון הדברים שונים. אמזון כבר מחלקת את הרווחים עם היצרן, הם צריכים לשלם עבור אחסון, משלוח ודמי משלוח ובאופן כללי הם לא יכולים להרשות לעצמם להציע לך יותר מ -4% או אולי 8% בדחיפה.

משמעות הדבר שתצטרך למכור הרבה יותר פריטים במחירים הרבה יותר גבוהים כדי להפוך רווח נאות.

אבל האם זה אומר שעליכם לשלול את אמזון אסוציאטס? בכלל לא.

18

בתור התחלה, מכירת מוצרים פיזיים היא לרוב רווחית בהרבה ממכירת מוצרים דיגיטליים. חשבו על זה: האם יש סיכוי גבוה יותר שתוציאו הרבה כסף על משהו שתוכלו להחזיק בידכם ולהראות לחברים, או משהו שעליכם לקרוא על מסך מחשב

 

מוטב, אמזון היא מותג מוכר וחברה שאנשים סומכים עליה. המשמעות היא שיש סיכוי גבוה הרבה יותר לקנות מהם – והם יכולים לקנות בלחיצה אחת!

 

לאמזון יש סדרה עצומה של מוצרים שתוכלו למכור וזה אומר שיהיה משהו רלוונטי כמעט עם כל מאמר.

 

ולבסוף, אם מישהו לוחץ על כתובת האתר שלך אבל בסופו של דבר קונה משהו אחר מאמזון … אתה עדיין מקבל תשלום! זה עשוי לגרום להרבה רווחים אם מישהו – למשל, היה קונה מחשב חדש והיית מקבל 8% מזה. גם אם לא היית מקדם את המוצר ישירות, כל עוד שלחת את הקונה לאמזון מלכתחילה, היית מרוויח את העמלה הזו.

אז, הדבר הכי טוב לעשות? השתמש בשני סוגים של שיווק שותפים! אבל פשוט אל תשאיר את אמזון מהמשוואה או שתפסיד!

19

בפרקים עתידיים תגלו כיצד לקדם את מוצרי אמזון מעט אחרת, בכדי להפיק מהם את המרב

 

(הערה: מגבלה אחת של חברות אמזון היא שאתה לא יכול להרוויח כסף אם אתה לא גר באותה מדינה. במילים אחרות, אם אתה מבוסס בבריטניה, תצטרך לשלוח את הלקוחות שלך לאמזון בריטניה . אתה עדיין יכול לבצע מכירות דרך Amazon.com, אך תוכל רק לאסוף שוברים בתמורה.)

אפשרויות אחרות למכירת מוצרים פיזיים

אמזון היא כמובן לא הכל וכל מה שקשור למכירת מוצרים פיזיים. יש אינספור חנויות פיזיות שם, כמו גם יצרנים רבים אשר יציעו תוכניות שותפים ישירות למשווקים.

 

אתה עשוי לגלות שאם אתה לוקח זמן לחפש מוצרים אחרים, אתה יכול למצוא משהו שהוא הרבה יותר רלוונטי לנושא האתר שלך (ובכך סביר יותר למכור).

 

אתה עשוי לגלות שאם אתה לוקח זמן לחפש מוצרים אחרים, אתה יכול למצוא משהו שהוא הרבה יותר רלוונטי לנושא האתר שלך (ובכך סביר יותר למכור).

20

אפשרות נוספת היא להפנות יצרן או מוכר שאינם מציעים תוכנית שותפים … ואז לשאול אותם אם הם ישקלו ליצור עבורך אחת. אם תצליחו לעשות זאת בהצלחה, תוכלו לפגוע בעסקה בלעדית ועלולים לקבל גם עמלה גדולה.

 

כמובן שכדי שזה יעבוד, אתה צריך להיות מסוגל להדגים שיש לך את ההישג וההשפעה לגרום לזה להיות שווה את הזמן שלהם

 

!מכירת שירותים

 

אפשרות נוספת היא לנסות למכור שירות או SAS (תוכנה כשירות). אפשרות זו היא פוטנציאלית הרווחית ביותר!

הסיבה לכך היא ששירותים רבים יציעו לכם עמלה חוזרת. נניח שאתה מצליח לגרום למישהו להירשם לאתר הימורים. חלק מאתרי ההימורים יציעו עמלה על כל הרווחים של אותו לקוח במהלך חייהם עם המותג!

21

כמובן, זה עשוי להתחיל ככמות קטנה של עמלה. אך לאחר מכן הוא יכול להוסיף כמות גדולה של זמן. בעוד כמה שנים יתכן שיהיו לך מאות ואפילו אלפי המרות, אשר אז ירוויחו לך הכנסות חוזרות גם אם האתר שלך ייסגר!

 

 

 

פרק 3: כיצד לבחור מוצרים מסונפים בחוכמה

אמנם שיווק שותפים הוא דרך פשוטה ויעילה להפליא להרוויח כסף באופן מקוון, אך הוא אינו אטום לחלוטין. כלומר, אם בחרתם במוצר הלא נכון, או משווקים אותו בצורה לא נכונה

22
הצלחה בשיווק שותפים by tzuriel - Ourboox.com

בדרך, יתכן שלא תראה את סוג ההצלחה המיידית אליו קיווית.

 

הרבה מההצלחה שלך אז תרכיב על היכולת שלך לבחור את המוצר הנכון. הנה מה שאתה צריך לדעת.

!מה לא למכור

רוב האנשים כשבוחרים מוצר למכור יעמיסו את רשת השותפים הרצויה להם (ClickBank, JVZoo, WSOPro) ואז יחפשו את הפריטים שיש להם הכי הרבה מכירות ואת העמלה הטובה ביותר.

 

זה מהלך טוב מכיוון שהנתונים האלה מציעים שאנשים אחרים מרוויחים הרבה כסף וכך גם אמור להיות מסוגלים. למעשה, אתה יכול ממש ‘להעתיק ולהדביק’ את המודל העסקי שלהם!

אבל אם זה כל מה שאתה עושה אז אתה עושה טעות. 99% מהמוצרים בראש הרשימה עומדים על אותם דברים מדויקים: להרוויח כסף באינטרנט, לצאת או לכושר.

אם תתחיל לקדם את אחד הספרים האלה, אתה עכשיו מתחרה בכל האנשים האחרים שמוכרים את אותו הספר ובכל האנשים שמוכרים ספרים דומים. מרבית האנשים שהשתמשו באינטרנט יותר מיום כבר חולים על מכירתם ‘מרוויחים כסף מתוכניות ביתיות’.

24

מה שכן, אלה הנישות התחרותיות ביותר באינטרנט. אם עדיין אין לך אתר / רשימת תפוצה מצליחה להפליא, אז להגיע למקום הראשון בגוגל עבור ‘הרווח ספר אלקטרוני מקוון’ או ‘בנה שריר’ יהיה כמעט בלתי אפשרי. אתה מגדיר את עצמך להיכשל.

אסטרטגיות אלטרנטיביות

במקום זאת, שקול לבחור משהו בנישה קטנה יותר. נניח שאתה מוצא ספר אלקטרוני שמכוון לתעשייה או למשרה מסוימת – אולי משהו שאומר לאנשים איך להרוויח כסף מסידור פרחים. זה נראה פחות מרגש והקהל קטן יותר אבל המוצר שלך כעת ייחודי.

 

מה שכן, שתוכלו להגיע בקלות לסידני הפרחים הללו על ידי פרסום בכמה בלוגים של פרחים. ואתה בטח יכול להעלות את דף המכירות שלך לראש גוגל ל’סדרת פרחים אלקטרוניים ‘בקלות רבה יותר. יש לו USP ברור גם כן, מה שמקל מאוד על מכירה.

עם זאת, עדיף שתסתכל על המסלולים לשוק שכבר יש לך. אילו אנשי קשר תוכלו למנף? לאן אתה יכול להגיע להרבה אנשים? במה האנשים האלה מתעניינים?

 

חשוב על איך תמכור את המוצר והיכן תגיע לדמוגרפיה של היעד שלך לפני שתבחר את המוצר. ככה

25

אתה מצליח וזו אסטרטגיה שתוכל לחזור עליה שוב ושוב.

אם כבר יש לכם אתר מצליח עם קהל עצום, אז כמובן שזה הגיוני שתבחרו מוצר שיפנה לקהל זה.

 

מוצרים מרובים

זכור גם שיש לך אפשרות למכור הרבה מוצרים. זהו עוד אחד היתרונות הגדולים של מכירת מוצרים דיגיטליים: תוכלו להוסיף או להסיר מוצרים מהאתר שלכם במהירות מבלי שתצטרכו להקדיש ימים לכתיבה ולעיצוב!

 

ישנם יתרונות וחסרונות למכירת מוצרים מרובים. מכירת מוצרים מרובים זה נהדר אם יש לך אתר גדול ואתה משתמש בטכניקות של מכירה רכה (ראה את הפרק הבא). זה גם מאפשר לך להציע מגוון מחירים עבור סוגים שונים של לקוחות.

 

עם זאת, התמקדות במוצר אחד בכל פעם תאפשר לכם ליצור יותר רצינות והתרגשות סביב אותו מוצר ספציפי אחד, וליצור אתר יעיל יותר שמפנה את כולם לדף בודד: עמוד הקנייה.

26

בחירת מוצרים פיזיים

בחירת מוצרים פיזיים היא תהליך מעט שונה. שוב, האסטרטגיה כאן צריכה להיות לבחור דברים שרלוונטיים לתוכן שלך, ולקורא האופייני לאתר שלך.

יחד עם זאת הם צריכים להיות גם פריטים באיכות טובה, וממלאים צורך אמיתי.

החדשות הטובות הן שאין סיבה לבצע השקעה גדולה מראש ולקחת סיכון על ידי קניית המון פריטים בכמויות גדולות. אתם לא מתכוונים לבחון סיטואציה שיש לכם מחסן מלא במוצרים ולהתחיל לקשקש!

 

זה אומר שאתה יכול לעקוב אחר הטרנדים של היום, ובאופן כללי לגלות מה הולך   יותר ומה פחות

אני כן ממליץ לך לקבל מגוון מוצרים שונים בנקודות מחיר שונות, על מנת לספק לכל סוג של קונה.

אך זכור כי אתה מבצע עמלה על כל מה שנקנה לאחר המשתמש מבקר באמזון. זה אומר שעדיפות העיקרית צריכה להיות לגרום לאדם ללחוץ על הקישור ולבקר בדף – אולי יותר מאשר למכור את אותו פריט ספציפי!.

27

השג לעצמך מארח אתרים וצור את האתר שלך. הכינו דף חדש אחד והניחו את עותק דף המכירה שהגעתם אליו, יחד עם קישור השותפים שלכם. כעת יש לך הכל במקום על מנת להתחיל למכור ולהתחיל להרוויח! אנו נבחן את השלב הבא בפרק הבא

 

 

 

פרק 4: בניית קהל ושיווק המוצרים

28
הצלחה בשיווק שותפים by tzuriel - Ourboox.com

 

המפתח להצלחה בכל הקשור למכירת מוצרים מסונפים הוא לבנות קהל ראשון. זה ה”תפוס “(ככל שיש)

אחת), מכיוון שזה אומר שאתה צריך ממש לשים קצת זמן ולעבוד כדי להשיג את

המכירות הגדולות ביותר

 החדשות הטובות הן שאם תבחר נושא שנמצא לך מעניין, אתה בעצם תרוויח סכומי כסף גדולים על עשיית משהו שאתה נהנה ממנו.

אבל כדי להגיע למצב זה, עליכם לבנות תחילה את הקהל ההוא ולקבל את אמונו כמשפיע.

האם יש דרכים אחרות למכור מוצרים מסונפים? כמובן! ונחקור גם את אלה בפרק זה. אבל אני עדיין ממליץ לך לבנות את הקהל הזה ולוודא שאנשים מתעניינים במותג שלך.

כיצד ליצור מותג שמוכר

להשיג השפעה מהסוג הזה כמובן לא קל. כדי להגיע למצב שאנשים יקנו דברים רק מכיוון שאתה ממליץ עליהם פירושו להכניס הרבה זמן, ולעשות ניסיון כנה לספק ערך אמיתי לאורך זמן.

 

זה מתחיל ביצירת אתר יחד עם נוכחות חזקה במדיה החברתית. אל תנסו למכור מייד, אלא במקום זאת הקדישו זמן לבניית אמון ונאמנות באמצעות קמפיין של אספקת תוכן באיכות מעולה באופן עקבי.

30

הדבר הכי חשוב? היה לך מותג חזק וחזק, עם הצהרת משימה נהדרת, ו”פרסומת קונה “קונקרטית. (פרסומת הקונה היא הדיוקן של” הלקוח האידיאלי שלך. “)

הטעות הגדולה ביותר לעשות היא לנסות ליצור אתר כללי מאוד עם ערעור רחב ככל האפשר. בדומה למוצר הדיגיטלי שקונים מלכתחילה, זו יכולה להיות אסטרטגיה שגויה. הסיבה לכך היא שכשאתה הולך רחבה במיוחד, אתה גם בהכרח יוצר מותג שהוא משעמם ולא מעניין.

 

אתר “כושר”, למשל, הוא גנרי מדי ועשוי מוות מכדי להיות פופולרי. זה אומר להתמודד עם כל האינטרנט די הרבה. איך אתה בולט בשוק כל כך רווי?

שקול במקום זאת לקבל אתר אינטרנט העוסק בכושר למעל 40. או מה עם Paleo Fitness. או קרוספיט. או כושר חיצוני. או פיתוח גוף הארדקור.

 

לכל האופציות הללו יש קהל יעד הרבה יותר ברור, הצהרת משימה הרבה יותר ברורה, וגם ווטו מעניין יותר. אם כל אחד ימשוך פחות אנשים, אבל האנשים שהם פונים אליהם, יהיו הרבה יותר סבירים לעסוק ולהתרגש שיש משהו שם במיוחד

בשבילם.

לאחר מכן צריך לייצר את המותג מתוך מטרה ברורה ומלאת תשוקה זו. זה אומר שכשמישהו מסתכל על הלוגו שלך הוא צריך להתחבר למוצר

31

לדוגמא על עיצוב אתרים, עליהם לדעת מייד אם זה ימשוך אותם או לא. המותג שלך אמור להיות מובן בדיוק למי הוא מיועד ומה הוא עומד: ואז התוכן שלך צריך לגבות את זה.

האתר של פיתוח גוף הארדקור יהיה ככל הנראה אדום ושחור עם הרבה תמונות כהות של בחורים חזקים במיוחד, ומאמרים על “הגברת המסה והשריר ולדעת את    את המורכבות של זה לייצר בעיה שקיימת ולפתור אותה

לדוגמא חדר כושר שמתעסק פחות במסה יותר הורדת שומן ותזונה נכונה

 ככל הנראה יהיה ירוק לבן עם תמונות של אנשים בריצה בחוץ בטבע. מכאן, כל הפרסום שלך, כל הפוסטים החברתיים שלך וכל דבר צריך להיות בקנה אחד עם הדימוי הזה

ואז, כאשר אתה בוחר את המוצר השותף שלך, הוא אמור לדבר באופן אידיאלי לאותו קהל בדיוק. ואתה תשווק אותו בצורה כזו, ותמכור אותו בהצעת ערך זו.

מה שחשוב גם הוא שתספק תוכן ייחודי וחדש שמפגין מומחיות אמיתית.

 

הנה הלם: אם אתה סוחר סופר שלא יודע על הנושא, לעולם לא תמכור את המוצר המשותף אליו. למה? מכיוון שכל מה שכותב שכיר יכול לעשות הוא לחקור את הנושא ולחדש אותו במילים שלהם.

32

זה אומר שאם נושא אחד מהתוכן לא יהיה חדש או תובנה, וייתכן שהוא מעודכן או לא מובן (מכיוון שהם לא מכירים את הנושא מספיק טוב כדי לזהות מתי זה המקרה

אז פשוט המוצר לא ימכור כי אנשים או שלא יבינו או שפשוט לא יזדהו אם המוצר

 

עליכם לכתוב בעצמכם או למצוא סופר שמלהיב באמת בנושא. למה? כי אז יהיה להם משהו חדש ומרגש לומר! כך אתה הופך להיות מוביל מחשבה, ומביא אנשים להקשיב ולהירשם: מכיוון שהם רוצים נקודת מבט חדשה

 

להיות קירח. תהיה שונה. תהיה נלהב. ואז בחר מוצר המדבר לאותו קהל ממש.

ואם תצליח לרגש את הלקוחות ותביא להם משהו אמיתי שבאמת יעזור להם אז הם יאהבו את המוצר וירכשו

אין לך זמן לזה? אל תדאג – יש גם אפשרויות אחרות המפורטות להלן.

!הצבת הקישור שלך

כמשווק סניפים, המכירה לא יכולה להיות קלה יותר. ניתן לך קישור אחד שהוא קישור לקידום מוצר ואז תוכל לבצע מכירות מכל מקום שאתה מציב את הקישור הזה.
אז השאלה היא: איפה אתה מדביק את הקישור?

33

רובנו נניח את הקישור שלנו בדף נחיתה / דף מכירות, אך זו רק אפשרות אחת. בחלק זה נבחן כיצד זה עובד, כמו גם מספר אפשרויות נוספות.

יצירת דף מכירות

עמוד מכירות הוא עמוד באתר שעוצב במיוחד במטרה למכור משהו. המשמעות היא שהיא לא תספק תוכן אחר (ללא מאמרים) וכנראה שגם קישורים אחרים או אפילו פרסומות. אינך רוצה כאן שום דבר שיכול להסתכן בהסחת דעת של אנשים מהמוצר שאתה מוכר.

 

העיצוב של דף מכירות בדרך כלל יהיה ארוך מאוד וצר, מה שבתורו יעודד את הקוראים להמשיך לגלול ולכן להשקיע זמן רב יותר בתהליך קריאת הדברים שיש לכם לומר. זה עושה את זה הרבה יותר קשה לעזוב בלי לקנות, מכיוון שהם ירגישו כאילו ביזבזו את זמנם!

החשוב ביותר הוא הכתיבה. כתוב נכון את מדד המכירות שלך ותוכל לקחת את הקהל השבוי הזה ולהפוך אותם לקונים להוטים

כתיבה משכנעת היא כלי חזק להפליא שיכול להפוך אותך לג’די שיווקי. אלה לא המל”טים שאתה מחפש …

34

בסופו של דבר, אם אתה יודע להשתמש במילים כדי לשכנע קהל, אתה תהיה אפקטיבי בהרבה במכירות, לגרום לאנשים להירשם לרשימה שלך ובאופן כללי להשיג כל מטרה שאליה אתה מסתכל.

אז איך אתה הולך ללמוד את הכוח העל הזה? להלן מספר טיפים שיעזרו …

(1)

 קח תשומת לב: אנשים ממהרים והם לא רוצים לקרוא כמויות גדולות של טקסט. אם אתה רוצה לשכנע את הקהל שלך, ראשית אתה צריך לגרום להם לקרוא בפועל את מה שיש לך לומר. איך אתה עושה את זה? אחת השיטות היא לפתוח עם אמירה נועזת.

דבר נוסף הוא לתפוס את תשומת הלב באמצעות מבנה עלילתי. האחרון עובד טוב במיוחד שכן באופן טבעי אנו מתקשים מאוד לפנות מסיפור מבלי להגיע לסוף!

 פנה לעובדות ולנתונים: אנשים לא תמיד נוטים לסמוך עליך – אחרי הכל, הם מעולם לא פגשו אותך והם יודעים שאתה רוצה למכור להם! במקום זאת, תן למספרים לדבר בשבילך. ככל שתוכלו לצטט יותר נתונים וככל שתוכלו להתייחס לרשויות רבות יותר, כך הטיעון שלכם ישכנע יותר.
צפה: נסה לחזות מהדאגות שיש לקוראים שלך ואז להילחם בהן מייד. לדוגמה,

 

35

אתה יכול להזכיר כיצד יש “המון הצעות נשמע מדהימות ברשת”, אך ציין שזו לא “עוד הונאה”.
הפחתת סיכון: אנשים נוטים באופן טבעי ל’סלידה מאובדן ‘. המשמעות היא שהם יותר להוטים להחזיק במה שיש להם מאשר להשיג משהו חדש. עליך להסיר כל

גורם סיכון לאחר מכן על ידי הצעת ערבויות להחזר הכסף וניסויים בחינם.

 

והכי חשוב: להבין את הצעת הערך. זה הערך הרגשי של המוצר שלך: האופן בו אתה מבטיח אותו יכול לשנות את חיי הקוראים שלך. לדוגמה, אם אתה מוכר ספר אלקטרוני בנושא כושר, עליך לשים לב שאתה לא באמת מוכר ספר אלקטרוני בנושא כושר אתה צריך פחות לדבר על המחיר יותר על המוצר ובמה הוא עוזר

מה שאתה באמת מוכר זו התחושה שיש לך אנרגיה חסרת גבולות, שרירי שריר הבטן וטונות של ביטחון. אתה צריך להתמקד
זה! דבר אל הלב ונסה לגרום לקורא להרגיש משהו – אידיאלי התרגשות לקניית המוצר שלך.

זכור: מוצרים דיגיטליים רבים יגיעו עם דפי מכירות מוכנים כמו זה, כלומר אתה יכול פשוט להרים את התסריט בסיטונאות לשימוש בדף שלך

 

באמצעות דף המכירות שלך, אתה פשוט צריך לכוון את הקהל שלך לאותו דף כדי להתחיל ליצור המרות. ניתן לעשות זאת באמצעות מיילים, ועל ידי קידום

36

המוצר שלך במדיה החברתית שלך. אתה יכול אפילו לכלול מודעות עבור המוצר בסרגל הצד של האתר שלך ובמקומות אחרים

 

בניית חנות

אם אתה מוכר מספר מוצרים מקושרים (וזה גם אסטרטגיה טובה מאוד), אתה יכול לבנות חנות כדי למכור אותם מ. המשמעות היא שתדגיש ותקדם מוצרים שרלוונטיים למותג שלך כפי שאתה יכול לעשות בחנות מסחר אלקטרוני. ההבדל האמיתי היחיד הוא שכאשר הקונה לוחץ על הפריט שלך, כעת הם יועברו לדף חיצוני.

 

זה פשוט לעשות: לדוגמה, אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש ב-
תוסף מסחר אלקטרוני ידידותי לוורדפרס בשם WooCommerce. זה יאפשר לך ליצור חנות מהאתר שלך בה אנשים יכולים להציג פריטים. זה תומך בתוכן שותפים, כלומר שאם מישהו לוחץ על פריט, הוא יועבר לדף החדש באמצעות קישור ההפניה שלך

דרכים נוספות למכירה

אבל מה דעתך על הטמעת קישורים בגוף המאמרים שלך? זה דבר שמעט מאוד חברות כלולות אחרות מנצלות אותו, אך זו דרך נהדרת להפיק רווחים מאתר או בלוג. פשוט כתוב על כל נושא שאתה מעוניין לסקר ואז הכנס נושא

37

קישור לסניפים לטקסט. בדרך זו תוכלו לקדם את המוצר בעדינות וכל מי שעוסק  בתוכן שלכם עשוי ללחוץ עליו.מבלי ליצור עליו לחץ

זה כמו להוסיף לדף שלך, אלא שאתה מרוויח הרבה יותר עמלה ותקבל לעודד אנשים באופן פעיל ללחוץ על הקישור. אתה יכול אפילו להיות כנה לגבי העובדה שזה מרוויח לך כסף

למעשה, החוק במקומות רבים בעולם הוא שאתה חייב להצהיר שאתה מרוויח כסף מאותם מוצרים. אתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי שימוש בתוסף שמוסיף הודעה בתחתית כל עמוד באתר שלך – אך אל תשכח!

 

אחד הסוגים הטובים ביותר של תוכן למכירת מוצרים פיזיים הוא רשימת

העשירייה המובילה. אתה יכול ליצור מאמר ספירה לאחור המפרט את הציוד הטוב ביותר לחדר כושר ביתי אם אתה בענף הכושר, או שאתה יכול ליצור מאמר המשתף את המחשבים הניידים החזקים ביותר בשוק אם אתה כותב על טק.

לא משנה מה תעשו, זה מושלם ליצירת קליקים וכסף, וגם יתן את עצמו בצורה מושלמת לקטעי טקסט עשירים, מה שבאמת יכול לעזור לתוכן שלכם להתבלט ב- SERPs (דפי תוצאות מנוע חיפוש

 

באופן דומה, אין שום דבר שמונע מכם להציב קישור שותף בגוף הדואר האלקטרוני. זו דרך נהדרת להגיע לאנשים

38

ממש בתיבת הדואר הנכנס שלהם בכל פעם שהם מחוברים הם עשויים להיות פתוחים להצעות שלך.

 

קישורי שותפים יכולים גם לעבור בספרים אלקטרוניים. אם אתה מוכר מוצר דיגיטלי או מוסר מוצר בחינם, אתה יכול להוסיף קישורים ל פי די אף. האנשים שקוראים את זה, ככל הנראה, יתעסקו מאוד במותג שלך, ולכן יקנו את מה שאתה ממליץ עליהם. אלה הם לידים מוסמכים וזה הופך את המקום המושלם לנסות ולמכור פריטי כרטיסים גדולים עוד יותר.

דמיין לעצמך למכור מוצר דיגיטלי תמורת 20 דולר לפופ, ואז להרוויח הרבה יותר כסף מכל האנשים שקראו את הספר ופעלו לעצות שלך.

 

או מה דעתך לשים קישור סניף על אתר או עלון פיזי? הדרך הטובה ביותר להשתמש בכך היא להשתמש בכתובת אתר בלתי נשכחת ופשוטה יותר ואז יש להפנות אותה לקישור השותף שלך. כך תוכלו למעשה לפרסם את המוצר באופן אישי!

 

המטרה של ההצעות הללו היא בחלקה להראות שאתה לא תמיד צריך למכור את המוצר באופן פעיל: אתה יכול לנסות את המכירה הרכה פשוט על ידי הוספת הקישור, אולי עם תמונה.

 

זה עובד במיוחד עבור מוצרים פיזיים (במיוחד אם אתה משתמש בכפתור מעוצב  היטב והפריט קשור באופן פעיל לתוכן שבדף). אם יש לך אתר פופולרי עם  תנועה רבה

39

צופים הרבה  בתוכן, ואז פשוט הכנת קישורי קנייה פנימה בדרך זו עלולה להוביל להרבה מכירות שמזליגות … וכולן מסתכנות!

 

ישנן דרכים רבות נוספות בהן תוכלו להשתמש בקישורי שותפים, עליכם להיות יצירתיים. התנסו ונסו דברים שונים ותוכלו להיות מופתעים מה הכי מתאים לכם ולמוצר שלכם

ושיווק אחר PPC פרסום

אבל מה אם אין לך קהל? מה אם אתה לא משפיע שזכה לאמון הקוראים שלך?

במקרה זה, תצטרך למצוא דרכים לשלוח מבקרים לדף המכירות שלך ישירות. החדשות הטובות הן שאתה יכול לעשות זאת בקלות באמצעות פלטפורמות PPC (Pay Per Click) כמו פייסבוק ו- AdWords

 

PPC פירושו שאתה משלם רק כאשר מישהו לוחץ על המודעה שלך. אתה מחליט מה תהיה ההוצאה המקסימאלית שלך “לכל קליק”, ומה תהיה נקודת הניתוק של התקציב שלך. אם תגדיר את ההוצאה לקליק שלך נמוכה מדי, המודעה שלך לא תוצג כאשר יש המון מודעות מתחרות של מותגים אחרים באותה גומחה. הגדר אותו גבוה מדי, וסביר להניח שלא תרוויח רווח.

40

כשאתם מפרסמים מודעות בפייסבוק, תוכלו למקד למי הם מוצגים על סמך מידע שמשתמשים חולקים עם האתר החברתי. אלה כוללים:

(וזה הסוד הגדול ביותר של השיווק)

• גיל

• מקום

• תחביבים ותחומי עניין

• הגדרת תפקיד

• שכר נכנס

• האינטרסים של אחרים ועוד!

 

כאשר אתה מפרסם מודעות בגוגל באמצעות אד וורדס המטרה היא לקחת בחשבון לא רק את האינטרסים של האדם (על סמך מה שהוא מחפש – “מילות המפתח”) אלא גם את הכוונה של אותו אדם.

כוונה היא שיקול חשוב עבור לשלם עבור קליק מכיוון שהיא אומרת לך אם מישהו חוקר, או מעוניין לקנות.

 

אם הם חוקרים, הם עשויים לחפש “משחקי מחשב הטובים ביותר השנה.” אם הם מחפשים לקנות, יתכן שהם יחפשו את שם משחק המחשב, או “משחקי מחשב זולים.” אתה יכול גם להשתמש ב”מילות מפתח שליליות “. “כדי לשלול ביטויים שעשויים להציע שמישהו אינו מעוניין לקנות ולכן יש לו כוונה שגויה (כגון” הורדה בחינם “).

41

מטרת לשלם עבור קליק היא להבטיח שאנשים רק ילחצו על הקישור אם הם צפויים לקנות מכם. זה מוריד את הסכום שאתה מוציא, תוך הגדלת הרווח הפוטנציאלי. המשמעות היא שהפרסומות חייבות להיות “ממוקדות” ככל האפשר לאדם הנכון, אפילו עד כדי להפחיד אנשים שלא סביר להניח שירצו לקנות בטקסט הנכון.

 

הקישור צריך כמובן להפנות אנשים לעמוד מכירות על מנת למקסם את הרווחים שלך. לאחר מכן עליך להתמקד בשיעור ההמרות של האתר שלך. במילים אחרות, אם דף הנחיתה שלך כתוב היטב, הוא עשוי להמיר 1% מהמבקרים (כלומר 1% מהמבקרים קונים ממך). ככל שתשיג מספר זה גבוה יותר, כך אתה יכול להרשות לעצמך להשקיע יותר בפרסום שלך ובכל זאת להרוויח רווח.

מכירה ישירה דרך פייסבוק ופלטפורמות אחרות

כמובן שיש לך גם אפשרות למכור ישירות דרך אותן פלטפורמות אחרות. אין שום דבר שיכול למנוע ממך לשתף קישור סניף לקבוצת הפייסבוק שלך, או לאינסטגרם שלך (בביוגרפיה שלך, או ברגע שאתה מסוגל להוסיף את תכונת החלקה על סיפורים). זוהי דרך שימושית לבנות קהל מעורב אם אין לך כישורים או זמן ליצור אתר.

42
פרק 5: כלים ואסטרטגיות מודרניות עוצמתיות

פרק 5: כלים ואסטרטגיות מודרניות עוצמתיות

 

 

 

 

 

מכירת שילוב של מוצרים שונים – כולל דיגיטליים, שירותים ופיזיים – היא הרבה יותר עוצמתית מכיוון שהיא משלבת בין סוגים של מכירות אדירות שתוכלו לבצע על ידי בניית קהל נאמן עם VOLUME שמגיע ממסירה של המון מוצרים פיזיים.

 

 

 

והנה עוד משהו שכדאי לזכור: להחזיק בפורטפוליו  מגוון רב של מוצרים מסונפים למכירה באתר שלך, פירושו שיש לך אפשרות להוסיף דברים שהם מכירות “פאי בשמיים”. דוגמה? מכרתי פעם תואר שני במנהל עסקים דרך קישור סניף! זה היה באמצעות אתר שותפים שהיה סניף פוטנציאלי רווחי במיוחד

44

  Trackonomics אפשרות דומה היא דבר שנקרא

 

(https://www.trackonomics.net). כלי זה פועל באופן דומה, אך מאפשר לך להוסיף פריטים מרשימת סניפים גדולים יותר מ- FAR.

זה כולל את התועלת של Trackonomics   יכולה לאפשר לך לחפש מוצרים המגוון העצום של חשבונות סניפים שונים, ואז להשתמש באפשרות שמרוויחה הכי הרבה כסף.

 

במילים אחרות, אם אתה מוכר סמארטפון, אתה יכול עכשיו להשוות את העמלה בסמארטפון זה לו היית מוכר אותו מאמזון, לעומת העמלה אם היית מוכר אותו ישירות מהיצרן. לעומת בסט ביי, לעומת כל אפשרות אחרת בחוץ!

שני הכלים מאפשרים לך לעקוב אחר קליקים ורכישות, על מנת לזהות אילו מהקישורים שלך הוא הפופולרי ביותר, לזהות מתי קישור מושבת או לראות כמה הרווחת במסגרת זמן נתונה.
החיסרון היחיד? הטראקונומיה עולה סכום של 500 דולר לחודש. עם זאת יש ניסיון בחינם. קישור גאוני בינתיים הוא בחינם.

 

 

 

45

כלים נוספים

כלים אלה יעזרו לך לקחת את הרווחים שלך מהשותפים לרמה אחרת, אך ישנן אפשרויות רבות נוספות בחוץ, כמו גם לאלה שרוצים ליצור מודל עסקי ומשפך יעיל יותר.

לדוגמה, כמעט חיוני להשתמש בגוגל אנליטיקס כדי לעקוב אחר ההצלחה של האתר והדפים האישיים שלך. אתה יכול לראות כיצד אתה מדרג תנאים שונים, לבצע אופטימיזציה של תנאים אלו ואז לראות כיצד העמודים האלה מובילים לדף המכירה ואילו מסלולים מרוויחים את העמלה הגבוהה ביותר.

 

 

באופן דומה, שימוש בכלים המאפשרים לך לבצע בדיקות A / B בדף הנחיתה שלך

יכול גם לעזור לך לשפר אותו עד כדי כך שהוא מגדיל המרות באופן מסיבי.

46
הצלחה בשיווק שותפים by tzuriel - Ourboox.com

!סיכום המדריך

 

אז הנה, יש לך את זה: כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לבנות עסק שיווקי מוצלח ביותר לשיווק שותפים. בין אם אתה שומר על דברים פשוטים או מכוון לכוכבים תלוי בך, אבל אני ממליץ לך לעקוב אחר העצות בספר זה ולנסות למכור מוצרים אמיתיים שיש להם פנייה רחבה ומחירים מאסיביים כמו גם את הספרים והקורסים האלקטרוניים המסורתיים.
התהליך הקלאסי למכירת מוצרים מסונפים הוא פשוט:

 

• מצא מוצר דיגיטלי וקבל קישור לסניפים
• צור דף מכירות
• מקם קישור בדף המכירה
• שלח תנועה לדף המכירה  מהאתר שלך באמצעות שיווק

 

48

• המתן עד שהמוצר יפסיק למכור, ואז שטוף וחזור על הפעולה
אני ממליץ לשנות מעט את המודל הזה, להרוויח יותר כסף ולבנות מודל עסקי עמיד יותר וארוך טווח

 

:הנה האסטרטגיה החדשה

 

• צור אתר ובנה קהל אשר בוטח בך ונהנה ממה שאתה עושה. עשה זאת על ידי יצירת תוכן ייחודי ומלא תשוקה באמת עם מותג חזותי חזק והצהרת משימות

 

• מצא כמה מוצרים ושירותים גדולים של רשת שותפים הקשורים לקהל שלך וצור דפי מכירות עבור אותם, ואז “השיק” אותם מהאתר שלך באמצעות פיצוצים בדואר אלקטרוני וטיזרנים ליצירת עלייה מצא את המוצרים שהכי מצליחים ואז שלח מבקרים נוספים לכאן דרך בתשלום פרסום

 

• בינתיים, מכרו כמה שיותר מוצרים דיגיטליים קטנים יותר, מוצרים פיזיים ושירותים של אמזון, באמצעות מאמרים ואתרים שאתם מקדמים באמצעות SEO
לא משנה מה תעשו, תוכלו ליהנות כעת מרוויח כסף בזמן שאתם ישנים – וככל שתתנסו, טכניקת המכירות שלכם תהיה יעילה יותר!

49
This free e-book was created with
Ourboox.com

Create your own amazing e-book!
It's simple and free.

Start now

Ad Remove Ads [X]
Skip to content